Skocz do zawartości
miloslupsk

Cyfrowe wersje gier z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że na aukcji brak informacji o tym, czy awaryjna dezaktywacja jest wykorzystana czy nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 100% jest.

Za tanio by to było :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ostatnio cisza. Ktoś coś pisał że że mają być jakieś nowe kupony 5zł za payback.

Zakończyliśmy rozdawanie kolejnej puli kuponów 14 grudnia o godz. 23:59. Już wkrótce kolejne!

Twoje aktualne kupony możesz sprawdzić w aplikacji Allegro lub w zakładce moje kupony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś na ebayu?

Alle jest prawie darmo w porównaniu z tamtymi złodziejami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kuponów to 9 stycznia mają być nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupony rabatowe już są - szkoda tylko, że 10 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jest napisane : "na kwotę nie niższa niż 50 zł", nie ma wzmianki o kup teraz - więc jak najbardziej przedmiot może być wylicytowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam te kody bezpośrednio ze źródła a nie z Ebaya i działają na koncie US idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz zdradzić jakie to źródło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta dotyczy gry na PS3 a nie na PS4.

Jest to martwy slot czyli do póki konta nie skasujesz to gra jest u ciebie na konsoli.

Możesz grac ze swojego profilu - trofea wpadają dla Ciebie.

Ponownie - zdjęcie jest z PS4 a cały opis aukcji jest na PS3. Nie przejdź się na tym.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/resident-evil-hd-remaster-ps3-graszdzis-gra-gratis-i5011769637.html

czy ta wersja bedzie u mnie na stałe wraz trofeami na moim koncie podstawowym?

niby mam to czarno na białym ze tak ale pytam ludzi ktorzy juz maja jakies doswiadczenie z zakupem gier cyfrowych

pozdrawiam

Za 19,99$ w PSS US lub w naszym masz za 84zł obie wersje (na PS3 i PS4), więc oferta średnia jak dla mnie. Dodatkowo sugerujesz się zdjęciem, a zarówno w tytule, jak i w opisie widzę WERSJA PS3. A z Twojego pytanie o konto podstawowe wnioskuję, że chodzi Ci o wersje PS4.

Oferta dotyczy gry na PS3 a nie na PS4.

Jest to martwy slot czyli do póki konta nie skasujesz to gra jest u ciebie na konsoli.

Możesz grac ze swojego profilu - trofea wpadają dla Ciebie.

Ponownie - zdjęcie jest z PS4 a cały opis aukcji jest na PS3. Nie przejdź się na tym.

Widzę, że mnie ubiegłeś...draniu :))))

trafne spostrzezenie, dzieki

w pracy jestem i jednym okiem wszystko ogarniam

chodzilo o to oczywiscie: http://allegro.pl/resident-evil-hd-remaster-ps4-graszdzis-gra-gratis-i5011738360.html

to jest to samo, wiec chyba na to sie skusze bo z siankiem krucho do wyplaty :))

A tu jeszcze dychę drożej niż na PS3. IMO totalnie się nie opłaca, ale Twoja kasa, Twoja decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się brać tego "martwiaka". Za 68,90 kupisz doładowanie 20$. Jeśli skorzystasz z aplikacji mobilnej Allegro to zapłacisz nawet 58,90 zł - czyli praktycznie tyle samo ale konto jest Twoje i możesz się nim podzielić z kolegą w razie czego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problemik. Kupiłem kiedyś konto z grą infamous second son. Grałem na swoim profilu trofiki wpadały. Gre usunałem ale konta nie moge usunąć w zaden sposób. Wyskakuje błąd przy próbie usunięcia użytkownika który zakupił gre. Da sie jakoś to obejść??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam taki problemik. Kupiłem kiedyś konto z grą infamous second son. Grałem na swoim profilu trofiki wpadały. Gre usunałem ale konta nie moge usunąć w zaden sposób. Wyskakuje błąd przy próbie usunięcia użytkownika który zakupił gre. Da sie jakoś to obejść??

Jeżeli kupiłeś jednorazowy slot, pewnie nie możesz dezaktywować konta. Dlatego przy usuwaniu nie zaznaczaj dezaktywacji, wtedy pewnie je usuniesz.

Edytowane przez anarom 1
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×