Skocz do zawartości
DaraS

NHL 15

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, to jest tryb menadżerski, jak w FIFIE.

 

Zasadniczo nie brakuje mi „season mode”, gdyż „Be a G(eneral) M(anager)” jest ciekawszy. Nawet, jak ktoś nie lubi mieszać w draftach, scoutingu i innych opcjach, tylko lubi grać, może wiele rzeczy opuścić, symulując.  Jednak nawet to, o co koniecznie trzeba zadbać, nie zabierze zbyt dużo czasu. Pozyskiwanie nowych graczy i pozbywanie się niechcianych bardzo wciąga, gdy trzeba się wymieniać z innymi zespołami albo zatrudnić jakiegoś free agenta na daną pozycję.
 
Minusem jest to, że nie ma innych lig, tylko NHL, a były takie czasy, że można było w „season mode” zagrać też kilkoma ligami europejskimi (np. Szwecja, Niemcy, Finlandia, Czechy, kiedyś Rosja). Szkoda też braku turniejów reprezentacji, ale ile można było w to grać? Jeden-dwa turnieje jako przerywnik i z powrotem do ligi.  
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, najnormalniej w świecie tryb kariery, zresztą to GM najprawdopodobniej wywodzi się po prostu z General Manager, także wszystko jasne. ;) Zainteresowanym/ciekawym, tak jak już poradził Scooby-Doo, polecam po prostu zajrzeć na tube, gdzie z GM'a jest całe mnóstwo materiałów, czy całych serii - także spokojnie można się wstępnie zapoznać z zawartością  :thumbsup: 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up - No, w sumie Ibra dobry enforcer byłby. ;d

 

0.jpg

 

Pocisk. Grafika podlinkowana w komentarzach do wpisu na facebooku @EA SPORTS NHL, traktującym o contencie, jaki mają zamiar wprowadzić do gry w kolejnych mięsiącach - min. o 3 Stars of the Game - At the end of the game, see the three stars and their high level stats. Will apply to every game mode. :laugh:

Edytowane przez MARTINPALERMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh i pomyśleć do czego to doszło że nawet na takie pierdółki trzeba czekać do aktualizacji a kiedyś wszystko było od razu na płycie z grą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę "3 stars of the game" jest takie ważne?! 

 

Szczerze? Nigdy nie sprawdzałem... Najważniejszy jest wynik, reszta jest milczeniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówi że jest to bardzo ważne, jednak pamiętam jak w starych edycjach "3 stars of the game" nie dość że było zaimplementowane od razu w grze to jeszcze była cut scenka która pokazywała tych trzech najlepszych zawodników wjeżdżających na lód i ich podziękowania dla publiki.

Zresztą nie ważne jest to dla graczy NHL od EA ale dla prawdziwego kibica który ma możliwość oglądania meczu NHL z trybun to okazja na wyłapanie za darmo kija do hokeja ale takie rzeczy to poza wirtualnym światem :P

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że nie jest to najważniejsza sprawa i generalnie detal nie mający wpływu na rzeczywistą rozgrywkę, ale z drugiej strony nie dziwię się reakcji. Wiadomo, nikt prawdopodobnie słowem by się nie odezwał, gdyby w grze zabrakło tylko prezentacji gwiazd meczu, nikt. Ale w tej sytuacji - no jestem w stanie zrozumieć, że ta błahostka - no po prostu przelewa w ludziach czarę goryczy. Wszyscy wyczekiwali NHL w odsłonie nextgenowej, były wielkie oczekiwania - a tymczasem wygląda na to, że 15-stka przy poprzedniczce, reprezentantce starej generacji, będzie wyglądać, w aspekcie contentu, jak uboga krewna. No coś tu jest trochę nie halo. ;d Tak jednak, czy owak - dawać mi już tą grę! :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest jeszcze taka sprawa że to jest takie "ciche" okrajanie contentu. Zaczynają od małych rzeczy ale potem taką małą/ mało istotną rzeczą staje się coś innego w rezultacie po iluś latach w takiej samej cenie bądź nawet większej dostajemy okrojony i bardziej ubogi produkt. Nie wnikam tu w sprawy gameplay'owe ale czasami warto się zastanowić czy kosztem tak małych rzeczy gra staje się lepsza?

