Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum dziękujemy klikając "lubię to", myślę, ze parę osób powinno właśnie tak podziękować czaczapelowi. Tym bardziej, że to nowy użytkownik, raptem dwa posty, a pomógł  :)

Oby więcej takich ludzi tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bramka kuriozum, gra z userem PasztetR-SL ;)

 

Strzelałem różne bramki w FIFIe, ale takiej to jednak nie pamiętam...

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pomożecie? Mam problem, pewnie się ktoś z nim wcześniej spotkał. Chodzi o to ze nie mogę się połączyć w sezonach towarzyskich ani w rozegrać meczu w FUT z sąsiadem. Mamy tego samego providera. Z innymi znajomymi nigdy nie miałem problemu, sąsiad za to od zawsze nie mógł rozegrać meczu. Udało się tylko połączyć przy meczach współpracy. Pytanie jaki może być powód? Ustawienia routera tj. jakieś porty? Pomocy :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pomożecie? Mam problem, pewnie się ktoś z nim wcześniej spotkał. Chodzi o to ze nie mogę się połączyć w sezonach towarzyskich ani w rozegrać meczu w FUT z sąsiadem. Mamy tego samego providera. Z innymi znajomymi nigdy nie miałem problemu, sąsiad za to od zawsze nie mógł rozegrać meczu. Udało się tylko połączyć przy meczach współpracy. Pytanie jaki może być powód? Ustawienia routera tj. jakieś porty? Pomocy :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Może ktoś coś jednak cokolwiek? :) Porty przekierowane, składy zaktualizowane i dalej to samo. 'Przeciwnik opuścił mecz' przy dolaczaniu do meczów towarzyskich online i do meczów towarzyskich w fut. Niezależnie który z nas zapraszal. W sezony współpracy można grać :/

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema jak zagrac w fife we 2 na dwoch  padach,niech ktos wrzuci filmik jak to zrobic i czy w opcji konsoli trzeba cos ustawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema jak zagrac w fife we 2 na dwoch  padach,niech ktos wrzuci filmik jak to zrobic i czy w opcji konsoli trzeba cos ustawic?

Ale dokładnie w czym masz problem?

Włączasz drugiego pada, wybierasz mecz i gracie. :blink:

Tylko w fut nie pogracie we dwóch.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym, że włączasz oprócz ``drugiego pada`` jeszcze trzeciego i czwartego jeśli chcecie zagrać ``2 na dwóch``

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dokładnie w czym masz problem?

Włączasz drugiego pada, wybierasz mecz i gracie. :blink:

Tylko w fut nie pogracie we dwóch.

Raczej chodzi o to, że musisz utworzyć drugiego użytkownika w menu konsoli, nie wystarczy ze właczy drugiego pada, bo i tak nie wykryje tego w grze. Też mialem ten problem, przez to że nie grywam na dwóch i właśnie jak chciałem zagrać kiedyś ze szwagrem, to samo włączenie 2 pada nie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, konta też musi mieć potworzone jakiekolwiek  z pozycji konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie można grać jako gość? Nie żartujcie...

 

Edit: aż sprawdziłem po powrocie do domu. Włączasz drugiego pada, "nowy użytkownik", "zagraj jako gość".

Włączasz w fifie np. kick off i gracie.

Jak w każdej grze na dwóch na ps4!

Co Wy wymyślacie z jakimiś kontami?

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty raczej Shit nie kumasz, chodzi o to ,żeby wogóle odpalić drugiego użytkownika w konsoli i wtedy możesz grać jako gość, rzecz jasna. Tylko kolega który o to pytał, zapewne poprostu klikał na przycisk :psbutton:  w menu fify i wtedy nic się nie działo bo  drugiego pada gra nie wykrywa jak na PS2 czy PSX, dopóki go nie uruchomisz jako "Gość". Nie wszyscy grają na dwóch na konsoli, ja miałem ten sam problem jak próbowałem zagrać, ze szwagrem. Ostatni raz na 2 grałem na ps3 i tam nic nie trzeba było kombinować z "gościem" itd... odpalałeś fife w czasie wyboru drużyn kolejnego pada i odrazu był widoczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, może nie zrozumiałem, bo konsolę mam już długo, a na ps4 jest tak od początku i nie tylko z fifą.

p.s sam jesteś shit ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, może nie zrozumiałem, bo konsolę mam już długo, a na ps4 jest tak od początku i nie tylko z fifą.

p.s sam jesteś shit ;)

 

 

Hehehe, sorry nie było to celowe, zwykła literówka, bez obrazy :D

Kolega narobił zamieszania jednym postem a sam zaginął ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze. Pytanie, a potem zaginiony w akcji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem jak wyprowadzam kontrę i podaję górną piłkę na wybieg to mój zawodnik zamiast przyjąć ją i biec dalej, kopie piłkę w kosmos. Czy u was dzieje się to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwus Panowie, gram w Fifke od jakiegoś czasu, dziś podczas jednego z meczów chciałem dokonać zmian, naciśnałem start i pojawił mi się taki o to widok:

2mhwn6e.jpg

Kiedy klikam w zarządzanie drużyną wyświetla mi sie takie okno i nic nie mogę robić, oprócz opuszczenia menu. Czy ktoś z forumowiczy miał podobny problem?

105a0cy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Wirtualne Kluby mieliśmy świetną formę. Jeden z meczów - typowe spotkanie walki na 0-0, nadchodzi jednak 93 minucie dwójkowa akcja Fryz - Guli, ten ostatni idealnie dośrodkowuje na pole karne i PS Site United zwycięża!

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do kogoś bardzo zaawansowanego(przynajmniej jeśli chodzi o level w fifie).

Chodzi o to, że chciałbym odblokować jeden przedmiot dla wirtualnej gwiazdy z katalogu ale jest on na 101 poziomie i nie ma ch*a żebym ten poziom wbił w tej fifie..

Dlatego może ktoś mógłby mi to wysłać jako gifta..

Będę mega wdzięczny za pomoc :)

@guliWKS - mielibyście ochotę na jakiś meczyk towarzyski?

Edytowane przez Baptizia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@guliWKS - mielibyście ochotę na jakiś meczyk towarzyski?

 

A nawet o tym wczoraj gadaliśmy, pewnie że tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trybem kariery menadżera. Czy klub można zmienić tylko w czasie trwania sezonu? Chce odblokować trofeum i postanowiłem, że zamiast symulować wszystkie mecze to sobie pogram i się trochę wciągnąłem w ten tryb :D W czasie sezonu miałem okazje do zmiany klubu, ale z nich nie korzystałem, bo chciałem zagrać jednym klubem cały sezon.Po rozpoczęciu nowego sezonu w czasie okienka transferowego nie ma żadnych ofert z innych klubów. Czy to normalne? W okresie w którym się najwięcej dzieje i takie oferty powinny się pojawiać nic nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wychodzi Fifa 16 bo chyba juz sie nie oplaca kupywac 15 jeszcze w tej cenie co jest teraz to wogole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×