Skocz do zawartości
ONE

Valiant Hearts: The Great War

Rekomendowane odpowiedzi

Musze kupic ktorys z tych indorow wlasnie sie waham miedzy transistorem a tym ale chyba wezme to bo nowosc a transistor pewnie niedlugo wpadnie w jakims promo co myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli cena nie gra roli, to bierz cokolwiek, zapewne nie zawiedziesz się. VH jest o 30zł tańszy, więc możesz w pierwszej kolejności kupić ten tytuł, a na Transistor zapewne niedługo będzie jakaś promocja, na pewno szybciej niż na VH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem w tak dobry tytuł. Rzadko mam okazję zagrać w produkcję, która potrafi mnie wzruszyć, a VH zdecydowanie taką jest. Liczę, że Ubi wyda dodatek z usuniętą w trakcie tworzenia postacią George'a (pilot brytyjski).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie waham. Ale czytam sobie ze glownym watkiem jest przyjazn czlowieka z pieselem ktory jest jego najlepszym przyjacielem. Biore chyba, cos czuje ze lzy beda leciec jak grochale na koszule skoro taka wzruszajaca jest ta produkcja, a nie daj boze jak piesel zginie albo cos. A tak na powaznie to chyba jestem juz zdecydowany i do tego Polska wersja, wiec duzy plus ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, gra skonczona, pora na opinie:

 

Sliczna gra na silniku Raymana, kolejna nietuzinkowa pozycja od Ubisoft'u. Gameplay sklada sie na rozwiazywanie dosc prostych zagadek glownie uzywajac srodowiska, sama walka zas dziala na zasadzie "zobacza cie, nie zyjesz, zakradniesz sie, zyjesz". Niby nie brzmi to jakos zjawiskowo ale sprawdza sie znakomicie w polaczeniu z klimatem I wojny, melancholijną stylistyką swiata oraz historią i jej przeslaniem. Wszystko to tworzy naprawde swietna calosc i nie pozwala nam sie oderwac od ekranu od poczatku do konca (w moim przypadku 5, moze 6 godzin).

 

I wojna podana w bardziej przystepnej formie, oryginalne i przytlaczajace doswiadczenie warte 59 zl, spodobalo mi sie zdecydowanie bardziej od Child of Light.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trace grales juz kupiles?

 

Jup. 59zł to grosze jak za tak piękny tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest piękna. Naprawdę nie myślałem że takie tytuły mogą mi się podobać. Pograłem z dwie godziny ale wciąga niesamowicie od samego początku.

Jest prosta i intuicyjna, ale też dopracowana na maksa, graficznie wygląda to pięknie. No i te historie, bardzo ciekawy motywy historyczne. A pieseł jednego z głownych bohaterów poprostu mnie rozwalił.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zakupiłem, pograłem wprawdzie tylko ponad godzinkę, ale musze napisać, ze muzyka jest na szkolną piątkę, świetnie buduje klimat. Poza tym genialna sprawa z faktami historycznymi, które dodatkowo pozwalają wkręcić się w grę. Kupować, nie zastanawiać się!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie czy na us pss jest pl? Podobno transistor byl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie czy na us pss jest pl? Podobno transistor byl :)

Nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toście mnie namówili:) ściągnięta ,czeka do wieczora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie przekonuje mnie ta gra. Pomimo ze fajna grafika, muzyka, historia .. to czegoś mi tu brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie przekonuje mnie ta gra. Pomimo ze fajna grafika, muzyka, historia .. to czegoś mi tu brak.

Ta gra to taka mala perelka wsrod tych niedopracowanych jalowych molochow ktore teraz wychodza. Jestem juz bliski ukonczenia i ta niepozorna pozycja wywarla na mnie ogromne wrazenie i podziw ze w tych czasach mozna swtorzyc takie dzielo. Edytowane przez toreso
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to taka mala perelka wsrod tych niedopracowanych jalowych molochow ktore teraz wychodza. Jestem juz bliski ukonczenia i ta niepozorna pozycja wywarla na mnie ogromne wrazenie i podziw ze w tych czasach mozna swtorzyc takie dzielo.

A możesz coś więcej napisać? Bo z tego co napisałeś zachwycony jesteś faktem że ta gra wyszła w takich czasach i wypada dobrze właśnie na tle "molochów" .. a jak oceniasz tą grę samą w sobie? Bez odniesień do innych tytułów? Albo inaczej - przyjmijmy że też jest "molochem".. i jak jest wtedy? Wciąż jest zachwyt?

