Skocz do zawartości
Patricko

LittleBigPlanet 3

Rekomendowane odpowiedzi

W lbp trzeba mieć NAT 3. Wczoraj sprawdzałem. Na NAT 2 nie łączyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lbp trzeba mieć NAT 3. Wczoraj sprawdzałem. Na NAT 2 nie łączyło

OOOOKKKEEEEEEEEJ??

Powodzenia!!

NAT 3 oznacza zablokowane porty. Mając NAT3 połączysz się tylko i wyłącznie z ludźmi mającymi NAT2/NAT1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając Nat2 chcąc się do kogoś dołączyć nie dawało rady. Po przestawieniu się na Nat3 tego problemu nie miałem. Nie znam się na tyle co Ty. Możliwe ze do mnie się nikt nie mógł dołączyć. Nie sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie logiczne, nie poprawne, ale dla Ciebie działa i to się liczy!! :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał pograć we dwóch zapraszajcie. Chętnie powbijam pucharki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do ukończenia wyzwania dla dwóch osób "We dwoje raźniej". Moje PSN id Mapig

 

EDIT: Już nieaktualne, mam zrobione i platyna wbita. Niestety z przypadkowymi osobami nie można pograć online. Gra ma masę błędów i glitchy.

Edytowane przez Mapi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam 2 pytania:

1) Gdzie znajduje się sticker do poziomu pierwszego "Wstęp"
2) Jak przejść poziom "Iglaste Szczyty" bez zginięcia skoro sackboy się tam blokuje i musi zamowolnie popełnić samobójstwo ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko. W poprzednich częściach przed zaczęciem przygody można było sobie obraz rozszerzyć tak aby pasował idealnie do telewizora. W 3 części nigdzie tego nie widzę i mam ucięte boki tak po centymetrze. Dół i góra także. Czy mógłby ktoś pomóc i napisać czy owe ustawienia się znajdują w tej części i ich nie potrafię znaleźć czy po prostu tego niema i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP teraz Ci nie powiem bo już wywaliłem gre z dysku. 

Ale owa opcja jest ba bank. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji w grze.

Jedyne co możesz zrobić to wejść w ustawienia > Dźwięk i Ekran > Ustawienia obszaru wyświetlania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie w ustawieniach telewizora ustaw żeby dopasował wielkość do wyświetlanego obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia telewizora to jeszcze coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odzew. Czyli sephirot jesli ustawię tak jak mówisz to każda gra automatycznie ustawi się równo z krawędziami telewizora? Jakoś ciężko mi w to uwierzyć ale zrobię jak mówisz bo znasz się tu jak mało kto. Po prostu przeważnie w grach obraz sam się nastawia do krawedzi telewizora a jesli tak niema to zawsze wyskakuje tabelka aby analogami sobie to rozciagnac wedle uznania. Dlatego zaskoczyło mnie to ze lbp3 nic takiego mnie nie przywitało i mam ciągle 2 cm paski z boku jak i góry i dołu. Później sprawdzę saphirot ten twój sposób i zdam relację. Dziękuję za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powinno działać. Wybieram wielkość TV i krawędzie i do tej pory każda gra która miała wyrównywanie była idealnie dopasowana.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi,że miałem podobny problem ale w innej grze. Ustawienie w opcjach konsoli nic nie pomogło natomiast w ustawieniach tv już tak. Warto sprawdzić jeśli rada Sephiro nie poskutkuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak nie pomoże, to w ustawieniach konsoli tak jak to miało miejsce w DriveClub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno działać. Wybieram wielkość TV i krawędzie i do tej pory każda gra która miała wyrównywanie była idealnie dopasowana.

Jest tak jak to opisałeś. wystarczyło w ustawieniach konsoli przestawić i się dopasowało. Dzięki. Mam za to inne pytanie. Czy ktoś mi może powiedzieć jak tam wyszukać poziomy społecznościowe a treściwiej ich większą ilość. Ja wiem ze wyszukiwarka w lbp zawsze byłą słaba ale to co jest w 3 części to chyba jakiś bug. Wchodzę w społeczność daję dajmy na to najlepiej ocenione poziomy i wszystko fajnie wyskakuje ich w tej pierwszej liscie z 10, na samym dole jest szukaj więcej i tutaj następuje coś dziwnego bo zamiast wyszukać inne poziomy to wyszukuje po chwile te same 10 poziomów co było wcześniej. Czy ktoś mi może powiedzieć o co z tym chodzi? Bo jeśli wyszukiwarka jest zepsuta to niestety będę musiał pozbyć się gierki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos z was problem z ta ostatnia aktualizacja? Nie moge jej zainstalowac. Nic nie pomaga.. Reset routera zainstalowanie gry na nowo, nic.. To jakis duży błąd jest bo tylko nie ja to mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna bardzo wymagajaca w tej czesi? Ktos juz z was wbijal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×