Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

2. Może być taka karta, podajesz numer karty i jej kod zabezpieczający (to nie to samo co PIN, kod zabezpieczający, czy jak to się tam nazywa jest na karcie) i swoje dane (imię i nazwisko lepiej napisać dużymi literami)

3. Możesz albo doładować konto jakąś kwotą, a jęśli nie doładujesz konta pobierze Ci z konta tylko tyle ile kosztuje gra

4. hasło do konta nie będzie potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki irvin

czyli na psn mogę robić zakupy jak ,,kartą w markecie'' ? tzn. wpisuję dane, nr. karty oraz 4cyfrowy kod?

kod zabezpieczający a co to jest? ki diabeł jeden :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ja to zrobilem tak. Mam zwykłe konto internetowe w ING, tam jest taka opcja jak karty przedpłacone, uaktywnilem to sobie (koszt aktywacji jednorazowo 20zł, pozniej juz zero opłat za korzystanie czy cos takiego) karta co prawda jest wirtualna ale wszystkie niezbedne dane do zakupów sa i wszystko w PSS dziala jak nalezy nawet na kontach US i UK. Podejrzewam ze w innych bankach sa podobne opcje. Takze wydaje mi sie ze jest idealne rozwiazanie dla osób które nie posiadają karty kredytowej tak jak ja :) pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w opcjach konsoli wpisuję się dane karty? Rok temu wpisałem wszystko hulało ale od roku nic nie kupowałem.Teraz jak chce kupić mapy do killzona krzyczy mi " Go to [playstation@network] > [Account Managament] and check the credit card information. Wchodzę w te opcje ale jakoś nic o karcie tam nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie wiem gdzie wy wszyscy macie problem, czasami wystarcza zwykla karta do bankomatu, a konto z taka karta mozna miec juz od 16 roku zycia...

99% kart z chipem ( jak w karcie sim ) maja funkcje platnosci przez internet i tolerowane sa jak karty kredytowe w internecie. czasami karty z chipem nie maja jednak kodu cv2 który jest z tylu karty (ten 3 cyfrowy).

Ale jesli twoja karta DO BANKOMATU ma z przodu chip a z tylu kod 3 cyfrowy ( najczęściej obok lub na pasku do podpisu), to mozna nia placic przez internet.

Nie wierze w to, ze w 21 wieku jest ktos młody (kaczynski ma już swoje lata) kto nie ma konta w banku, a banki zawsze mozna zmienic i wybrac oferte wlasnie z taka karta ( np bzwbk, mbank i wiele wiele innych). z tego z co wiem to pko bp nie ma takiej mozliwosci ale ile to przejsc sie do innego banku a w pko zamknac konto ?

Edytowane przez sauce001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur**, a ja włśnie w PKO mam konto, a niech to! (ale mam 3cyfry obok podpisu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli masz chip to sprobuj ale wiem ze te do superkonta czy konto student nie dzialaja, ja po kupieniu pleja i od kiedy zaczalem uzywac ebay ( usa, niemcy, uk) przeszedlem wlasnie z pko do bzwbk.

moja dziewczyna ma konto w mbank i tez dziala, znowu mam kolege z inteligo (nie to z pko a to w rodzaju mbank) ktory tez moze placic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, trzeba się będzie ewakuować z PKO :turned: A do tego jeszcze 5.40 za prowadzenie superkonta birą SZCZURY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% dziala karta visa z mbanku jak ktos chce to za symbolczna kwote moge doladowc wallet na pss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tj ?

Ja tobie płacę powiedzmy 5 zł + cenę zasilenia walletu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na 100% dziala karta visa z mbanku jak ktos chce to za symbol

czna kwote moge doladowc wallet na pss

A ja mam właśnie problem z dodaniem karty VISA z mBanku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam właśnie problem z dodaniem karty VISA z mBanku :(

A uaktywniles funkcje placenia w internecie za pomoca karty debetowej? Bylo juz pisane kilkukrotnie w tym watku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam denerwujący strasznie problem , 

1.Uaktywniłem sobie płatnosci online poprzez mLinie , niby wszytklo gitara ale jak wpisuje te wszytkie informacje co trzeba w psn aby dokonac zakupu , to wyskakuje mi komunikat

"The credit cart information cannot be updated

Check your PlaystationNetwork account information, and then contact tchnical support assistance "

Moze to ma zwiazek z tym ze np jak na stronie internetowej officjalnej z Playstation chce sie zalogowac to przy logowaniu pisze ze mnie przeniesie na jakis inny polski psn , ze moze jak sie logowalem wczesniej na Eu to teraz musi mnie przeniesc , ale potem wyskakuje error ze złe hasło lub mail :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tj ?

