Skocz do zawartości
miloslupsk

Cyfrowe wersje gier z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Ok sciagam na jego koncie. Interesuje mnie jedno, dlaczego wy ktorzy znacie sie na tym nie chcecie robic tego samego? Czysty zysk.. spora gotowka.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po awarii dysku/konsoli cały ten zysk leci do kosza....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi leci, nie jemu?? Ok dzieki panowie za pomoc, jesli bede mial jakis problem to najwyzej napisze, milego wieczoru, jeszcze raz dziekuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli grasz na SWOIM profilu a nie na jego to jak mają trofea lecieć jemu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leci do kosza czyli ze grę ze slota ściągasz tylko raz bo sprzedający zmienia hasło do konta i juz na nie więcej się nie zalogujesz. Jak coś stanie się z konsolą lub dyskiem, a nawet jak coś ci padnie bo nie będzie prądu i będzie trzeba przeinstalować system to tracisz tego slota i grę.

Edytowane przez redlumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok juz wiem. Zostawiłem konsole na godzinę w trybie czuwania. Zalogowanym na koncie angielskim bo ściągam gre, po wybudzeniu loguje sie na moje konto, patrzę a gra pobiera sie od poczatku.. Co jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałeś wyżej napisane żeby na "kupionym" koncie rozpocząć pobieranie a dokończyć je na SWOIM....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zauważyłem. Wczoraj nic nie pobierało a dzisiaj pobiera w tle na moim koncie. Jeszcze jedno gosciu mi napisał ze sie machnął ale niech straci. Wysłał mi pass'y dla konta które mam na własność, takie sprzedaje za 100zl.. Pytanie czy jesli przejdę gre, to te konto usune z konsoli i ustawienz powrotem moje jako podstawowe bo teraz jest to gościa konto. Moge pozniej odsprzedać gre konus innemu podając pass'y? Z drugiej str gra pobiera sie tylko raz.. Wiec juz sam sie pogubilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto ci kazał swoje zmieniać? Możesz mieć do 16 kont podstawowych na konsoli.

Jeżeli masz na własność to rób z tym co chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było ustawić na podstawowe w celu ściągnięcia gry. Po ukończeniu gry skasuje profil z konsoli i pytanie, gra bedzie na nim cały czas do pobrania? Wystawie pozniej za marne grosze dla kogoś innego, stad pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, tylko twoje nadal może być podstawowe możesz mieć takich kont do 16 na raz na konsoli. 

Jeżeli rzeczywiście masz na własność to musisz najpierw jego konto dezaktywować zanim puścisz je dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , kupilem taka wersje  http://allegro.pl/pes-2015-pro-evolution-soccer-ps4-hit-i4799806915.html

 

jednak nie przemawia do mnie ten pes  i mam pytanie czy moglbym je sprzedac ?

 

Tzn czy jezeli bym sprzedal to druga osoba normalnie mogla by korzystac tak jak ja wczesniej to robilem ?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz odsprzedać na takiej samej zasadzie. Czyli osoba, której sprzedasz będzie musiała grać na tym koncie. A jeśli odczekasz około pół roku, to będziesz mógł ustawić te konto jako podstawowe i dzięki temu będziesz mógł grac już na swoim "normalnym koncie" - a konto sprzedasz dalej ;)

Edytowane przez LordKrysto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sprzedam to konto teraz i dam login i haslo to czy mnie automatycznie wyloguje z tego konta czy tej osoby nie zaloguje dopoki ja nie usune konta z konsoli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziecie się "nawzajem" wyrzucać... bo na tym samym koncie tylko JEDNA osoba może być zalogowana jednocześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie warto pomimo tego że wychodzi tanio jaką masz pewność ze za 2/3 dni nie stanie się coś z konsolą i 160zł przepadnie bo drugi raz tych gier nie ściągniesz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz wywalić 5 paczek na 2 gry to jasne, że warto - prawdopodobieństwo uwalenia konsoli zanim Ci się te dwie nie znudzą jest raczej całkiem małe. 

 

Dodaj kupon na 20plnów i po 70 Ci wyjdzie. 

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie to sztuka wyboru. To nie chleb czy woda. Za komfort się płaci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie sa dwie opcje albo grasz ba swoim koncie albo na gościa. Czyli aby grac na swoim takie konto musi mieć pol roku, dobrze rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupisz takie konto którego nie możesz aktywować na swojej konsoli (możesz grac tylko z tego konta) to max po pół roku robisz reset awaryjny z poziomu PC i jest "Twoje". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupisz takie konto którego nie możesz aktywować na swojej konsoli (możesz grac tylko z tego konta) to max po pół roku robisz reset awaryjny z poziomu PC i jest "Twoje". 

 

Zastanawiam się nad tą opcją http://allegro.pl/pro-evolution-soccer-2015-czyt-opis-i4899861175.html

Mógłby mnie ktoś oświecić co zrobić za te parę miesięcy aby konto było moje?

1) Czy jest to aż tak łatwe że po zmianie passów i resecie z poziomu pc ustawiam to konto jako podstawowe u mnie na konsoli i sprzedając podaje moje hasło i login do tego konta kupującemu (a kupujący nie będzie miał możliwości ustawienia tego konta jako podstawowe tylko jako dodatkowe) ?? 

2) Czy po resecie z poziomu pc ustawiam u mnie konto jako podstawowe, ściągam grę i nie loguje się już na to konto a po zmianie loginu i hasła sprzedaję jako konto z którego można grać i zdobywać trofiki tylko na tym koncie?? I co się stanie jeśli po następnych 6 miesiącach kupujący zrobi ressa z poziomu pc?? Czy wtedy ja również stracę możliwość gry na moim koncie??

3) Czy jest jakiś inny sposób ??

 

Proszę o odpowiedź na PW lub na forum :-)

Edytowane przez rad840

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/driveclub-ps4-playstation-4-pl-cyfrowa-nowa-okazja-i4905712727.html
jak kupie ta wersje, to moge grac na wlasnym koncie ok to wiem, ale czy tamte konto ktore on mi da bd musial miec na swojej konsoli? i czy bd musial miec ustawione tamte konto jako podstawowe? troche sie nie orientuje w tym temacie, czytalem duzo postow tutaj ale juz sie pogubilem strasznie.

 

a moge kupic to konto z kumplem i on pobierze u siebie ja u siebie i nie bd przypalu?

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×