Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie posiadam ps+ i gram online w fife

Trollujesz czy łaskawie wytlmaczysz jak to mozliwe ze wszyscy muszą miec ps+ a ty jedyny nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o ps3 a wam pewnie o ps4

 

Brawoooo ! Jeżeli to jest dział o ps4 to chyba wiadomo, że rozmowy tutaj prowadzone są na temat FIFY 15 na platformę Playstation 4 -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że post jest ;)

Potem tylko człowiek zadający pytanie o grę online ma bałagan w głowie, ale kto by się przejmował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z FIFĄ 15
Problem polega na tym, iż za wykonanie jakiegokolwiek wyzwania tygodnia nie zostają mi przyznane żadne punkty i cały czas mogę wykonać dane zadanie i tak w kółko... czy ktoś się z tym spotkał i wie jak temu zaradzić? 

Edytowane przez wawrzyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tak za każdym razem, czy dziś się zdarzyło? Sprawdź teraz, grałem przed chwilą i normalnie naliczyło xp. Czasami coś się rypie ze strony EA i zdarzają się takie sytuacje np. w FUT ostatnio ktoś miał.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z kolei nie zalicza od dłuższego czasu punktów za rozegrane mecze w Wirtualnych Klubach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może świrują, bo się ludzie rzucili na paczki z FUT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy w Fifa 15 na ps4 sa pokoje (lobby) online jak w Fifie 14 na PC?

Czy jest mozliwosc gry na 2 pady vs rywal online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety raczej takiej opcji nie ma.

Ostatnio chcieliśmy z kumplem pograć w dwójkę vs rywal online. Niestety nie znaleźliśmy takiej opcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy w Fifa 15 na ps4 sa pokoje (lobby) online jak w Fifie 14 na PC?

Czy jest mozliwosc gry na 2 pady vs rywal online?

Pokoi nie ma ale mozesz grac na dwa pady vs online. Wlaczasz drugiego pada i uruchamiasz dodaj goscia trójkątem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokoi nie ma ale mozesz grac na dwa pady vs online. Wlaczasz drugiego pada i uruchamiasz dodaj goscia trójkątem.

 

Wczoraj próbowałem tak zrobić, gdy jestem w menu w którym mogę zacząć wyszukiwać przeciwnika, pokazuje komunikat o tym, że drugi gracz musi być w lobby sezonów, a żeby przejść do tego lobby muszę przełączyć na drugi pad, a żeby to zrobić muszę wyjść aktywnym użytkownikiem z lobby i tak w kółko.

 

Grałeś tak może? CO-OP w sezonach na jednej konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , nie raz. Ale wybierasz zwykłe sezony, tam w menu gdzie masz szukaj/search musisz dodac guest/goscia przez klikniecie trójkąta. drugi pad musi byc wczesniej zalogowany na innym koncie PSN.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos wytłumaczyć albo powiedzieć co dzieje się w np karierze? Wczoraj pogralem kilka meczy i dzialy sie paranormalne zjawiska. Jakies zderzenia zawodników z saltami albo jakby... Ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Zacznę od tego, że miałem (mam) konto origin, na którym grałem w Fify 12 i 13 na PC. Kolejną fifę kupiłem już na PS3. Utworzyłem konto PSN na te same dane co na Origin. Wszystko było ok. Do fify przeszedł level i punkty EASFC. Jednak już na PS4 nie mogę się zalogować na te dane. Ponadto przez stronę internetową także.


W czym może leżeć problem?


Dodam, że mogę zalogować się na web app. Pokazuje prawidłowy nick, level i punkty. Oczywiście jednak każe kupić grę.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewyag zacząłeś wątek w innym temacie, to nie powielaj go tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, do którego tematu bardziej pasuje. Moja wina. Proszę moderatora o usunięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o szybką odpowiedź, bo to ważne. Jestem w trakcie instalacji Fify mam 92% jest to ten moment gdzie mogę grac jedynie szybki mecz. I tu moje pytanie czy do tej instalacji potrzebne jest połączenie z internetem? Pytam ponieważ są z nim teraz problemy i mam wrażenie że instalacja stoi w miejscu. A kupiłem gre na allegro i mam możliwość jedynie raz ją pobrać. Jak ktoś wie to proszę niech odpowie szybko.

Edytowane przez Panicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o szybką odpowiedź, bo to ważne. Jestem w trakcie instalacji Fify mam 92% jest to ten moment gdzie mogę grac jedynie szybki mecz. I tu moje pytanie czy do tej instalacji potrzebne jest połączenie z internetem? Pytam ponieważ są z nim teraz problemy i mam wrażenie że instalacja stoi w miejscu. A kupiłem gre na allegro i mam możliwość jedynie raz ją pobrać. Jak ktoś wie to proszę niech odpowie szybko.

Musisz mieć neta innaczej nie pójdzie dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź nie była szybka, ale dzięki. Już się uporałem z tym na szczeście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś informacje jak EA odnosi się, komentuje kwestię doboru przeciwników w trybie sezony ? Przed rozpoczęciem meczu jest czytelny komunikat - Wyszukiwanie przeciwnika z tą samą oceną gwiazdkową i tą samą ligą. Jednak w historii bieżącego sezzonu łatwo sprawdzić, że przeciwników często dostajemy z lig wyższych lub niższych nawet o 2-3 poziomy.

Edytowane przez spiritus_movens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość sprowadzania zawodników z zespołu rezerw? Gram sobie na ten przykład karierę Barceloną, wchodzę w Barcelonę B i muszę płacić za zawodników  :fool: Co za tęga głową to wymyśliła ;) Może ma to być jakiś rodzaj utrudnienia czy coś  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×