Skocz do zawartości
miloslupsk

Cyfrowe wersje gier z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

znalazlem obcego izolacje po polsku na 10 dni za 18 zł, oplaca sie, ale czy da rade przejsc to w 10 dni ? i jest to konto goscinne gdzies czytalem ze na koncie goscinnym nie zapisuja sie postepy czy to prawda?  

 

link do aukcji 

http://allegro.pl/obcy-izolacja-po-polsku-ps4-na-10-dni-i4902644183.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gościnne a "normalne".

Postępy się zapisują ale trofki wpadają tylko na tym koncie na którym jest gra a nie na Twoim.

Czy da się przejść w tydzień pytaj w temacie z grą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się upewnij u sprzedawcy ale całkiem możliwe że wiemy o kontach więcej niż sam sprzedawca. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem obcego izolacje po polsku na 10 dni za 18 zł, oplaca sie, ale czy da rade przejsc to w 10 dni ? i jest to konto goscinne gdzies czytalem ze na koncie goscinnym nie zapisuja sie postepy czy to prawda?  

 

link do aukcji 

http://allegro.pl/obcy-izolacja-po-polsku-ps4-na-10-dni-i4902644183.html

 

 

I jaka to przyjemność grania w te 10 dni? Ta gra zajęła mi znacznie więcej czasu :)

Gościu zarabia na nieużytecznym koncie,które sprzedał dwukrotnie.

1. Zdezaktywował przez PC 2. Zmienił Passy i dalej ma dostęp do sprzedanej gry, konta

To już taka desperacja i kupującego i sprzedawającego. Za 10 dni sprzeda następnemu za te parenaście złotych.

Każdy orze jak może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu.

Zakładasz konto, podajesz dane karty, bierzesz darmowe 14 dni, usuwasz dane karty, ustawiasz konto jako podstawowe, hasz na swoim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu.

Zakładasz konto, podajesz dane karty, bierzesz darmowe 14 dni, usuwasz dane karty, ustawiasz konto jako podstawowe, hasz na swoim.

Mogę jednej karty użyć kilka razy?

 

Czego to polaczki nie wymyślą , tyle zabawy by zarobić kilkadziesiąt groszy 1zł minus prowizja

Pewnie mają jakieś boty co im te konta zakładają i kasa sama się robi :P

Jeszcze automator muszę opłacić 15gr za jednego maila także dostają z 50 gr za sztukę :biggrin:

Edytowane przez KeramxD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze sony nie banuje za takie praktyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy sam może sobie tak plusa przedłużać w nieskończoność.

Nowe konto 14 dniowa substrykcja i kolejne nowe konto .

Można też każdą grę z plusa mieć za darmoszkę .

Ale na litośc ... kto takie coś stosuje. Masz konsolę za prawie 2 tysie a nie stać wydać kilku złotych na plusa?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz napisane na pierwszej stronie.

...ale w temacie Konta / Profile. :-P
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy sam może sobie tak plusa przedłużać w nieskończoność.

Nowe konto 14 dniowa substrykcja i kolejne nowe konto .

Można też każdą grę z plusa mieć za darmoszkę .

Ale na litośc ... kto takie coś stosuje. Masz konsolę za prawie 2 tysie a nie stać wydać kilku złotych na plusa?

 

Tylko, że gry z Plusa mają to do siebie, że działają tak długo, jak długo masz plusa na danym koncie, więc po 14 dniach już w nią nie zagrasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To używa nowego konta, znowu ściąga grę, a save zostaje. Cebulę wielką wyczuwam w tym sposobie, ale działa ;)

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To używa nowego konta, znowu ściąga grę, a save zostaje. Cebula wielką wyczuwam w tym sposobie, ale działa ;)

 

Ale przecież oferta zmienia się co miesiąc i na nowym koncie nie będzie już mógł zagrać w grę z poprzedniego okresu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę fakt że będzie grał na swoim koncie to ma cały miesiąc na ogranie pozycji Plusowych. Jak najbardziej do zrobienia jak mu nie zależy na sta łym dostępie do gry. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja. Zastanawiam sie nad kupnem cod'a za 80 zł, nie drogo. Pytanie, jesli pozniej wyjda do niego takie przystawki jak w bf4 typu chinska nawalnica itp (DLC) czy musze miec kod z UK, bo z tego co wiem sprzedawcy nie sprzedaja gier z premium? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja. Zastanawiam sie nad kupnem cod'a za 80 zł, nie drogo. Pytanie, jesli pozniej wyjda do niego takie przystawki jak w bf4 typu chinska nawalnica itp (DLC) czy musze miec kod z UK, bo z tego co wiem sprzedawcy nie sprzedaja gier z premium?

Poszukaj wersji Digital Pro z Season Passem w którym masz wszystkie dodatki. Ja taką wersję upolowałem za 129(całe konto;)

jak odliczyć jeszcze 20zl kupon allegro to cena wypas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo podasz mi nazwe uzytkownika? Szukalem ale nic nie ma na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×