Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze jedno: dlaczego nie mogę używać miotacza płomieni i miecza ludwiga? Mam te przedmioty nieaktywne. Ołtarz również nieaktywny.

 

Sprawdź ile brakuje ci do statystyk postaci. Czasami trzeba dopakować trochę tętnień, aby broń była odpowiednia dla Twojej postaci. Np. do ostrza Ludwika musisz mieć postać z 30 punktami siły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrałeś narzędzia po zabiciu Wiedź? Bez narzędzi nie możesz używać run ani wzmacniać broni kamieniami. 

Co do lokacji to polecam podziemne więzienie i później aulę. Porywacza znajdziesz w Rewirze Katedralnym po opuszczeniu lokacji startowej wyjściem na wprost będzie stał z prawej strony (patrząc na schody w górę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrałeś narzędzia po zabiciu Wiedź? Bez narzędzi nie możesz używać run ani wzmacniać broni kamieniami. 

Co do lokacji to polecam podziemne więzienie i później aulę. Porywacza znajdziesz w Rewirze Katedralnym po opuszczeniu lokacji startowej wyjściem na wprost będzie stał z prawej strony (patrząc na schody w górę)

Tak mogę wkładać runy. Podziemne więzienie zwiedzone. Boss ubity. Zapalona lampa Na Granicy Koszmaru. Pytanie teraz czy kontynuując wątek fabularny w Zakazanym lesie będę mógł wrócić w każdej chwili do granicy Koszmaru? pytam iż nie idzie mi za bardzo w tej lokacji. