Skocz do zawartości
miloslupsk

Cyfrowe wersje gier z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Tak?

To słucham Cię jak zrobiliście to w trójkę na PS4. Bo coś mi się wydaję że mówisz o PS3, a tam to żaden wyczyn.

Albo grają po kolei albo robią zombiaki.

Pomyśl trochę człowieku. :P

...ale o tym jak się robi zombiaki nie piszemy bo to nie od tego forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo grają po kolei albo robią zombiaki.

Pomyśl trochę człowieku. :P

...ale o tym jak się robi zombiaki nie piszemy bo to nie od tego forum. 

 

Tylko Drogi Sep, ja bym tego zombiakiem nie nazywał... bo KAŻDY z nas może w dowolnej chwili pobierać grę ile razy chce i kiedy chce. Wymiany dysków nam nie straszne, a gramy oczywiście razem jednocześnie w Diablo 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mało wiem widocznie, ja tam slotami się brzydzę, nie miałbym serca okradać Sony.

No chyba że jakaś dobra okazja ;)

 

Eee tam, po kolei na koncie zakupowym to chyba i cała wieś mogłaby grać.

Mnie to tam w sumie wisi, tak tylko z ciekawości spytałem.


Tylko Drogi Sep, ja bym tego zombiakiem nie nazywał... bo KAŻDY z nas może w dowolnej chwili pobierać grę ile razy chce i kiedy chce. Wymiany dysków nam nie straszne, a gramy oczywiście razem jednocześnie w Diablo 3 :)

 

Tego to już nie rozumiem, chyba że za głupi jestem na te sprawy.

No ale jak nie chcesz się pochwalić to nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LordKrysto - ale myk z Diablo 3, odpalaniem z konta zakupowego i przełączaniu się na swój własny działa tylko z grami które mają lokalnego kanapowego co-op'a. :P Już to sprawdzałem. 

...chyba że masz jakiś inny sposób który nie jest zombiakami  to pisz śmiało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sposób opiera się o zombiaka ALE... zombiak nadal może wymuszać pobieranie gier na swojej konsoli przez stronę WWW. Nie wiem czemu tak jest ale kliknięcie POBIERZ NA PS4 przez stronę inicjuje pobieranie gry na konsoli zombiaka, a nie ostatniej konsoli na której ustawione jest konto jako podstawowe.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe i pouczające info! :D

Do użytku własnego idealna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sposób opiera się o zombiaka ALE... zombiak nadal może wymuszać pobieranie gier na swojej konsoli przez stronę WWW. Nie wiem czemu tak jest ale kliknięcie POBIERZ NA PS4 przez stronę inicjuje pobieranie gry na konsoli zombiaka, a nie ostatniej konsoli na której ustawione jest konto jako podstawowe.

 

No i brawo!

Takich użytkowników lubię. Zamiast pytać o każdą rzecz tysiąc razy, sam szuka i docieka "prawdy" i to tego wynajduje ciekawe/nowe smaczki.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seph i inne osoby mające GTA V z konta US - normalnie można grać z graczami z Polski i EU ? bp np.  PES 2015 ma jakąś blokadę regionalną i łączy graczy tylko z Ameryki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nawet grając na polskim koncie? Trochę to dziwne.

Sprawdzę dzisiaj wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z językiem w grze? Zastanawiam się nad Dragon Age'em, za 8 dyszek kusi ;) tylko jeśli pobieram go z konta US to chyba nie ma szans na polonizację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą aukcja z GTA z kontem "na zawsze" została usunięta przez allegro... :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W US nie wiem ale w UK jest bo kolega gra.

 

W GTA US polskiego nie ma ale jest kilka innych jak hiszpański, portugalski, łącznie z chińskim i koreańskim. ...Rockstar dba o mniejszości narodowe :P


Właśnie przed chwilą aukcja z GTA z kontem "na zawsze" została usunięta przez allegro... :shok:

Pewnie jakiś inny zazdrosny sprzedawca podpieprzył. 

 

Gość pewnie zmieni formę wystawiania, dorzuci jakieś oświadczenie i aukcja wróci. 

Przecież trwa to od lat. Gość ma dobre ceny to go ktoś inny podpieprzył. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W US nie wiem ale w UK jest bo kolega gra.

 

W GTA US polskiego nie ma ale jest kilka innych jak hiszpański, portugalski, łącznie z chińskim i koreańskim. ...Rockstar dba o mniejszości narodowe :P

Pewnie jakiś inny zazdrosny sprzedawca podpieprzył. 

 

Gość pewnie zmieni formę wystawiania, dorzuci jakieś oświadczenie i aukcja wróci. 

Przecież trwa to od lat. Gość ma dobre ceny to go ktoś inny podpieprzył. 

 

Jeśli to ten gość o którym była mowa ostatnio, to chyba będzie musiał założyć inne konto. Bo zostało zawieszone.

Szkoda, ale tak to bywa w "biznesie"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo aukcje w kategorii Zabawki lol dalej trwają i jak narazie to najtańsza opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą aukcja z GTA z kontem "na zawsze" została usunięta przez allegro... :shok:

Szkoda bo to był dobry deal! Udało mi się skorzystać i kupić jedno konto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli mamy kupionego martwiaka i nie mamy juz hasla do konta to da sie pobrac go ponownie za pomoca strony WWW gdy nam np padnie dysk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli mamy kupionego martwiaka i nie mamy juz hasla do konta to da sie pobrac go ponownie za pomoca strony WWW gdy nam np padnie dysk?

Według tego co pisał LordKrysto to osoba która ma hasło muzę właśnie tak zrobić pomimo że jest to zombie. Trzeba tylko mieć to hasło lub wiedzieć kto je ma.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według tego co pisał LordKrysto to osoba która ma hasło muzę właśnie tak zrobić pomimo że jest to zombie. Trzeba tylko mieć to hasło lub wiedzieć kto je ma.

 

Dokładnie tak jest. Kolejna gra kupiona - Rayman i "pobierz na PS4" na stronie - zaincjowało pobieranie na martwiaku ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seph i inne osoby mające GTA V z konta US - normalnie można grać z graczami z Polski i EU ? bp np.  PES 2015 ma jakąś blokadę regionalną i łączy graczy tylko z Ameryki...

Można, właśnie gram z kumplem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym kupic gre slota ale juz sie pogubilem dlatego prosze o krotka odpowiedz.Chce sciagnac gre zeby grac na swoim koncie a nie na tym ktore dostaje od sprzedawcy..Nie interesuje mnie zbytnio odsprzedaz.Zalerzy mi zeby grac na swoim koncie i zeby trophy normalnie wpadalo i multi chulalo.Jaka to jest opcja?Najlepiej jak by ktos uczciwy dal znac moze tez potrzebuje np TLOU.ktore jest teraz za grosze w pss..

Edytowane przez OLIMP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam  o co chodzi z tymi slotami ps4 ? ze gosc np; sprzedal już  19 szt , podaje  10 osobom  dane   zeby ustawili konto podstawowe  i wszystko smiga , ja próbowałem  podzielic sie kontem z piątką znajomych  i za ch...  nie mogę , oni sprzedają  osobne konta czy jak? jak to obejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z piątką ... odważnyś.

Oficjalnie możesz podzielić się z 1 osobą.

Nie oficjalnie z dwoma.

Oficjalna metodę masz opisaną w temacie Konta / Profile.

O nieoficjalna nie pytaj bo to jest wałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli można kupić grę w 3 osoby i grać jednocześnie w sposób legalny bądź nielegalny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×