Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

Czizas, który to już raz? A pilota od TV ma? Ma, to se proporcje ekranu zmień i będziesz miał jak... na Xbox One lol

Co za gość... Weź napisz to tym wszystkim na forum ea, ze są gamoniami i nie włączyli w TV dokładnego skanowania obrazu:) Masz źle, a nawet nie wiesz o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za gość... Weź napisz to tym wszystkim na forum ea, ze są gamoniami i nie włączyli w TV dokładnego skanowania obrazu:) Masz źle, a nawet nie wiesz o tym.

 

Nie mam, bo Fifa poszła w pizdu, ale miałem dobrze ;)

 

A żeby skanować obraz telewizorem to trzeba mieć talent... lol Uprzedzę Cię, tak wiem, literówka ale czy oby na pewno? :biggrin:

Edytowane przez awakeman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma dobrze, więc jak Ty mogłeś mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem scaner i skanowałem TV. Po tym zabiegu skalowanie obrazu było perfekt.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie literowka, w samsungu zwie się to "dopasowanie do ekranu" , a już w toshiba "dokładne skanowanie". Twoja ignorancja tylko pokazuje, że nie ma z Tobą o czym dyskutować.

Edit: http://forum.ea.com/uk/posts/list/2926681.page masz geniuszu, bo nie łapiesz widzę.

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, już bez spinki bo to do niczego nie prowadzi. Nie ma takiego pojęcia jak skanowanie obrazu odnoszącego się do ogółu. Może jakiś producent sobie coś takiego wprowadził/wymyślił w celach marketingowych dla swoich urządzeń, ale nie jest to pojęcie powszechnie przyjęte. W linku, który wrzuciłeś dużej grupie ludzi pomogła zmiana proporcji ekranu. Tym, którym nie pomogła mają telewizory Samsunga i może tutaj trzeba doszukiwać się jakiegoś buga. Poza tym, czy temat nie dotyczy tylko dema Fifiy? Rozumiem, że w pełnej wersji jest to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ogarnijcie się. Temat o gta zamknięty bo komuś trzaskają gałki oczne bo zauważył spadek 2 klatek animacji, teraz komuś w fifie o 2cm belka z wynikiem jest za wysoko... Wiecie ile ludzi może tylko pomarzyć żeby mieć konsolę i te wszystkie gry??? Zacytuję moją żonę, która też Was czyta: "w dupach się poprzewracało!"

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiór piłki poprawiony zdecydowanie wg mnie. Przede wszystki co na początku rzuca się w oczy to wolniejsze tempo gry.

 

No bez przesady, tempo jest takie samo, nic w tej kwestii nie zmienili.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, już bez spinki bo to do niczego nie prowadzi. Nie ma takiego pojęcia jak skanowanie obrazu odnoszącego się do ogółu. Może jakiś producent sobie coś takiego wprowadził/wymyślił w celach marketingowych dla swoich urządzeń, ale nie jest to pojęcie powszechnie przyjęte. W linku, który wrzuciłeś dużej grupie ludzi pomogła zmiana proporcji ekranu. Tym, którym nie pomogła mają telewizory Samsunga i może tutaj trzeba doszukiwać się jakiegoś buga. Poza tym, czy temat nie dotyczy tylko dema Fifiy? Rozumiem, że w pełnej wersji jest to samo?

Ja się nie spinam, przecież napisałem, ze to kwestia nazewnictwa w danym tv.

Problem jest w demie i pełnej.

Zmiana w ustawieniach konsoli pomaga, ale wtedy w innych grach już obcina obraz :)

Po prostu zawsze w opcjach gry byla możliwość ustawienia wielkości obrazu. Teraz tez jest, ale tylko na pc i xone.

Sithman, co mnie obchodzi, ze ktoś moze pomarzyć o konsoli i tv? Jakie to ma znaczenie w temacie? Ja też kiedyś marzyłem o konsoli zanim zacząłem pracować. Taki bieg wydarzeń. Ale to nie znaczy, ze teraz jak mam już konsole to nie będę widział, ze coś jest nie tak, bo inni wcale nie mają. Tu jest ewidentny błąd gry i tyle.

