Skocz do zawartości
DaraS

NHL 15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowicjuszem w tym sporcie chcialbym kupic ta gre ,chodzi o to ze nawet oprocz strzalu i podania to praktycznie niewiem w to jak grac tzn w obronie,czy jakas bujke gralem na ustawieniu( hybride) czy ktos mi mogl wytlumaczyc jakie przyciski do czego sa?z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w serię NHL od edycji 09 na PS3. Gram tylko online, offline w grach od ea uważam jest zbyt nudny i przewidywalny.

 

W tej chwili nie polecam tej gry, jest słaba, być może to zmieni się z aktualizacją tunera (ustawienia suwaków/sliderów online). Ale czy tak będzie na pewno to trudno przewidzieć.

 

Słaba dlatego, że:

  • asysta przy podaniach jest za wysoka, często nie podaje tam gdzie chcesz (coś jak asysta przy celowaniu w BF4), np. widziałem podanie zawodnika stojącego przodem do swojej bramki do tyłu do tercji neutralnej z taką mocą i celnością, że ręce mi opadły,
  • za mocny poke (jedyny plus tego to, że nie rzucają się jak małpy na lód),
  • brak różnorodności bramek czym cechowała się edycja 14, padają głównie trzy rodzaje bramek: sam na sam, onetimery i strzał po krótkim, w dobrych sytuacjach nie wpada z forhandu, sporo wpada z backhandu,
  • bramkarze są mocno podkręceni, nie ma znaczenia czy broni jedynka czy backup.

 

Poza tym brak trybów, to jakaś beta, kastrat. Nawet HUT jest nudny jak flaki z olejem.

 

Chyba najgorszy NHL w jaki grałem od wspomnianej 09.

 

Jeśli musisz i masz PS3 kup 14 lub 15 na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekania to sport narodowy Polaków nie ma co a ogólnie to w każdej produkcji jest dużo błędów czy to call czy AC , driveclub itd itd moim zdanie to i tak niejest tak źle z błędami lagami

itp w porównaniu do w/w tytułów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacę to mam prawo krytykować produkt, tym bardziej jeśli jest nafaszerowany błędami. Poza tym na zagranicznych forach też narzekają, więc nie jesteśmy osamotnieni.

 

Gra jest bardzo słaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako uzytkownik nhl 13,14,15 na ps3 i teraz nhl15 na ps4 jestem totalnie zawiedziony... w prawdzie otoczka wizualna to niebo a ziemia z ps3 i wszystko graficznie wyglada cudnie, emrick i olczyk maja wyczucie sytuacji i calkiem ciekawie gadaja, to brak niektorych trybow, wyniki z dupy (przy tercji 5 min mam wyniki po 9:6 :|... no comments) oraz to o czym nikt do tej pory nie wspomnial... jaki to ma byc realizm jak nie ma custom music. Gram od zawsze moja druga miloscia po narzeczonej ;D Boston Bruins, chlopaki z TD Garden po kazdej bramce maja 2 blusts syreny i kernkraft400 a tu gowno... leci mi jakis soundtrackowy szit ktory nie ma nic wspolnego z realizmem. na kilka meczow w GM doslownie RAZ!!! polecial mi kernkraft z glosnikow (swoja droga skoro EA ma licencje na ten utwor to mogli go wg realizmu przypisac do Bruinsow ale to poza marginesem) dopoki nie bedzie jakies łatki glosowej to ta gra nie bedzie realistyczna bo sory ale sciezka dzwiekowa ma mega znaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tu w ogole jakas zywa dusza na forum o NHL? cos wiadomo o jakims patchu od EA? wraz z aktualizacja oprogramowania ps4 od v2,0 mozna sluchac muzyki podczas gry z innego nosnika usb, spece od EA Sports mogliby wypuscic łatke muzyczną tak by to wspolgralo :) jakie wasze odczucia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch będzie we wrześniu 2015 pod nazwą NHL 16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie myslalem ze EA wzorem NHL15 na ps3 zrobi ludzi w bambuko. troche szkoda, ze za gre sie placi sporo (w moim przypadku ponad 200zl) a ma sie nie do konca full version :) pozostaje zyc w nadziei ze moze moze cos sie ruszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem NHL 15 w PS Store i niestety nie mogę pobrać pełnej wersji, pobiera mi tylko demo. Przelogowałem się, grę pobierałem już z 10 razy po wyłączeniu/włączeniu konsoli i cały czas jest taki sam problem.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile jest tu wgl ktos kto w to gra, jak w GM Mode zrobic tak, by ze skladu "farmerskiego" powolac kogos do NHL? nigdzie tego nie widze a w NHL15 na PS3 normalnie robilem tego typu roszady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wielkie zainteresowanie moją propozycją. Nie chodzi mi o nie wiadomo jaką ligę, tylko chciałbym jakąś polską ligę utworzyć, bo nie mogłem żadnej takowej znaleźć. Nie jestem wymiataczem żadnym, a chodzi wyłącznie o dobrą zabawę, więc zapraszam was na wszystkich poziomach zaawansowania. Napiszcie do mnie na PSN - biernatki09, platforma PS3. Postaram się jeszcze założyć temat w dziale gier on-line.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wielkie zainteresowanie moją propozycją. Nie chodzi mi o nie wiadomo jaką ligę, tylko chciałbym jakąś polską ligę utworzyć, bo nie mogłem żadnej takowej znaleźć. Nie jestem wymiataczem żadnym, a chodzi wyłącznie o dobrą zabawę, więc zapraszam was na wszystkich poziomach zaawansowania. Napiszcie do mnie na PSN - biernatki09, platforma PS3. Postaram się jeszcze założyć temat w dziale gier on-line.

