Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne jak co roku, około 24. września.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do kogoś bardzo zaawansowanego(przynajmniej jeśli chodzi o level w fifie).

Chodzi o to, że chciałbym odblokować jeden przedmiot dla wirtualnej gwiazdy z katalogu ale jest on na 101 poziomie i nie ma ch*a żebym ten poziom wbił w tej fifie..

Dlatego może ktoś mógłby mi to wysłać jako gifta..

Będę mega wdzięczny za pomoc :)

@guliWKS - mielibyście ochotę na jakiś meczyk towarzyski?

Grasz dalej w klubie? PSSITE UNITED szuka dalej sparing partnera, gramy dość często, również szukamy graczy którzy chcą grać i nie boją się podłączyć mikrofonu, szukamy obrońców i bramkarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema,jak zagrac we 2 osoby w fife 15 ,jak wlaczam drugi pad to pierwszy mi sie wyłączy;/nie wiem jak to zrobić,może ktoś pomoże ?niech wrzuci najlepiej filmik albo napisze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema,jak zagrac we 2 osoby w fife 15 ,jak wlaczam drugi pad to pierwszy mi sie wyłączy;/nie wiem jak to zrobić,może ktoś pomoże ?niech wrzuci najlepiej filmik albo napisze

musisz wlaczyc gre i 2 pad uruchomic wciskajac srodkowy przycisk do logowania pada wtedy wyskoczy ci loguj jako gosc lub cos tam nie pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa,dzieki juz wiem oco chodzi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do ligi towarzyskiej

na ta chwile jest nas 9 os

szczegoly na prv

Edytowane przez jedraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy probuje wejsc w sezony online wyskakuje mi komunikat "podczas pobierania informacji z internenu wystapil blad. Sprobuj ponownie pozniej''

Wie ktos jak to naprawic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie - czy w FIfa 15 jest polska liga? Googluje to, ale wyskakuja nie te odpowiedzi ktore potrzebuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie - czy w FIfa 15 jest polska liga? Googluje to, ale wyskakuja nie te odpowiedzi ktore potrzebuje ;)

 

Jest polska liga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś w fifie 15 zaktualizować składy z obecnego okienka?? Czy trzeba tylko ręcznie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie odnośnie FIFY 2015. Powiedzmy, że mogę mieć ją za 30zł używkę, ale oferta jest ważna do dzisiaj.

Jeśli chcę grać w to tylko ze znajomym na kanapie to polecacie właśnie Fifę 15 czy może wystarczy mi demko 2016?

Mowię o zwykłych meczykach 1 vs 1

Absolutnie nigdy nie grałem w Fifę/ PES'a ale wiem, że kumpel trochę grywał na PS3 w 2014.

Nie zależy mi na jakiś fajerwerkach czy grafice, ale te 30 zł może lepiej przeznaczyć na dodatek do Wieśka i zadowolić się demkiem nowej Fify?

Edytowane przez OsamaBombLaden87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kanape lepsze demo FIFA 16

Lub za jakieś 40 pln pewnie kupisz fula PES 2015 który na kanape jest świetny.

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jejku za 30 zł to możesz sobie wziąć pograć i dodatkowo mieć demko 16 :d Lepiej mieć wszystkie drużyny a nie tylko kilka jak chce się z kimś pograć :}

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny do wspólnego ponabijania trofeów? Fifa 15 powoli kończy żywot więc czasu coraz mniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiatm

Proszę o pomoc w sprawie połączenia kilku graczy przez sieć.

np. 3 graczy każdy w swoim domku przed swoim playakiem. Chcemy zagrać jeden mecz wspólnie. 

Dodatkowo w jednym domku jestem ze znajomym i on jako drugi gracz też się chce dołączyć.

jak to zrobić????

 

reasumując:

3 playaki w sieci, grających 4 osoby

 

będę wdzięczny za pomoc

 

pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytanka odnoście FIFA 15 na PS4.

 

1) Czy w FUT 15 gra jeszcze dużo osób? (posiadam FIFA14 i średnio tam wygląda z doborem przeciwnika)

2) Czy mając FIFA 15 PL (z dubbingiem) da się ustawić całą grę po angielsku (menu,komentarz), by nie kupować angielskiej wersji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytanka odnoście FIFA 15 na PS4.

 

1) Czy w FUT 15 gra jeszcze dużo osób? (posiadam FIFA14 i średnio tam wygląda z doborem przeciwnika)

2) Czy mając FIFA 15 PL (z dubbingiem) da się ustawić całą grę po angielsku (menu,komentarz), by nie kupować angielskiej wersji ?

W 15 wydaje mi sie ze gra jeszcze sporo ludzi tym bardziej ze 14 nawet graja wiec wiesz.

Ajesli chodzi o gre to mozesz ja ustawic po angielsku na poaczatku załaczenia gry a pozniej zmieniasz jezyk komentarza w ustawieniach gry.

Ale najlepiej kup sobie 16. 

Edytowane przez joseph969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 15 wydaje mi sie ze gra jeszcze sporo ludzi tym bardziej ze 14 nawet graja wiec wiesz.

Ajesli chodzi o gre to mozesz ja ustawic po angielsku na poaczatku załaczenia gry a pozniej zmieniasz jezyk komentarza w ustawieniach gry.

Ale najlepiej kup sobie 16. 

Dziękuję za odpowiedź.

W sumie skok z 14 na 16 będzie ciekawym doświadczeniem. 

Między 15, a 16 to tylko 100 zł różnicy, a mam zapewnioną zabawę przez kolejny rok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w FIFA 15 i FIFA 16

 

Jakoś "szesnastka" do mnie nie przemawia. Będę chciał zakupić FIFA 15.

 

Pytanie tylko podstawowe.

Czy w wersji PL da się zmienić komentarz na angielski, co by Darka nie słuchać, czy muszę kupić wersję ENG ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się bez problemu.

Możesz i na hiszpański.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam

Jak ktoś chętny na FIFE 15 bo 16 mi nie leży to zapraszam 

PSN ID: amplus_pl

Dodam, że zająłem miejsce 8 w 2011 w Polsce. jak ktoś chętny na coop season to zaproaszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×