Patrząc na to co np oferował NHL 13 i 15 w dniu premiery, to liczbą trybów do zagrania wygrywa 13, usprawniony gameplay to zwyczajnie kolejne lata doświadczenia i polepszanie ówczesnego produktu. Tak czy siak pewnie się czepiam, poza tym i tak zapewne grę kupie i będę grał, EA dostanie moją kasę w przekonaniu że jestem zadowolony albo i tak będą mieć to w dupie bo #FortheDollars ;)

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, nie takie znowu ciche, przecież EASHL był dla wielu esencją tej gry i trybem dla którego decydowali się na jej kupno. I to już niestety nie jest detal ;d

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, w sumie pisząc posta miałem chyba po trochu na myśli całą branżę. NHL 15 to w sumie ewenement bo gracze sami zdaje się że doszli do tego czego w grze zabraknie (na 5 dni przed premierą gry w USA). Także ogólnie okazalo się że EA szykowało na premierę prawdziwą BOMBĘ, tylko chyba nie o to fanom gry chodziło :biggrin:

EDIT:
Taki hint Panowie dla tych co kupują w Polsce, zamówiłem pre-order w sklepie gram.pl i zanim odebrałem i przeczytałem maila że paczka została wysłana (maila puścili 2 minuty przed 3 w nocy) to już dzwonił do mnie kurier że dzisiaj będzie. NHL to nie Destiny więc może jak ktoś dobrze poczaruje to uda się z pod tak zwanej lady komuś wyrwać kopie w jakimś markecie :biggrin:

Chociaż z drugiej strony premiera u nas dopiero 11, to mogą mieć stracha.

E2:

Haha, kto do ciężkiej cholery pakuje pudełko z grą i dowodem zakupu na A4 w karton który spokojnie zmieścilibyśmy pudło od Ps4 i pewnie coś jeszcze do tego? sklep.gram.pl, już sam nie wiem czy polecać czy nie, ważne że doszło ale jeszcze przed zdjęciem folii z pudełka czuje że płyta nie trzyma się już w tych "zaczepach".
Pięknie sprawę podsumował kurier z FedEx'u, mówił że już chciał wypisywać protokół że brakuje zawartości, bo w kartonie była jeszcze taka przegródka w którą włożone było pudełko ale że przegródka średnio widoczna a całe pudło puste no to faktycznie nie dziwie się że myślał że to pusty karton, po wadze też nie dało się wyczuć że coś jest w środku :biggrin:

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w sklepie, żeby nie płacić za koszty przesyłki, więc pewnie dopiero w piątek zagram.

 

Jak się gra w pełną wersję? Kilka pytań,  dzięki z góry za odpowiedzi:

 

- czy można zmienić rozmiar tej wielkiej belki w wynikiem i czasem? To szczegół, ale mnie wnerwia ta wielka krowa u góry ekranu w czasie gry; 

 

- czy jednak można grać reprezentacjami i zespołami z lig europejskich, np. tworząc sobie samodzielnie turniej?
 

Edytowane przez Sidney411

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem na pytanie drugie od razu, na 1 zaraz jak sprawdzę udzielę odpowiedzi bo coś tam widziałem z tym score barem do ustawianie ale nie wiem czy było to coś czego oczekujesz.

W tej chwili nie ma możliwości zagrać w żaden turniej. Można grać jedynie mecz od razu w trybie offline, Online Versus Mode (w tej chwili jest maintenance serwerów online i nie działają - chyba że już zakończyli), Be a GM, Be a Pro, HUT, Practice, i NHL Live Moment. Nie miałem okazji póki co sprawdzić żadnego trybu.

A co do ogólnych wrażeń jak się gra, to zagrałem na razie tylko jeden mecz, pierwszy jaki się odpala to Rangers vs Kings, wygrałem 2:1 grając Rangersami i grało się fajnie. Mam wrażenie że porównując do dema można spokojniej rozgrywać akcję i zakładać zamek w tercji obronnej przeciwnika. Mówię tu póki co o doświadczeniach z grania na poziomie Pro, w demo również na Pro grałem, jedna rzecz która dla mnie jest na plus (ostatnio w NHL grałem w 13) to agresywne zachowanie obrońców na niebieskiej przy empty net, w 13 nawet na All-Star cofali się cały czas do tyłu, zostawiając pomiędzy sobą miejsce do strzelenia łatwej bramki, natomiast tutaj gdy zbliżyłem się tylko do niebieskiej od razu obrońca wszedł we mnie ciałem, także na plus. Teraz jeszcze mi się przypomniało że w demo na Pro obrońcy też się tylko cofali przy pustej bramce, zobaczę jak już zacznę coś grać czy ta agresywna postawa obrońców LA Kings to był tylko przypadek czy już będzie to reguła.

Odpowiadając na pierwsze pytanie, tak jest możliwość zmiany wielkości Score Clocka jak to nazwano w grze. Opcje Audio and Visuals i w Visuals opcja Score Clock Overlay - defaultowo jest na Large, jest do wyboru Small oraz całkowite wyłączenie Score Clocka.

