Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Jest dobrze, nawet bardzo dobrze tylko wydaje mi się, że grafikę pogorszyli albo gra się zestarzała od mojego ostatniego razu. W sumie to miałem tą grę maksymalnie 5dni po kupnie konsoli a więc praktycznie zaczynam grę pierwszy raz 😉

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@manoszek

Próbowałem online i jest świetna zabawa 👍

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 25.04.2017 o 22:24, Kolos28 napisał:

Mam pytanie, jest jakaś opcja kończenia gry i wychodzenia do głównego menu w tej grze?

Właśnie zaczynam grać singla i nie widzę takiej opcji

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

W singlu kończąc grę MUSISZ iść do domu i położyć się do łóżka aby gra została zapisana.

W przeciwnym wypadku stracisz postępy.

W online kończąc sesję wystarczy, że wyjdziesz do singla, następuje automatyczny zapis do chmury Socialclub.

 

W obu przypadkach nie wolno wychodzić do menu konsoli i zamykać gry ręcznie bo cała gra pójdzie na marne.

W online jest jeszcze szansa, że z kilku godzin gry stracimy tylko ostatnich kilka minut bo gra co jakiś czas zapisuje postępy automatycznie.

Są to wizyty u mechanika, w mieszkaniu, w biurze, rozgrywanie misji, zadań, napadów.

Jednak jeżeli będziemy tylko jeździli po mieście i trollowali innych to wszystko przepadnie ( statystyki zabić i zdobyte w ten sposób nagrody )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Patricko napisał:

No jak, przecież jest quick save na telefonie chyba?

W online tego nie ma a jeżeli jest w singlu to albo nie zauważyłem, albo dodali nie dawno...

W sumie to singla skończyłem jakieś 2 lata temu..

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W singlu na telefonie można zapisywać od samego początku. Mam od dnia premiery i zawsze była taka opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, INO1 napisał:

W online jest jeszcze szansa, że z kilku godzin gry stracimy tylko ostatnich kilka minut bo gra co jakiś czas zapisuje postępy automatycznie.

W singlu też jest autosave.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zacne grono. To mój pierwszy post więc witam się serdecznie :)

 

Jestem nie na temat z GTA V i mam pytanie. O co chodzi z GTA V Classic?

Poluję za rozsądną kasę na używkę i pojawia się Classic często. Tyle co gdzieś trafiłem to są dwie wersje GTA, starsza i nowsza, ale rzecz jasna może bredzę :)

Jeśli jednak jest jak piszę to jak rozpoznać wersję?

 

PozdR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To może oni piszą klasyk inaczej :) Często też piszą PREMIEROWE.

Na OLX są takie lub były i znikły.

Rozumiem jednak, że poza tym co ktoś sobie napisze to nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością

 

 

Edytowane przez oxon
pożarłem literki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego typu teksty nie mają żadnego znaczenia. Dawniej na PS3 niektóre gry zostawały wydawane w wersjach Platinum lub Essentials, ale od premierowej różniły się tylko pudełkiem. Na PS4 tego już chyba nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tego typu teksty nie mają żadnego znaczenia. Dawniej na PS3 niektóre gry zostawały wydawane w wersjach Platinum lub Essentials, ale od premierowej różniły się tylko pudełkiem. Na PS4 tego już chyba nie ma.

Tak gwoli ścisłości może to mieć znaczenie, np Wiedźmin 3. Premierowe wydanie różniło się zawartością od reedycji i wszystkim (włącznie z kompatybilnością save i trofeów) z edycja gry roku. Dlatego czasem ma to znaczenie, w przypadku GTA nie słyszałem o różnicach.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienia.

Zatem szukam gdzie taniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CePeeN napisał:

Tak gwoli ścisłości może to mieć znaczenie, np Wiedźmin 3. Premierowe wydanie różniło się zawartością od reedycji i wszystkim (włącznie z kompatybilnością save i trofeów) z edycja gry roku. Dlatego czasem ma to znaczenie, w przypadku GTA nie słyszałem o różnicach.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Owszem, ale w przypadku GOTY jest to jasno określone. Wiadomo, że jest to inne wydanie i można łatwo znaleźć informacje o tym co zawiera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No między premiera a góry była jeszcze reedycja i to głównie chciałem pokazać.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, sprzedaje magazyny i mam zagwozdke. Sprzedalem okolo 5, zawsze 16 crates i zawsze dostawalem cene 300tys. Za bodajze 6 razem spartolilem z dwoma samolotami z rzedu i najpierw mialem chyba 188tys a teraz mam 240 non stop. Z redditow wiem ze to jest normalna cena (240tys) ale czemu wczesniej mialem 300tys? Paczki specjalne sprzedaje zawsze oddzielnie, kupuje zawsze 3 za 18tys. Co sie stalo ze sie zesralo?

Dzieki z gory, prosze o porade.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przez dwa tygodnie był bonus 25%.

Dzięki, nie wiem jak ja to przeoczyłem :O

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupować grę teraz? Czy Online jeszcze żyje czy ludzie przeszli na nowe tytuły i GTA powoli wymiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wciąż najlepszy sandbox jaki się pojawił, a w online gra od cholery ludzi. Gdybym nie miał innych gier pewnie sam bym do teraz grał. GTA to gry wybitne :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem 100,000 dolców. Z podziękowaniami za granie.

Niby nic, ale jednak. Polecam, gra jest super.

 

Pozdrawiam :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może wydawać się banalne, ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi.

Czy w GTA Online można pograć, ale w taki sposób, żeby "żywymi" graczami byli tylko moi znajomi, a reszta to były boty? Czy to tutaj działa jak powiedzmy MMORPG, gdzie każdy ma wpływ na Twoją grę? Pytam, ponieważ, dopiero zaczynamy i denerwują nas gracze, którzy ciągle nas atakują uniemożliwiając wspólną zabawę...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było takie coś jak sesja tylko dla zaproszonych, nie pamiętam czy na PS4 też to jest bo nie korzystam z tej opcji, ale powinno być. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz w zakładce Online do wyboru sesje dla zaproszonych, dla znajomych i dla ekipy. Wybierasz sobie jaką chcesz i tyle. Jedyny problem w tym, że Rockstar postanowił sobie, że część zadań i misji będzie działać tylko w publikach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mapie u każdego z bohaterów jest zaznaczony Trevor (T) i zawsze jest w tym samym miejscu, ale niezależnie kim tam się nie dostanę, to nic tam nie ma. WTF?

Które akcje kupić, żeby zarobić najlepiej:)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×