Nie wiem jak Ty, ale jak wydaje ponad 200 zl to chce mieć dopracowany produkt, a tu nie ma podstawowej opcji która na pc i xone JEST.

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest taki zwyczaj ze swoje niepowodzenia i brak umiejętności zwala się na EA , gra idealna nie jest ale jak juz pisalem, poprawa jest widoczna gołym okiem, a jak ktoś tanich sztuczek nie nauczył się bronić do tej pory to nigdy się juz nie nauczy. Pacza który będzie za was sam bronił nigdy się nie doczekacie ;p

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Ty, ale jak wydaje ponad 200 zl to chce mieć dopracowany produkt, a tu nie ma podstawowej opcji która na pc i xone JEST.

 

Teoretycznie rozumiem CIę, ale powiedz mi co tutaj jest nie tak i w czym to przeszkadza w graniu? Nie da się strzelać bramek? Nie widzisz akcji? Nie widać wyniku? Czy po prostu powinno być niżej i już i koniec kropka!?

 

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i też napiszę, że teoretycznie wszystko jest ok. Ale mam świadomość, że powinno być inaczej. Ta czerwona kartka powinna być pokazana w całości, a nie obcieta w połowie :) No i po prostu wygląda to słabo i tyle. Dla mnie aż tyle, dla Ciebie tylko tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest taki zwyczaj ze swoje niepowodzenia i brak umiejętności zwala się na EA , gra idealna nie jest ale jak juz pisalem, poprawa jest widoczna gołym okiem, a jak ktoś tanich sztuczek nie nauczył się bronić do tej pory to nigdy się juz nie nauczy. Pacza który będzie za was sam bronił nigdy się nie doczekacie ;p

Piachu 100% poparcia. Ja do tej pory np. w FUT grałem składem z ligi portugalskiej, niby złotym, ale większość kupiona za 600 coins. A mimo to dawałem sobie radę ze sprinterami. Może nie zawsze i może od tego popękały mi gumy w padach :D ale da się! A wygrana takim składem z przeciwnikiem z pace i "murzynami" daje masę radochy. Owszem, bywały też momenty, że chciało się pieprznąć pada przez balkon, ale nie ma gier idealnych. Przy obecnym patchu nawet offline gra się dużo przyjemniej. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że niby PES ma lepsze twarze tak? :-)

10375496_10152891701184288_3960245904343

10730781_10152891695859288_8284497576353

10801976_10152891700839288_7762907128990

10805707_10152891716559288_6834583683859

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszarpane krawędzie i pixele pod nosem to wizytówka edycji 2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lons ale co dublujesz screeny które wrzucałes już w temacie pes?? Odwzorowanie twarzy w pes to jakieś 20 % zawodników , reszta wyglada tragicznie jak niedorozwinieci. Wrzuć tu może screen Szczesnego z Pesa W fifie powyższych gości w ogóle nie znam a są mega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez watpienia jezeli sa to prawdziwe screeny to Fifa bije Pessa przez KO...Zreszta graficznie to bylo juz widac na demach ze na Fifie to wyglada lepiej.Juz o otoczce nie wspomne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie może czy po przesiadce z wersji płytowej na cyfrową będzie wszystko działać tak jak powinno ? Chodzi mi głównie o profil użytkownika i resztę sejwów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za znaczenie? Gra nie zapisuje nic na płycie przecież. Jasne ze będzie działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za znaczenie? Gra nie zapisuje nic na płycie przecież. Jasne ze będzie działać

 

 

Ale to co zrzuciła płytka na dysk muszę usunąć i dopiero wtedy pobrać cyfrówkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha jak wszystko usuniesz to na 100% wszystko później zadziała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega chyba wprowadził Cię w błąd, moim zdaniem nie będą działały zapisane postępy w grze z wersji płytowej na wersji cyfrowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba tylko profil użytkownika i ustawienia, a tak z tego co pamiętam to zaczętą ligę musiałem zaczynać od nowa itp., ale jakoś nie miałem z tym problemu ponieważ i tak przeważnie gram online.

Edytowane przez baku83
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×