Skocz do zawartości
ONE

Valiant Hearts: The Great War

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się spóźniłem z promocją... Fuck. Ile potrzeba na przejście gry?

 

Przejście zajmuje około 6 godzin, czyli dość długo jak na teoretycznego indyka.

 

Ta gra jest warta pełnej ceny, o czym zresztą już napisałem wyżej. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na indora to dobry wynik, póki co mam kilka pozycji pudełkowych do ogarnia i parę z plusa.Zapewne gra będzie plusie lub poczekam na kolejną promocje. Dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem z 40 minut, ta gra jest tragiczna, PANOWIE MAMY ROK 2015!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem z 40 minut, ta gra jest tragiczna, PANOWIE MAMY ROK 2015!!!

 

Możesz rozwinąć swoje "żale" ?

 

Jak można ocenić tytuł po 40 minutach grania  ?

 

W dodatku tak bardzo się rozpisałeś na temat "konstruktywnej krytyki" ... :blink:

Edytowane przez DOMIN@TOR_88
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety bartus0000 nie rozwinie swoich żalów ponieważ swoim narzekaniem w temacie ps4 zirytował moderatorów i dostał tygodniowy urlop od forum... XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pograłem przez 30 minut i klimat tej gry mnie wciągnął na maxa. Pędzę grać dalej, by ocenić całość!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiękna gra dla dojrzałych odbiorców, miałem okazje już przejść na iPadzie ale z chęcią to zrobię jeszcze raz . Nie wiem czy jeszcze leci na National Geographic - Apokalipsa I Wojna Światowa ale polecam " do kompletu " , gra bardzo fajnie zresztą podejmuje niektóre wątki historyczne z tego dokumentu .... W tych niespokojnych czasach jak najwięcej młodych ludzi powinno się zainteresować , brawo Sony za ten wybór .

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, nie znoszę indyków po waszych komentarzach odpaliłem tą grę i juz po 5 minutach kocham ją :)

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że VH nie jest indykiem, mimo, że nie wygląda jak gra AAA.

Też odpaliłem na parę min. przed snem i muszę przyznać, że gdyby nie obowiązek wstania rano do roboty to nockę miałbym z głowy.

Gra od pierwszych chwil powala klimatem i oprawą, a sama muzyka może wprowadzić człowieka w melancholijny nastrój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też odpaliłem na parę min. przed snem i muszę przyznać, że gdyby nie obowiązek wstania rano do roboty to nockę miałbym z głowy.

Gra od pierwszych chwil powala klimatem i oprawą, a sama muzyka może wprowadzić człowieka w melancholijny nastrój.

Wszedłem na forum, aby napisać dokładnie to samo :D Pograłem około godzinkę, i mam mega ochotę na więcej. Jutro po powrocie z uczelni, mimo że mocno nie wyspany to od razu wracam do tej produkcji ;) Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy pograł ok 30 minut i uważa, że interesujący tytuł, ja również  ;)

Btw ostatnie dwa miesiące w plusie  całkiem fajne gierki. Sony mnie zaskoczyło  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 lat na karku a tak fajnie można sie wczuć w historię w tej grze;) naprawde nie sądziłem że tak miło przy tym spędze czas.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wybitna :)

Ukończyłem kilka miesięcy temu i naprawdę zakończenie... zobaczycie sami.

Czytajcie opisy wszystkich przedmiotów.

Kopalnia wiedzy na temat 1WW.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod wszystkim co piszecie, skończyłem co prawa kilka miesięcy temu, ale pamietał ją będę jeszcze długo...ehhh ta muzyka, to zakończenie...