A tutaj zdjęcie jak wygląda Score Clock ustawiony na Small:
Score Clock Small

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź! Też zauważyłem już w demie (na All Star), że obrońcy są agresywniejsi przy (swojej) pustej bramce. Spadła też znacznie efektywność poke-checka - ZNACZNIE, niemal do zera.
 
Co do premiery gry – dziś ruszyła sprzedaż w USA i Kanadzie, a oficjalnie w Europie ma to nastąpić 12.09. Powodem jest przeciążenie serwerów – wszyscy się rzucają się do instalacji i gry online, EA chcieli trochę odciążyć swoje kompy i przesunęli datę premiery w Europie o 3 dni. Na razie mało nic to nie dało, jest awaria, wystosowali oficjalny komunikat, że im serwery padły, są problemy z grą online czy instalacją gry bezpudełkowej (ściąganej z neta) i to zarówno PS4, jak i XBOX1.

 

Gra w wersji pudełkowej jest już dostępna w magazynach np. w Polsce, sklepy mogłyby w zasadzie sprzedawać, ale wolą się nie narażać dystrybutorom/producentowi. Pewnie w Media Marktach, Saturnach itd. gry się  jeszcze nie kupi, ale pamiętam, że NHL 14 kupiłem dzień przed premierą w Saturnie. Może i teraz się uda? Już nie mogę wytrzymać, choć dzisiaj ma być też demo FIFY 15, więc będzie wieczorem co robić bez hokeja.

Edytowane przez Sidney411

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbować możesz zapytać, chyba że nie zależy Ci na tym żeby mieć wcześniej grę to w zasadzie nie ma co się szczypać :P Wczoraj będąc w Saturnie w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku z ciekawości spytałem o Destiny, po tym jak na forum widziałem te wklejane zdjęcia. Gostek oczywiście wytłumaczył się embargiem i stwierdził że sklep który sprzedawał dzień przed premierą będzie pewnie ukarany (Akurat!).

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak nie mam w ogóle doświadczenia z grami NHL i nie znam się na hokeju to jest jakiś tryb, który nauczy mnie grać? W demo coś tam ugrywałem, ale pewnie nie wykorzystywałem większości elementów tam dostępnych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak nie mam w ogóle doświadczenia z grami NHL i nie znam się na hokeju to jest jakiś tryb, który nauczy mnie grać? W demo coś tam ugrywałem, ale pewnie nie wykorzystywałem większości elementów tam dostępnych :biggrin:

Jeśli EA nie ma w planach rozbudowy trybu Practice Mode w jakichś kolejnych patchach to jedynie możesz poćwiczyć w tym trybie 1 vs 1, teoretycznie możesz spróbować pokombinować zwody prawym analogiem itd, jednak bez obrońcy do ustawienia w Practice mode da Ci to jedynie pojęcie jak posługiwać się kijem i ewentualnie w jaki sposób można ograć zwodem bramkarza itp. Natomiast samouczka z podpowiedziami jako takiego nie ma i nie widzę nigdzie takiego trybu/opcji żeby to włączyć. Także pozostaje dosłowny w sensie znaczenia tego słowa, samouczek i poligon doświadczalny już na tafli lodu :]

Ogólnie z pierdułkowatych rzeczy co jeszcze zauważyłem to w trybie szybkiego meczu offline wybrana przez nas drużyna jako ulubiona występuje jako gość, a myślę że jest naturalnym żeby przede wszystkim grać jako gospodarz. Na przykład, ja mam wybranych NJ Devils natomiast po ustawieniu siebie jako gospodarza gram rywalami Devils czyli Flyers a Diabły występują jako gość. No jest to kwestia manualnego pozmieniania sobie wtedy kim gramy i przeciwko komu ale wydaje mi się że to powinno działać inaczej i pewnie to poprawią bo to detal. Chyba że te problemy z siecią są coś winne, aczkolwiek nic na to nie wskazuje bo rivalry jest ustawione dobrze na Devils vs Flyers.

Aha i jeszcze z mniej istotnych rzeczy, wiem że muzyka/ soundtrack to kwestia gustu ale mam wrażenie że w NHL 13 utwory które były w soundtracku były bardziej agresywne i bojowe, stwarzały jakiś taki klimat ostrego starcia i walki natomiast w 15 muzyka jest trochę bardziej stonowana mam wrażenie i grając ten 1 mecz przy faceoffs czułem brak jakichś mocniejszych kawałków ale to może kwestia gustu i tym podobnych spraw.

