Skocz do zawartości
Patricko

LittleBigPlanet 3

Rekomendowane odpowiedzi

Lennox, nie chodzi o to.

Są masakryczne lagi. Nie da się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No we więcej niż 2 osoby gra się ciężko.

Momentami to nie wiadomo co się dzieje na ekranie.

Chyba mamy inny egzemplarz gry. Jak wspomniałem wcześniej graliśmy na PS4 z dwoma padami i Vitą jako trzecim i lagów w czasie rozgrywki nie było. 2x przydarzył się błąd i to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castiel,

Lennox chyba miał na myśli to że jest zamieszanie a nie problemy techniczne.

Ja akurat mówię o rozgrywce online. Żeby było zabawniej - przy share play jako druga osoba grało się OK . Z delikatnym opóźnieniem ale było dobrze. Natomiast rozgrywka sieciowa to padaka jakich mało. Aspekt na który najbardziej w tej grze liczyłem został spieprzony na maxa. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castiel,

Lennox chyba miał na myśli to że jest zamieszanie a nie problemy techniczne.

Ja akurat mówię o rozgrywce online. Żeby było zabawniej - przy share play jako druga osoba grało się OK . Z delikatnym opóźnieniem ale było dobrze. Natomiast rozgrywka sieciowa to padaka jakich mało. Aspekt na który najbardziej w tej grze liczyłem został spieprzony na maxa. 

Aaa faktycznie. Źle to zrozumiałem. W online nie grałem bo gram w tą grę tylko z kolegą i moją kobietą, której szmaciaki bardzo się podobają. Nie dziwie się, że są problemy techniczne. Ja ogólnie widzę lekko zauważalną różnicę w tym, że nie robiło tego Media Molecule. W online z innymi graczami nie gramy nigdy tylko sami więc pewnie nigdy nie przekonam się jak wygląda ten dramat. Może to i dobrze bo nie zepsuje mi to gry, ale w poziomy społeczności na pewno zagramy, ale solo razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castiel,

Lennox chyba miał na myśli to że jest zamieszanie a nie problemy techniczne.

Dokładnie to miałem na myśli. W LBP1 grało się we 4 jak marzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~400mb patch do LBP3.

Ciekawe czy multi poprawili ;)

Ktoś chętny sprawdzić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch poprawił bardzo grę.

Są się grać po sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seph no to coś podziałamy jak jest dobrze teraz przez okres świąteczny :)

hmm ? :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest po polsku.

Koledzy pytali o język polski w grach kupionych za granicą.

Seph no to coś podziałamy jak jest dobrze teraz przez okres świąteczny :)

hmm ? :)

Idealnie nie jest ale jest grywalnie.

Bardzo chętnie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie patcha, miałem taka dziwną sytuację ostatnio, że jak nie miałem podłączonego neta w dniu, w którym wyszedł to gra zawieszała się na byle czym. Czy ten patch poprawiał stabilność gry? Jak tylko go pobrałem to, póki co, wszystko wróciło do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi gra zawieszała się na filmikach jak miałem na sobie ubrania z poprzednich części.

Gra działa ok po patchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspólnie z dziewczyną właśnie ukończyłem grę, błędy trochę psują jednak rozgrywkę, wszystko bym zdzierżył ale kto był na tyle głupi żeby dawać pod R1 przycisk odpowiedzialny na uruchamianie broni, szybowanie ptakiem i łapanie postaci... Końcówka gry i mapa z ptakiem którym trzeba szybować w wąskich korytarzach we dwójkę(nie chcę myśleć co się dzieję przy większej liczbie osób) jest praktycznie niemożliwe bo postać po zbliżeniu się do drugiej łapie ją i automatycznie zwalnia... Masakra po prostu :) No ale mniejsza teraz mam pytanie bo zawsze słyszałem, że LBP to także a może przede wszystkim mapy od użytkowników. Czy ktoś miał na myśli te głupkowate gry typu mini golf albo jakieś mordobicia upośledzonych postaci ? Jedyne mapy jakie widzę są płatne. Nie wiem czy coś źle patrzę czy jak, mógłby ktoś mnie oświecić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra wspiera dzielenie się? Shareplay?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przy ostatnim bossie. Całkiem fajny, ale gra ogólnie moim zdaniem rozczarowuje. Generalnie 7 może dostać, ale nic ponad to. Potencjał dodatkowych postaci uważam, że został marnie wykorzystany. Sony potrzebowało dobrej gry na PS4 by ex był porządny. SUMO nie spisali się moim zdaniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam


 


Mam grę na PS4 i próbowałem już wielokrotnie i nie mogę się połączyć z żadnym graczem, ani nikt nie może się dołączyć do mojej gry,


Za każdym razem pisze że nie udało się połączyć lub że minął czas oczekiwania. Próbuję już chyba od tygodnia i ani razu się nie udało. Nie wime na czym może polegać ten problem, dodam że inne gry w sieci działają mi bez zarzutu. Ktoś miał takie problemy ?


Edytowane przez TommyqN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje 2 osoby do zaliczenia "race to the stars". (wyzwanie dla 4 osob)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam

 

Mam grę na PS4 i próbowałem już wielokrotnie i nie mogę się połączyć z żadnym graczem, ani nikt nie może się dołączyć do mojej gry,

Za każdym razem pisze że nie udało się połączyć lub że minął czas oczekiwania. Próbuję już chyba od tygodnia i ani razu się nie udało. Nie wime na czym może polegać ten problem, dodam że inne gry w sieci działają mi bez zarzutu. Ktoś miał takie problemy ?

 

 

 

 

Ja miałem taką sytuację w czasie zablokowanych portów... jaki typ nat masz ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje 2 osoby do zaliczenia "race to the stars". (wyzwanie dla 4 osob)

Jak znajdziesz jeszcze jedną osobę to daj znać. Jeszcze nie biorę się za platynę, ale to bardziej upierdliwe wolę mieć z głowy :biggrin:

Edytowane przez vonde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie i mnie dopisać, ale jestem dopiero w 2 świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taką sytuację w czasie zablokowanych portów... jaki typ nat masz ? 

 

W PS4 pokazuje mi że mam Typ 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×