Szkoda, że więcej gier nie podejmuje takich tematów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pograłem, zdania nie zmieniłem, gierka w sam raz na facebooka czy androida, jako gra na konsolę ps4 (czy nawet na ps3) nie broni się niczym. Fabuła? No litości wystarczy iść do księgarni wziąć jakąkolwiek książkę z półki i na 99% fabuła będzie ciekawsza. Gra opiera sią na prostych schematach. Gameplayu czy wyzwania nie ma żadnego. Od samego początku prowadzi nas za rączkę i mówi kiedy mamy wcisnąć X. Jak przejrzałem listę swoich gier w które grałem to z pudełkowych chyba wszystkie były lepsze. Daję 3/10 z uwagi na muzykę i na to że są gorsze indyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś Ci klamkę przystawiał do głowy i kazał grać? Serio, nie rozumiem grania na siłę w coś, co Ci się nie podoba, a potem wylewania żali na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych forum jest po to aby inni wyrażali dokładnie takie same opinie jak ich. Mi się nie podobała gra, grałem żeby przetestować. Wyraziłem opinie, czekam na opinie innych osób którym się gra nie spodoba;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze jest to taka mila odskocznia od typowych indykow. Mimo, ze graficznie szalu nie robi, to gra jednak ma cos w sobie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co innego wyrażać krytyczną opinię o grze, a co innego wylewać żale. Przejrzałem Twoje posty i aż 4 razy musiałeś nasmarować, że VH jest taki i owaki, zresztą większość Twoich postów to same narzekania. A to gra Ci nie pasuje, a to Plus, a to rozpiska, a to serwery, a to brak Drivecluba... Nie da się traktować poważnie takich opinii, skoro to Twoja jedyna droga w dyskusji ;) Z mojej strony EOT. Przepraszam moderatorów za małego OT.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co innego wyrażać krytyczną opinię o grze, a co innego wylewać żale. Przejrzałem Twoje posty i aż 4 razy musiałeś nasmarować, że VH jest taki i owaki, zresztą większość Twoich postów to same narzekania. A to gra Ci nie pasuje, a to Plus, a to rozpiska, a to serwery, a to brak Drivecluba... Nie da się traktować poważnie takich opinii, skoro to Twoja jedyna droga w dyskusji ;) Z mojej strony EOT. Przepraszam moderatorów za małego OT.

Wbrew pozorom bartusa posty warto czytać- gdzie się nie udzieli ze swoim narzekaniem to taką grę można brać w ciemno:)

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie bardzo fajne

gdybym mial oceniac typowo do dychy to 7

pełnoprawny tytuł, trudno to nazwać nawet indykiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co innego wyrażać krytyczną opinię o grze, a co innego wylewać żale. Przejrzałem Twoje posty i aż 4 razy musiałeś nasmarować, że VH jest taki i owaki, zresztą większość Twoich postów to same narzekania. A to gra Ci nie pasuje, a to Plus, a to rozpiska, a to serwery, a to brak Drivecluba... Nie da się traktować poważnie takich opinii, skoro to Twoja jedyna droga w dyskusji ;) Z mojej strony EOT. Przepraszam moderatorów za małego OT.

 

Celowe kłamstwo czy brak czytania ze zrozumieniem? To nie jest temat o drive clubie ale warto odpowiedzieć, wymieniłem to w liśce wad plusa dodatkowo. Sam osobiście nigdy na tę grę nie czekałem i nie czekam:)  Ale dziękuję za analizę moich postów bo na ps4 na razie grałem w jakieś 6 gier i narzekałem jedynie na valianta który jest po prostu słaby i nudny moim zdaniem. Rzekłbym że poziom oscarowej IDY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celowe kłamstwo czy brak czytania ze zrozumieniem? To nie jest temat o drive clubie ale warto odpowiedzieć, wymieniłem to w liśce wad plusa dodatkowo. Sam osobiście nigdy na tę grę nie czekałem i nie czekam:)  Ale dziękuję za analizę moich postów bo na ps4 na razie grałem w jakieś 6 gier i narzekałem jedynie na valianta który jest po prostu słaby i nudny moim zdaniem. Rzekłbym że poziom oscarowej IDY

Może po prostu gra zbyt dobra na twoją inteligencję? ;) Jak dotąd narzekasz jedyny. Ja pograłem i uważam, że świetny tytuł - rozgrywka prosta, ale tutaj raczej chodzi o całą otoczkę i klimat, które są super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×