Online musi już działać bo udało mi się stworzyć drużynę w HUT i zagrałem jeden mecz, niestety zostałem zmiażdżony 0:5 :P Ale trafiłem na gracza lepszego od siebie i już z niezłym zespołem bo miał Webbera, Jokkinena, Hemskiego a u mnie gwiazdą jest Jozefson :biggrin: Inna sprawa że to był mój 1 mecz w HUT ever także jeszcze na pewno nie ogarniam tego tryby, a w FUT też niewiele grałem więc ciężko nawet mi przenieść doświadczenia z FIFY bo w zasadzie ich nie mam :biggrin:

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się szybko znudził soundtrack z NHL 14 i wstawiłem własny, teraz nie ma takiej opcji  - niestety. Niby next gen, a gra niedokończona i wybrakowana, jak by na to nie spojrzeć. Ale nie są to dla mnie najważniejsze elementy, najważniejsza jest sama gra.  

Poziom trudności (offline)  wydaje się być w wersji demo zbyt łatwy (All Star), może dostatecznie trudno będzie na „superstar”, niedostępnym w demo. Inaczej pozostanie tylko online…
 

 

Panowie jak nie mam w ogóle doświadczenia z grami NHL i nie znam się na hokeju to jest jakiś tryb, który nauczy mnie grać? W demo coś tam ugrywałem, ale pewnie nie wykorzystywałem większości elementów tam dostępnych :biggrin:

 

Nauczyć można się podobnie szybko, jak w FIFIE – na początku trzeba rozgryźć w „practice mode”,  jak się steruje hokeistą, a potem próbować na najłatwiejszym poziomie (rookie) i samo przyjdzie. Mój syn nauczył się sterowania padem w NHL 10 (miał wtedy 8 lat) w kilkanaście minut – zaczął wtedy wygrywać spokojnie na poziomie Pro w trybie offline. Mnie to zajęło więcej czasu, bo przechodziłem wtedy z gry na PC klawiaturą na konsolowego pada, ale tylko z początku to wyglądało groźnie. Warto wydrukować sobie sterowanie z instrukcji obsługi (dostępna w pdf po angielsku na stronie http://www.easports.com/nhl/manual ) i przetestować najważniejsze zagrania/triki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji Sid, bo czuje że jesteś trochę ogarnięty w temacie, czy jest jakaś dobra metoda na wygranie wznowienia? Czy zostaje tylko prawy analog? Bo grając ten mecz w HUT nie udało mi się wygrać faceoffu ani razu, koleś strasznie szybko zgarniał krążek. Wydaje mi się że to nie była też kwestia jedynie jakiegoś laga czy czegoś w tym stylu a raczej mojego słabego walczenia o ten krążek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji Sid, bo czuje że jesteś trochę ogarnięty w temacie, czy jest jakaś dobra metoda na wygranie wznowienia? Czy zostaje tylko prawy analog? Bo grając ten mecz w HUT nie udało mi się wygrać faceoffu ani razu, koleś strasznie szybko zgarniał krążek. Wydaje mi się że to nie była też kwestia jedynie jakiegoś laga czy czegoś w tym stylu a raczej mojego słabego walczenia o ten krążek :biggrin:

 

Powinno pomóc

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej hej,

 

Jaka ulga, że można zmniejszyć ten mega-zegar! Super, dzięki za info.

 

No to w kwestii Face off polo508 Ci podpowiedział. To jest z NHL 14, ale tu jest podobnie. Można też przestawić styl rozgrywania faceoffa w czasie gry lub podczas wyświetlania cut-scenek, wciskasz przycisk „kółko”, po prawej na dole wyświetli się na dole styl faceoff-a, zmieniasz X-em na ofensywny, defensywny i bodajże standardowy (aktualnie nie ma mnie przy konsoli i nie pamiętam na 100%). Trzeba popróbować, mam w meczu gdzieś tak średnio między 40% a 60% wygranych faceoff-ów.
 

Ogólnie z pierdułkowatych rzeczy co jeszcze zauważyłem to w trybie szybkiego meczu offline wybrana przez nas drużyna jako ulubiona występuje jako gość, a myślę że jest naturalnym żeby przede wszystkim grać jako gospodarz.

 

Nie wiem, czy o to chodzi, ale jest pewien niuans związany z tradycyjnym pokazywaniem/prezentacją zespołów. U nas w Europie np. podczas transmisji piłki nożnej  w telewizji, ale też i w grze FIFA, widać taki sposób:  
 
Manchester United – Sparta Praga  
 
...i wiadomo, że gospodarzem jest Manchester.  
 
