Skocz do zawartości
ONE

Valiant Hearts: The Great War

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe ja znajdźki pouzupełniałem za drugim podejściem :)

Można wybrać sobie plansze i "wyczyścić".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem ale wolę za pierwszym razem przejść ze wszystkimi znajdzkami. Mam jeszcze kilka pozycji do ogrania, więc szkoda mi czasu na drugie podejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem. Chciałem zebrać wszystkie za pierwszym razem i trochę to rozkojarza :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona, mega zaskoczenie samą grą, muzyką i oczywiście zakończeniem. Pierwsza gra w której zrobiłem wszystkie pucharki,a platyna nie wpadła. Szkoda ☺

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię gier indie i takiego badziewia ale ta gra jest piękna.

Nie żałuję kasy wydanej. Piękna muzyka, genialna opowieść. Koniec chwyta za serce.

Polecam każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grę udało mi się pograć dzięki temu, że była na PSN w marcu. Szczerze powiedziawszy, niezbyt mnie do niej ciągnęło, ale jak już zacząłem to naprawdę nie potrafiłem się od niej oderwać.

 

Poza przepięknym zakończeniem, szczególnie spodobało mi się to, że twórcy nie przedstawili wojny jako starcia dobra ze złem i nie idealizowali jednej ze stron konfliktu. Po tej grze człowiek rozumie, że po drugiej stronie frontu również stoją prawdziwi ludzie, mający własne rodziny i również pragnący aby wojenny koszmar zakończył się jak najszybciej. 

 

Dodatkowo świetną rolę odegrały znajdźki, czyli różne ukryte przedmioty i opisy wojennej rzeczywistości. Gorąco polecam każdemu, bo grę można stosunkowo dość szybko przejść, ale naprawdę warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem, ale mi się skończył PS Plus i nie skończyłem ;P Nowego abonamentu nie mam zamiaru kupowac, bo shit totalny, dlatego czy ktoś może mi streścić zakończenie (chyba jest opcja ukrywania "spojlerów" na forum? ;)). Dzięki z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje - ale właśnie ogrywam gierki z plusa i przed chwilą skończyłem Valiant Hearts, zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami, gra mi się bardzo podobała, jest ambitna i raczej dla starszych odbiorców + dowiedziałem się z niej masę rzeczy dzięki fajnym opisom znajdziek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo, odpaliłem trochę od niechcenia, a wciągnęło mnie jak cholera. Świetny pomysł na przedstawienie bardzo ciężkiej jakby nie patrzeć historii. Do tego zagadki które może nie są jakoś strasznie trudne ale są sprytnie pomyślane i nie ma tu głupiego klikania wszystkiego na wszystkim. Dla mnie jedno z większych zaskoczeń na + jeżeli chodzi o ofertę ps+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×