Ja tobie płacę powiedzmy 5 zł + cenę zasilenia walletu ?

Nie ma problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam właśnie problem z dodaniem karty VISA z mBanku :(

u mnie jest tak : Zaloguj sie do mbank -->karty debetowe-->parametry-->tranzakcje internetowe-->limit dzienny,limit miesieczny ustaw na 200 albo ile tam chcesz . Jak potem nie bedziesz mogl dodac karty odczekaj 1 dzien bo nie kiedy system uaktualnia sie powoli. Acha i najwazniejsze musza byc srodki na koncie bo inaczej psn odrzuci karte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam denerwujący strasznie problem , 

1.Uaktywniłem sobie płatnosci online poprzez mLinie , niby wszytklo gitara ale jak wpisuje te wszytkie informacje co trzeba w psn aby dokonac zakupu , to wyskakuje mi komunikat

"The credit cart information cannot be updated

Check your PlaystationNetwork account information, and then contact tchnical support assistance "

Moze to ma zwiazek z tym ze np jak na stronie internetowej officjalnej z Playstation chce sie zalogowac to przy logowaniu pisze ze mnie przeniesie na jakis inny polski psn , ze moze jak sie logowalem wczesniej na Eu to teraz musi mnie przeniesc , ale potem wyskakuje error ze złe hasło lub mail :/

Musisz ustawic limity kwote tranzakcji internetowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem z płaceniem debetówką z mbanku. Coz, wystarczy zamówić eKarte, w PSN działa jak kredytowa. Wszystko śmiga etc. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to wszytko ustalone , limit dzienny 100zł , itp . Ale no dalej mam ten sam komunikat na PSn , moze cos tam zle wpisuje , Te drugie okienko tow pisuje Imie i nazwisko tak ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zablokowali mi karty bo dzisiaj do nich dzwoniłem aby włczayc tą opcje ONLINE , i wszytko mam juz powłanczane :/ ale nadej nic :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zablokowali mi karty bo dzisiaj do nich dzwoniłem aby włczayc tą opcje ONLINE , i wszytko mam juz powłanczane :/ ale nadej nic :/ 

Muszisz miec jakies pieniadze na karcie bo inaczej nie da rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem , mam na karcie wystarczająco duzo kasy , niewiem moze cos zle wpisuje tam , powiedzicie mi jak ktos wie co dokłądnie pokoleii ma byc tam wpisywane w tych okienkach , mysle że dobrze tow pisuje ale no niewiem co jeszcze moze byc przyczyna :/ 

p.s jezeli gdy rejestrowalem sie na konsoli na psn , to jak teraz wejde na psn na kompie na stronce to czy musze tych samych danych urzywac??? to tam mnie chca przekierowywac na na polski PSN bo niby zrobilem se konco na Eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maja tam bic wpisane dane Twojej karty :| czy to na prawde tak trudno przepisac? A jezeli masz komunikat ze "card information couldnt be updated" to odczekaj dzien i powinno pomoc. Tylko troche cierpliwosci i nie pisz za godzine ze ciagle nie dziala. Kazda nieudana proba moze przedluzac blokade Twojej karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie.

Obecnie posiadam konto w dominet banku. Zastanawiam się nad kartą przedpłacona w tym banku (mastercard). Czy ktos posiada taka? I czy w PSN wszystko dziala? Czy moze zamiast wspomnianej karty lepiej skozystac ze sprawdzonej karty przedplaconej ING (VISA)? Czy karta przedplacona maestro z ing tez bedzie dzialala w PSN?

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×