Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K15

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy wersja cyfrowa nie będzie obciążać konsoli bardziej niż płytka ?

obciążać tzn? Będzie lżejza od cegły? Nie rozumiem kompletnie twojego pytania. Płyta to nie worek ziemniaków ze obciąży ci konsolę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

To byla ta premiera w koncu? Sciagnalem gre. Nie mam menu I automatycznie laduje mnie do meczu...

Bo pobrało ci tylko tyle GB aby mogło URUCHOMIC GRE. Dalej musisz pobrać dokładnie 47GB. Najedz na gre->Kliknij Options->Informacje. Tam będziesz mógł zobaczyć ile GB musisz pobrać jeszcze

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałbym zapytać czy gra jest grywalna online? 2k14 była nie grywalna przez mega opóźnienia i generalnie przez to straciła 50% wartości :/ 

Chciałbym również zapytać czy można np zagrać same playoffy ? Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozegrałem dopiero 3 meczyki offline i na razie gra sie bardzo przyjemnie. Nie ma juz co prawda tego wow jakie towarzyszyło odpaleniu 2K14 na PS4. Tam ten przeskok graficzny z wersji na starą konsolę był ogromny.
Też się na początku wkurzyłem,że zmusza mnie do zagrania meczu pomiędzy finalistami ostatnich rozgrywek NBA i do tego bez żadnych odgłosów z boiska,a tylko z denerwującą muzyczką.
Jakoś nie zajarzyłem,że to z powodu nie do końca ściągniętej gry.
Ale teraz juz jest wszystko,choc tak trochę nie do końca. Bo nie mogę znaleźć w tych początkowych menusach mozliwości zmieniania składów i edycji możliwości zawodników. Chodzi mi mianowicie o wrzucenie kilku graczy z "free agents" do odpowiednich zespołów(jak np. R. Allen do Cavaliers) i zmiany skillów kilku zawodników,które są albo za wysokie,albo za niskie.
Wydaje mi się,że zawsze było to dostepne z początkowego menu, a nie np jak juz rozpocząłem sezon. Teraz tylko znalazłem składy z poglądem statystyk zawodników,ale nie mogę znaleźć gdzie można robić jakieś roszady w składzie.
Koledzy czy jest to dostępne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sipap 

Daj proszę znać jak ma się gra w sieci? Generalnie na razie z tego względu wstrzymuję się z zakupem i szukam informacji na ten temat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam też mam problem, była łatka zainstalowałem łatkę 1.01 i odpalam gre pojawia się New Content Available i ze mam do menu glownego isc oraz press x to start i sie włącza mecz nic wiecej nie moge robic tylko ten mecz rozgrywać. Gra jest z płyty. O co halo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to halo, że gra się ściąga, lub raczej dociąga. I w sumie nie byłoby w tym nic dziwnego - jak mus to mus, gdyby nie fakt, że po prostu brakuje jakiegoś komunikatu, który by nas o tym poinformował. ;d Także nic nie martw, wszystko jest ok. Gra się włączy. Kiedy? Jak zechce. ;d Ale biorąc pod uwagę godzinę pytania, już wszystko u Ciebie ok? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem odpowiedź gdzieś na forum 2K. W zasadzie nie miało co się ściągać gdyż mam gre z płyty a patch zainstalowany. Było trzeba poczekać do końca meczu i potem już gra odpaliła. Natomiast mam inny problem. Brak połączenia z serwerami 2k i jestem offline. Nie wiecie czy coś trzeba zrobić czy to standardowo wina 2k.

 

A co do samej gry. Nie czuć specjalnie różnicy między 2k14. Takie moje szybkie odczucie. Na pewno gra jest bardziej płynna. Grafa poprawiona trochę, więcej szczegółów. Martwi brak Practise więc nie można pobawić się i opanować (przypomnieć sobie) klawiszologii. W tym pomaga jedynie Pan Kevin Durant na filmikach których nawet nie można powiększyć (są w małym okienku). 

Bardzo miło, że mamy Stelmet Zielona Góra w grze :) Dźwięk nie tnie co bardzo cieszy po męczarni z wersji zeszłorocznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, właśnie wróciłem z gry także serwery są up, brak online natomiast miałem na początku do momentu rejestracji profilu na 2k.com, ale to fundamentalna sprawa, więc już to pewnie zrobiłeś. Dlatego właśnie ciężko powiedzieć... ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem preorder w wersji cyfrowej. W sumie nie mam czego zarzucic, dostalem co chcialem, ale niby mialem tez dostac 15k tej wirtualnej waluty a nie dostalem. Mial juz ktos taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie problemy są póki co z serwerami. Wyzerowało mi dzisiaj VC - straciłem 5k.

W DLC z preordera dostałem dwie paczki do MyTeam - w obu przypadkach przy otwieraniu wywaliło mnie z serwera i teraz nie mam ani paczek ani kart.

https://www.nba2k.com/status - serwery dla ps4 dalej nie działają.

 

Edit

jakby ktoś zaczynał przygodę z koszykówką od 2k polecam oficjalną appkę na telefon - tutaj na androida

Można codziennie trochę VC zgarnąć

Edytowane przez bronar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem dziś do sklepu po drugiego pada, a wróciłem i z padem i NBA 2K15. Po pierwszych meczach pozytywne wrażenia, zresztą spodziewałem się tego bo regularnie kupuje bodaj od 09. Mnie do Online normalnie łączyło, ale te serwery... xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pomoze z tymi rosterami? Gdzie mogę dodać z Free Agents takiego R. Allena do Cavaliers ? Zawsze można było to zrobić z menu początkowego i jak się zaczynało sezon to skład był uaktualniony. Można było też robić roszady pomiędzy zespołami.
Nie chodzi mi aby tworzyć jakiś super silny skład. Chodzi mi o wymiany pomiędzy zespołami które się dokonały realnie a nie zostały już uwzględnione w grze. Tak jak to np. miało miejsce w przypadku Kawalerzystów. Bo przyjscie do nich i R. Allena i Beasleya to spore wzmocnienie.
Czy ktoś odkrył jak to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pomoze z tymi rosterami? Gdzie mogę dodać z Free Agents takiego R. Allena do Cavaliers ? Zawsze można było to zrobić z menu początkowego i jak się zaczynało sezon to skład był uaktualniony. Można było też robić roszady pomiędzy zespołami.

Nie chodzi mi aby tworzyć jakiś super silny skład. Chodzi mi o wymiany pomiędzy zespołami które się dokonały realnie a nie zostały już uwzględnione w grze. Tak jak to np. miało miejsce w przypadku Kawalerzystów. Bo przyjscie do nich i R. Allena i Beasleya to spore wzmocnienie.

Czy ktoś odkrył jak to zrobic?

Składy są zaktualizowane w 100%. Ray Allen ani Beasley nie przeszli do Cavs, media pisały o tym ale agenci szybko to zdementowali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze masz rację,wydawało mi się,że to już przesądzone. A tu Allen dalej się zastanawia. Ale dalej chciałbym wiedzieć gdzie,albo czy w ogóle można przenosic zawodników pomiędzy zespołami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×