Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K15

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się pointeresujesz nba to będziesz wiedzieć kto jest kto :biggrin:

Ja się interesuję i mimo to wielu graczy nie znam... Powinien być wybór...

 

Mnie denerwuje brak możliwości ustawienia wagi i wzrostu na kg i cm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2K wywala lachę na nas graczy.Od 4 dni nie mogę się połączyć na swoim koncie.Napisałem do nich gdzie nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.Jutro oddaje te badziewie. Dziś nawet sformatowałem konsole  aby przypisać bądź utworzyć nowe 2K konto.Nie można haha Gra automatycznie pamięta nasz pierwszy wpis.Najlepsze jest to ze miałem amerykańską i europejska wersje.Szukałem w necie ratunku ale bez skutku.Serwery często lezą,ludzie odbierają pieniądze za grę.Sony również oddaje walutę niezadowolonym klientom,którzy zakupili wersje digital :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jak tam Panowie gra online ? Da radę grać czy jeśli już zakupię ew. to mogę sie skupić na singlu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa, do wczoraj bym powiedział, że jest nawet przyzwoicie. Natomiast dziś zagrałem sobie 3 spotkania i wyszło mocno średnio. Grać co prawda się da, nie ma disconnectów czy jakichś szarpanych ścin, etc, natomiast wyraźne opóźnienie było dziś odczuwalne podczas wszystkich trzech rozgrywek, także nie wiem co powiedzieć tak naprawdę... pograć, pograsz, aczkolwiek - niestety różnica między offline a online jest widoczna gołym okiem. Naturalnie niby oczywista oczywistość, że nigdy po kablu gra nie popłynie jak na hdd, co nie zmienia faktu, że tu jest to nadmiernie odczuwalne i w grze, która w jakimś tam, sporym nawet, stopniu bazuje na timingu - no życzyłbym sobie trochę lepszych warunków ;d Tak czy owak, jeśli się zastanawiasz - to z swojej strony oczywiście polecam, bez dwóch zdań. Akurat ten tytuł gameplayowo ma tyle do zaoferowania offline, że online to właściwie tylko dodatek. ;- )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam? ograli? poćwiczyli? dajemy w tym roku druga szanse lidze :D? i coś poważniejszego pogramy :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co z tą taktyką o którą pytałem dwa posty wcześniej ? ogarnia ktoś?

 

Pod krzyżakiem.

 

Śmiga dzisiaj rynek chyba najlepiej od premiery można poszaleć. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakis sposòb na te 15k vc? bo od premiery nic nie dostalem... albo jakiś latwy sposòb na farmienie paczuszek :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Takie pytanie czy można zapisać grę w czasie quick game ? My career i innych trybach ? (to był fajny sposób na farmienie VC w poprzedniej wersji na ps3) i czy tym razem jest w My Career najłatwiejszy poziom trudności ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam tryb online? Od paru dni nie mogę połączyć się z serwerami ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa.

 

No i co że działa... On-line w tym roku jest gorsze niż w poprzednim... Oddanie rzutu w odpowiednim momencie graniczy z cudem...

0 przyjemności z gry :'(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa bardzo kiepsko... Online nie umywa się do off-line... Internet mam nienajgorszy 90 mega... Więc to wina gry... Moi znajomi mają to samo... Może jakaś łatka to poprawi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2k15 na pc i na ps4 i powiem wam, że wina leży bardziej po stronie PSN bo na steamie totalnie zero delaya. Więc nie wiem czy to wina 2K... :/ jutro będę sprawdzać konkurencje Live 15 na x'ie zobaczymy jak u nich 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest tu ale w 2k14 było niegrywalnie a mam ping 40-50.. Jak jest jeszcze gorzej to chyba poczekam z kupnem tej czesci..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Takie pytanie czy można zapisać grę w czasie quick game ? My career i innych trybach ? (to był fajny sposób na farmienie VC w poprzedniej wersji na ps3) i czy tym razem jest w My Career najłatwiejszy poziom trudności ? 

Bardzo proszę posiadaczy gry o odpowiedź na moje pytanie, wiem że nikt poza mną nie będzie grał w "my career" na najniższym poziomie, ale proszę o troszkę tolerancji dla leszczy  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×