Skocz do zawartości
miloslupsk

Cyfrowe wersje gier z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

piszecie, że na allegro sprzedają w wiekszosci martwe sloty, ale jak to jest niby możliwe jak z 1 konta z gra (ps4) mozna zrobic 1 martwy slot i potem zostaje jeszczepelne konto, które mozna podzielic na 2 (1 podstawowe i drugie normalne). A tam sa aukcje, gdzie zawsze gramy na swoim wylacznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo szukasz. Są wszystkie rodzaje kont na allegro od slotów po pełne które dostaje się :na własność".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbiłeś na forum tylko po to ażeby uzyskać odpowiedź jak to się robi?

Tu Ci nikt nie pomoże najwyżej coś podpowie...

Wesołych świąt i owocnych zakupów martwych slotów na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisząć pełne masz na mysli konto, które moge kupic na 2 osoby (z kumplem)? czy po prostu nie martwy slot, ale konto 1/2? Bo jako tako pełnych to tam nie widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię,żeby jakiekolwiek konto na allegro nie było "awaryjnie dezaktywowane" pisząc pełne chodzi na pewno o takie do którego dostajesz emaila i hasło,które możesz zmienić na własne i pobrać grę w każdym momencie bądź odsprzedać je kolejnej osobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto które możesz kupić i sprzedać dalej.

Są takie - na przykład Far Cry 4 :P


Jeżeli oczekujesz konta na spółkę z kumplem to się z nim złóż, zeslotujcie i najwyżej spróbujecie puścić dalej. W czym problem ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie o to chodzi, ze sprzedawcy robią sobie martwiaka, ale przeciez tylko 1 a potem zostaje im konto które dziala na 2 , gdzie 1 osoba musi grac na otrzymanym od nich. A niektórzy nie oferują takiego tylko maja po kilkadziesiat kont i wszystkie martwiaki? no bezsensu to troche

Edytowane przez Phantom_Greg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zeby im sie kalkulowalo to i tak musza sprzedac z kazdego z tych 30 kont po 3 sztuki, a wychodzi na to, ze sprzedaja tylko 2 (1 martwiak i drugie konto podstawowe) tego 3 normalnego nie oferują (niektórzy) wiec cos nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś "nie tak". Wszystko się zgadza. Jeżeli szukasz podanej na tacy informacji co i jak to źle trafiłeś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh nie chcę mi się już tłumaczyć ale jakby się im nie opłacało to by tego nie robili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jednego. Jedno konto można max 3 razy "wykorzystać" + kolejny raz za pól roku ale nikt nie jest taki cierpliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi slot to jest niby martwiak ale nie po dezaktywacji a po zmianie hasła, a trzeci sprzedaje się ze gra się na koncie który się kupiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ebay ? amazon? Już sam fakt kupowania na koncie US w przeliczeniu wychodzi taniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z PESem 15 w wersji cyfrowej, Wcześniej grałem normalnie i nie było żadnych problemów Teraz gdy włączam grę i jestem w menu gdzie muszę nacisnąć X by przejść do głównego menu, po naciśnięciu X mam czarny obraz, w tle leci muzyka i nie przechodzi dalej. Wyczyściłem wszystkie zapisane dane.Włączam grę do nowa, wybieram ustawienie kontrolera, ulubiony zespół, przechodzę dalej i widzę tylko tapetę stadionu narodowego, Wcześniej w ustawieniach PS wyłączyłem łączenie się z internetem i grałem w PESa. Teraz zauważyłem że gra działa jak wyłączę łączenie z internetem w ustawieniach konsoli. Wcześniej mimo nie działającego PSN ale gdy konsola była połączona z netem, gra śmigała. Co może być problemem, awaria PSN? Nie chciałbym znowu pobierać przez dobę gry od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze mu powiedzieć dlaczegi nie moge sie wpisac do psn zeby byc online? Wpisuje haslo i wsxystko jest ok a poten pisze czekaj i czekam i czekan i nic? Pomocy co może byc nie halo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze mu powiedzieć dlaczegi nie moge sie wpisac do psn zeby byc online? Wpisuje haslo i wsxystko jest ok a poten pisze czekaj i czekam i czekan i nic? Pomocy co może byc nie halo

 

Na głównej stornie pssite masz informacje DLACZEGO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś pewnych sprzedawców? Szukam Fify 15 w tańszej, cyfrowej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie gry jak Fifa nie oplaca sie kupowac w ten sposob ;-0

To gra gier jest ;)

Co do innych to jestem zdania (ja tak robie) kupic gre za 190-249. Przejsc i sprzedac 20zl taniej... Duzo osob szuka ma aledrogo takich okazji i nigdy moje aukcje z grami nie wisialy dluzej niz 4dni... Nie zarobisx ale stracisz mniej, masz MP itp.

A tak ogolnie to jestem zdania ze jak kogos stac na konsole za 1600-2000zl to tez musi byc go stac na oryginalne gry.... Przynajmniej jedna w miesiacu (i tak maks 3 super wychodza w jednym)... Jezeli nie stac cie to zapraszam do sklepu po pada i PC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie FIFE opłaca się kupić w ten sposób. Inne gry przejdziesz i odsprzedasz, FIFY nie przejdziesz, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie FIFE opłaca się kupić w ten sposób. Inne gry przejdziesz i odsprzedasz, FIFY nie przejdziesz, prawda?

Ale na jesień będziesz musiał usunąć bo wyjdzie nowa część prawda? Na plycie nawet fife 12 sprzedasz za 20 zl jeszcze prawda? Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na jesień będziesz musiał usunąć bo wyjdzie nowa część prawda? Na plycie nawet fife 12 sprzedasz za 20 zl jeszcze prawda?

 

Aha, czyli jak wyjdzie nowa część to granie w starą to będzie grzech ciężki i będę zmuszony ją usunąć? Na dodatek żałowałbym, że nie kupiłem pudełka, ponieważ sprzedałbym ją za oszałamiające 20zł!

Nie o słuszności zakupu tutaj pytałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×