 

W sumie wydawałem większe kwoty na nieudane tytuły, a tutaj wszędzie pieją z zachwytu więc to powinien być udany zakup .. a mimo wszystko coś mnie blokuje przed zakupem.. może to jednak nie moja bajka, bo ile tych recenzji można czytać i oglądać żeby zmienić zdanie ? ;)

 

Wiem że gry nie da się ocenić po filmie na YT, bo co innego oglądać jak ktoś gra, a co innego grać samemu .. ale nie czuję tego o czym piszą / mówią recenzenci .. ich słowa nie zgadzają się z tym co widzę na ekranie. Chyba zaczekam aż będzie za darmochę w Plusie .. a jak nie będzie .. no to też nic się nie stanie ;)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz coś więcej napisać? Bo z tego co napisałeś zachwycony jesteś faktem że ta gra wyszła w takich czasach i wypada dobrze właśnie na tle "molochów" .. a jak oceniasz tą grę samą w sobie? Bez odniesień do innych tytułów? Albo inaczej - przyjmijmy że też jest "molochem".. i jak jest wtedy? Wciąż jest zachwyt?

W sumie wydawałem większe kwoty na nieudane tytuły, a tutaj wszędzie pieją z zachwytu więc to powinien być udany zakup .. a mimo wszystko coś mnie blokuje przed zakupem.. może to jednak nie moja bajka, bo ile tych recenzji można czytać i oglądać? ;)

Poprostu napisze ze warto. Tez sie wachalem, 60 dych za taka popierdolke, wyglada jak dla dzieci. Gra jest graficznie idealna, nie ma zadnych bledow, przyciec glitchy itp. Powazna historia l wojny swiatowej pokazana od kazdej strony w sposob animowany ale nie banalny tylko prawdziwy. Jest bardzo logiczna i prosta ale nie prostacka. Sklania do myslenia i jako calosc zostawia slad. Calosc ma chyba okolo 7 godzin ale gra fajnie sie rozwija, nie dluzy sie, ciagle cos sie dzieje, pewne motywy dzialania przez wiekszosc gry sa podobne ale czasami trzeba troche pomyslec, wrocic sie w pewne miejsca i wlasciwie wykorzystac pomoc kompanow. Mnie ta pozycja strasznie przypadla do gustu, chociaz na codzien gram w o wiele konkretniejsze gry. Nie zaluje ani zlotowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię :)

stary, ja ci powiem tak, są filmy wojenne takie jak 9 Kompania, Złoto pustyni, Peral Harbor, łapiesz co nie? (budżet, efekty, zadyma, patos, kicz, ładny bohater, stosy trupów) i są filmy wojenne takie jak Pianista, Cieńka Czerwona Linia, Łowca Jeleni ... a teraz skup się, bo są jeszcze gry wojenne takie jak seria : Call of Duty, Enemy Front, MoH, wiesz duży budżet itd, to ta właśnie dziwna gierka jest jak te drugie filmy, niby też wojenne, ale bardziej liryczne, mądre, wywołujące emocje, ... 

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ukonczona. Poprostu urzekla mnie swoja prostota i przeslaniem. Kapitalna sprawa ze w tych czasach takie male arcydzielo moglo powstac.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche i powiem szczerze ze tak dobrej gry dawno nie bylo. Swietna opowiesc i w Niesamowity sposob pokazany. Naprawde kto nie gral musi w to zagrac dla mnie 10/10. Mlode pokolenie nie zrozumie tego czemu ludzie sie tak zachwycaja ta produkcja. Swietne polaczenie gry logicznej i opowiesci. Muzyka i wydarzenia zmuszaja nas do refleksji. Momentami az lezka sie w oku kreci. Podobala mi sie sytuacja na poczatku jak nasz piesek wpadl w zasieki myslalem ze padne na zawal serca :-) nie bede pisal bo to trzeba samemu doświadczyć. Produkcja w mojej top 10 tego roku. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem i muszę przyznać ze naprawdę solidna gierka. Jeśli bym miał ocenić to dałbym 8/10

 

Na gamezilli dobra recka tego tytułu

 

 

PLUSY:
  • I wojna światowa
  • Niezła historia
  • Klimat
  • Genialna oprawa audiowizualna
MINUSY:
  • Rozgrywka
  • QTE
  • Powtarzalność
  • Momentami naiwny i infantylny scenariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne zakończenie, takich momentów brak w 90% gier AAA. Dla mnie to też mocne 8+, gra warta tych 55zł, tytuł który można postawić obok Brothers czy Journey. Kupować, grać i przeżywać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valiant hearts jest świetny, polecam ;). Jeżeli lubicie gry typu emocjonalne, wzruszające to polecam wam gre To the moon ;) (na pewno się nie zawiedziecie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem grę i naprawdę historia w tej grze jest opowiedziana w sposób niebanalny. Nie byłem do końca przekonany co do jej kupna, ale teraz mogę powiedzieć, że każda złotówka wydana na tą grę była tego warta. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×