Jest Polska LIGA NHL 15 ale tylko na PS4 -> http://www.iceishot.com.pl/ps3/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, dlatego chciałbym jakąś taką towarzyską ligę zagrać na PS3, tak więc zapraszam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy w grze, podobnie jak w poprzedniczce jest możliwość używania sterowania z NHL 94 (opcja "Use NHL94 Controls")?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy w grze, podobnie jak w poprzedniczce jest możliwość używania sterowania z NHL 94 (opcja "Use NHL94 Controls")?

Jest, jest też hybryda, no i sterowanie analogami, które dają największe możliwości. Wszystko masz w ustawieniach. Sterowanie NHL 94 na versusie będzie cię mocno ograniczać. Im szybciej nauczysz się gry na analogach tym lepiej dla ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos w to jeszcze gra to zapraszam na jakis meczyk online psn: wawrys1992, zapraszac to cos zagramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sa tutaj jakies zawansowane techniki strzalow? Prawy drazek do gory, ewentualnie dol i gora i to wszystko? I jak prawidlowo walczy sie o krazek prze faceoff? :p

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem przypadlosc podobna do fify podczas gry online... gra jest sterowana przez kompa, doszedlem do 27 levelu w online i co sie dzieje? nagle jakbym przestal umiec grac, plecak co chwile po 3:0 przy czym moje strzaly walaja sie po slupkach, nad bramka, w bramkarza itd a przeciwnik lekko strzela na odpierdol i jest gol... troche porazka bo psuje to caly fun z gry online...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo to kwestia umiejętności albo doboru przeciwników, na ps3 jak mam przeciwnika z różnicą 15 lub 20 leveli to bywa różnie. Ja nie zauważyłem gwałtownego wzrostu trudności po przekroczeniu 25, 30 czy 40 levela. Nie wiem co jest dalej-może wypowiedzą się wymiatacze? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze NHL na PS4/XO i na PS3/X360 to są dwie różne gry. Po drugie na PS4 straszny crap. Szkoda się rozpisywać. Wersja na PS3/X360 to 14 ze zmienionymi składami.

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze NHL na PS4/XO i na PS3/X360 to są dwie różne gry. Po drugie na PS4 straszny crap. Szkoda się rozpisywać. Wersja na PS3/X360 to 14 ze zmienionymi składami.

tylko co to ma do tego, że kolega wawrys dostaje bęcki online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt niewiele, co nie zmienia postaci, że gra to straszny crap. Możesz być dobry i nic to nie da, w poprzednich edycjach byłeś dobry to mogłeś wygrać 8 z 10 meczy. W tej edycji jest random i są mecze gdzie nic nie można zrobić. Online to jedna wielka sieczka na sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×