Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K15

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś już trochę pograłem dominację nawet fajnie, ALE. Czy ktoś miał problem z kodem preordera? Wpisuję zgodnie z instrukcją na stronce 2K i wyskakuje INVALID CODE -_-

 

Pierwsze co to musisz  na tej stronce wpisać kod,który otrzymałeś wraz z płyta..Po wpisaniu otrzymasz kolejny kod,ktory musisz wpisać w locker codes w opcjach ;) Mam nadzieje ze w miarę jasno to napisałem.Niestety ale 2k nie postaralo sie z wytłumaczeniem co i jak.Daj znać czy ogarnąłeś temat.Link do strony poniżej:

 

https://www.2k.com/nba2k15preorder/

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co to musisz  na tej stronce wpisać kod,który otrzymałeś wraz z płyta..Po wpisaniu otrzymasz kolejny kod,ktory musisz wpisać w locker codes w opcjach ;) Mam nadzieje ze w miarę jasno to napisałem.Niestety ale 2k nie postaralo sie z wytłumaczeniem co i jak.Daj znać czy ogarnąłeś temat.Link do strony poniżej:

 

https://www.2k.com/nba2k15preorder/

Robię wszystko zgodnie z instrukcją i ciągle mam Invalid code. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię wszystko zgodnie z instrukcją i ciągle mam Invalid code. WTF?

W takim razie udaj się do pomocy 2K.Jestem pewien ze ci pomogą.Jak miałem problem z logowaniem to pisałem do nich na twitter co znacznie przyspieszyło moja sprawę.Niestety musisz być natarczywy.Napisz kilka wiadomości pod rząd a na pewno w krótkim czasie się odezwa.Mi kod działał bez problemowo.

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób grajacych w My Player. Czy u Was też po zagraniu kilkunastu meczy podczas tych niegwarantowanych 10-cio dniowych kontraktów,startujemy  już z normalna umową dopiero od lutego? Czyli ponad połowa pierwszego sezonu nam przepada?
Czy też coś źle zrobiłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz w ogóle online nie da się grać, po premierze gry było idealnie a teraz kaplica i lagi... po h... zmieniali coś :/ 

 

 

Panowie, jakieś jaja ? grałem w DOMINATION z utah, pokonałem ich i żadnych gwiazdek mi nie zaliczyło, nawet nie zapisało że wygrałem...

Edytowane przez PlastikowySmalec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały problem mógłby mi ktoś doradzić jak skutecznie grać w obronie? Jestem początkujący, ostatnie NBA jakie grałem to 2004 :biggrin: Przyjmę również ogólne porady dotyczące rozgrywki, gra  jest świetna dlatego chciałbym ją w wyższym stopniu ogarnąć ;) Dodam że grając na rookie wygrywam mecze z przewagą 20 pkt a przechodząc na wyższy poziom przegrywam około 20 pkt,.  Bardzo proszę o porady z góry dziękuję ;)

 

 

P.S da się jakoś wyłączyć podania i rzuty prawym analogiem, tak żeby tylko służył do dryblingu ?

Edytowane przez mesut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz w ogóle online nie da się grać, po premierze gry było idealnie a teraz kaplica i lagi... po h... zmieniali coś :/ 

 

 

Panowie, jakieś jaja ? grałem w DOMINATION z utah, pokonałem ich i żadnych gwiazdek mi nie zaliczyło, nawet nie zapisało że wygrałem...

Aby otrzymac 3 gwiazdki musisz wygrac mecz  i uzyskac odpowiednia ilosc MT.Wszystko jest napisane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, możecie mi powiedzieć jak zrobić izolacje dla zawodnika z piłką , bo gdzieś mi to uciekło i nie mogę znaleźć, dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wezwać drugiego zawodnika aby zrobił nam zasłonę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wezwać drugiego zawodnika aby zrobił nam zasłonę?

 

:circle:, a w karierze zawodnika gdy grasz bez piłki :triangle:

Edytowane przez QbxGamerHD
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać czy istnieję możliwość gry samych playoffs ? Trzeba rozegrać cały sezon żeby w nich zagrać ? 

Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak najszybciej zbierac vc? Bo punkty mt chyba w domination?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienić kamerę w my player?

Jak wejdziesz w MENU w My Player to przewiń w prawą stronę i na samym końcu jest opcja ustawienia kamery(jako jeden z głownych punktów menu-od razu jest widoczny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma 15tka wzgledem 14tki? Sa jakies znaczace roznice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie serio pytalem. W 14tce sens gry byl tylko offline na odpowiednio ustawionych sliderach. Online to arkadowka z wyscigami kto wiecej 3jek rzuci. Zmienilo sie cos w tej kwestii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

this my player account has expired

 

 

o co chodzi?

Edytowane przez maciek1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torpedoem zalezy na kogo trafisz, lepiej sie gra ze znajomymi niz z trojkowcami. czasami padem chce sie rzucic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytania dwa :

 

1. Jak w czasie meczu w DOMINATION zobaczyć ile mam już zdobytych tych punktów MT

2. Jak w czasie meczu zrobić Double Team ?

3. Pod krzyżakiem w dół są taktyki ale jakieś w uj wymyślne... a gdzie ISOLATION, POST UP itp ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×