W lidze NHL mają inny zwyczaj:  
 
New Jersey Devils – Calgary Flames
 
…i tu gospodarzem jest Calgary Flames! Dziwnie, ale tak jest, zresztą nazwy klubów też przestawiają, na przykład u nas najpierw nazwa, a potem miasto, np. Real Madrid, Borussia Dortmund, a u nich najpierw miasto:  New York Rangers, Ottawa Senators, Detroit Red Wings.

 

Dlatego Twój zespół jako gospodarz prezentowany jest z prawej strony. Żeby się przekonać, czy grasz jako gospodarz, strzel gola – jeśli będzie syrena, spory entuzjazm kibiców i kolorowe reflektory na taflę, grasz u siebie. Brak syreny, brak tych kolorowych świateł na tafli, buczenie i tylko pojedyncze okrzyki radości oznaczają, że grasz na wyjeździe. Popatrz też na telebimy nad taflą – tam są symbole zespołu gospodarza, a na samej tafli w kole jest herb gospodarza.
 

Edytowane przez Sidney411
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy o to chodzi, ale jest pewien niuans związany z tradycyjnym pokazywaniem/prezentacją zespołów. U nas w Europie np. podczas transmisji piłki nożnej  w telewizji, ale też i w grze FIFA, widać taki sposób:  

 

Manchester United – Sparta Praga  

 

...i wiadomo, że gospodarzem jest Manchester.  

 

W lidze NHL mają inny zwyczaj:  

 

New Jersey Devils – Calgary Flames

 

 

Dzięki za odp, z tym gospodarzem to nie w tym rzecz, ja wiem że po prawej jest gospodarz a mimo to moich Devils daje na lewo jako away team. Jakieś niedopatrzenie zapewne. A czemu gospodarz jest po prawej a nie jak u nas tradycyjnie po lewej to w sumie też kiedyś się zastanawiałem, może Amerykanie wolą najpierw przedstawić gościa a że czyta się od lewej do prawej to tak to sobie ułożyli, bo taki schemat jest we wszystkich sportach amerykańskich i pewnie też meczach pokazywanych ogólnie przez amerykańska TV nawet jak transmituje Lige Mistrzów być może te score boxy są odpowiednio "dopasowane" pod ich styl prezentacji, tego akurat nie sprawdzałem.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta zasada prawicy gospodarza u jankesów wynika zapewne z faktu, że oni w prezentacji/zapowiedzi używają szablonu wykorzystującego @ / at. Czyli na podanym wyżej przykładzie wychodzi Devils @Calgary. No i w takim przypadku sprawa jest jasna. ;)

 

A wracając do wątku przewodniego, jestem zły! Nie zdecydowałem się na preorder ponieważ bałem się, że skoro premiera ma miejsce w czwartek, to znowu jakiś pech zechce, że akurat mój kurier z jakichś powodów nie wyrobi się także w piątek i poczekam do poniedziałku. Dziś wpadam do MM, Empika i co? Będzie najwcześniej za tydzień. No kurza stopa, litości. -_- Nie wiem, nie chciałem wersji cyfrowej, ale chyba nie będę miał wyjścia. ;dd

 

@Scooby-Doo, w Tobie nadzieja! Z każdego meczu HUT, dajesz tu relacje minuta po minucie ;D <zazdro> :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp, z tym gospodarzem to nie w tym rzecz, ja wiem że po prawej jest gospodarz a mimo to moich Devils daje na lewo jako away team. Jakieś niedopatrzenie zapewne.

 

Ahaaa, no to nie wiem ;-)

 

W MM i Empiku za tydzień?! Niemożliwe! Empik jest beznadziejny, to może być fakt, ale w Media muszą mieć najpóźniej w piątek, no bez jaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Scooby-Doo, w Tobie nadzieja! Z każdego meczu HUT, dajesz tu relacje minuta po minucie ;D <zazdro> :thumbsup:

 

To chyba łatwiej wyjdzie nagrywać każdą tercję osobno i wrzucać na YT, bo jak share nagrywa tylko 15 minut to cały mecz się nie zmieści.

Zobaczę czy HUT mnie wkręci w ogóle, wcześniej nie miałem do tego trybu zbytnich "ciągotek" a dzisiaj 1 kontakt bolesny, piątka w plecy i okrąglutkie zero po stronie zdobyczy :D poćwiczę z CPU strzelanie to wezmę się na multi, bo zmarnowałem w tym przegranym meczu pokazowo chyba ze 2 sytuacje 1 na 1. Próbowałem ograć bramkarza zwodem który wychodził mi w NHL 13 ale raz że wypadłem z wprawy a dwa że chyba nie do końca na niego tym razem zadziałało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×