Skocz do zawartości
ONE

Valiant Hearts: The Great War

Rekomendowane odpowiedzi

Valiant hearts - napalałem się od pierwszych zapowiedzi. Zakupiłem zajarany na premierę i ... Parę razy się wzruszyłem. Kto mysli o zakupie i jeszcze tego nie zrobił.. Nie badź cebula i dekiel - musisz to kupić... Za 70 zł (jak dobrze pamiętam) dostajemy grę pełną niesamowitych przeżyć. Prostotą, historią oraz pokazaniem syfu wojny sprawia że w niego sie nie gra - ten tytuł się przeżywa child of light a teraz valiant hearts - ubisoft dobrze wykorzystuje swoje doświadczenie z raymanem oraz naprawdę potrafi przekazać pięknie opowiedzianą historię - w końcu  a już bałem się że po craps creedzie się chłopaki wypalają...  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim czasie można ukończyć grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne ze na vite nie wypuścili

 

Kwestia czasu chyba jak z child of light chociaz moge sie mylic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja.

Designerzy UbiArt stworzyli małe dzieło, a muzyka świetnie współgra z całą resztą.

Zakończenie poruszające.

 

Bardzo pozytywne zaskoczenie.

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh gra zlamal mi serce. Jakoa tak nie moge zebrac mysli zeby cos konkretnego napisac. Mimo naszych polskich realiow finansowych, gra jest warta swojej ceny. Oprocz samej rozrywki jest tez mini dokumentem. Na pewno gra jest swietna dla mlodszego pokolenia jako wykladnik czym jest wojna, ale takze prawdziwa przyjazn, braterstwo.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystując promocję i zachęcony pozytywnymi recenzjami zakupiłem grę i muszę powiedzieć, że jestem zachwycony. Ładna oprawa graficzna, rewelacyjna muzyka, niebanalna fabuła, no i końcówka, która zmiękcza najtwardsze serca  :yes: . Kto nie grał, szczerze polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to niezwykła gra , epicki lektor a znajdźki to kopalnia wiedzy i ciekawostek związanych z I Wojną Światową.

Więcej takich gier z przesłaniem prosimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako ze gra w Styczniowej Promocji kosztowala 21 zl to wiedzialem ze ja kupie :)

Jestem pare minut po ukonczeniu tej gry i ? ? I tak genialnej gry pod wzgledem fabuly dawno nie ogralem.  Opowiesc o losach zwyklych ludzi, Fakty historyczne ( jak ktos czytal ) ktore idealnie pasuja do danych etapow gry, ciekawostki w postaci przedmiotow z okresow I WS.  Gra szarpie emocjami. Nie powiem ze pod koniec to az aaa nie warto spoilerowac :)   

Ogolnei moim zdaniem wysmienita gra i warta kazdego grosza. Brakuje takich tytylow.

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra na PS4 jest z polskimi napisami i opisami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując:

 

Fabuła i zakończenie emocjonalne mistrzostwo świata.

Muzyka i udźwiękowienie pełen majstersztyk.

Przepiękna kreska.

Jedynie lekko kuleje rozgrywka, chodzi o to ,że zagadki zbyt proste i powtarzalne

 

Dodatkowo bardzo mi się podobało zbieranie tych przedmiotów, dzięki czemu dostawaliśmy opis każdego zawierający wiele ciekawostek. O faktach historycznych nie wspomnę :)

 

Mocny temat podany w przepięknej oprawie.

 

A teraz przyznać się kto ryczał na zakończeniu? :>

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy nie potraficie leniwce czytać? Zapytaj się jeszcze w dziale gta5 czy warto kupić.... Tak Kurwa warto, poczytaj co koledzy piszą na temat tej gry... Zapewne znajdzie się jakiś Pomocnik i Ci odpowie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracze w tym temacie (w tym ja) zachwyceni grą.

Gra zdobywa PIERWSZE miejsce w rankingu gry roku na pssite!

Ale biedny polaczek ma nadal wątpliwości czy wydać 21zł (to jest qrwa 4 euro.... śmiech i politowanie) na tak wybitny tytuł.

Chłopie, takiej "kasy" się jako reszty u fryzjera nie bierze, a Ty pytasz czy za te grosiki warto kupić grę nad którą rozpływa się każdy, kto zagrał.

Po takim zapytaniu zalecam dopisek "mam 14lat, dlatego zadaje takie pytanie..."

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michel81 szczerze to nie jestes godzien :)

Tubi plakac moze i nie plakalem :P ale zrobilo sie naprawde przykro i .....

do konca myslalem ze nasz bohater zostanie wypuszczony, badz uratowany przez naszego czarnego kumpla wojennego. A tu lipa :/


Warto gre ogladac do konca nawet po napisach koncowych :) Ludzie przez to kombinuja czy moze bedzie II czesc w pozniejszym czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
juza_88 

 

Gram od 95 roku i szczerze to jest pierwsza gra, która mną tak wstrząsnęła po zakończeniu. Cała ta otoczka w ostatniej scenie: narracja, muzyka to wszystko jest tak idealnie dopasowane ,że nie w sposób opisać. Nigdy bym nie przypuszczał ,że własnie gra w takiej formie dokona tego co nie udało się setką gier z wielomilionowym budżetem.  

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tubi bardzo dobrze wiem o co Ci chodzi ;)  To jest jedna z nielicznych gier w ktorej moja zona az nalegala bym gral dalej bo nie wie co z Karlem. Przeciez Synek czeka na niego itp :D   Genialna gierka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skoczyłem. Coś pięknego, pierwsza gra, która zawładnęła moimi emocjami. Po skończeniu gry miałem chwilę ciszy.

Narracja, muzyka, bohaterowie. Każdego bohatera od razu lubisz i przeżywasz z nim jego historię:)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiliscie mnie strasznie, akurat zostalo mi 23zl na psn, wiec wczoraj zakupilem. Ale odpale dopiero pewnie na weekend. Dobrych historii nigdy za wiele ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valiant Hearts ukończone. Uwielbiam takie gry, po prostu uwielbiam! Ta produkcja to przede wszystkim znakomicie napisana i poruszająca historia, splatająca wątki kilku bohaterów, z którymi utożsamiamy się od pierwszej chwili. Dodatkowym atutem jest oprawa audiowizualna, która mimo kreskówkowej grafiki, znakomicie oddaje klimat wojny. Klimat, który jest tutaj wręcz namacalny.

 

VH wyhaczyłem w promocji za 21 ziko, ale po ukończeniu mogę śmiało stwierdzić, że jest warta pełnej ceny.

 

Tak więc drogi Graczu, jeżeli w pierwszej kolejności cenisz sobie przemyślaną fabułę z mnóstwem historycznych smaczków, która głęboko Cię poruszy, czym prędzej zasilaj swój portfel PSN i kupuj to arcydzieło. Nie zawiedziesz się.  :thumbsup:

 

A co do zakończenia...

Szkoda, że historia Emile'a zakończyła się w taki sposób, ale chłop do samego końca był świadom swojego postępowania i tak naprawdę świadomie zaryzykował własne istnienie, aby uratować kolegów z placu boju. Wszystkie przedstawione w grze wątki pokazują bezsensowność wojny i jej opłakane skutki.

 

Najbardziej w pamięci zapadł mi moment, gdy już na końcu Emile prowadzony jest na egzekucję i wszyscy mu salutują. Mistrzowsko zrealizowana scena, która zamiotła mną po podłodze. Ku**a, dla tej jednej chwili warto było kupić tę grę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czeski pare godzin. Ale powaznie warto :) Dawno zadna gra tak mnie nie wciagla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×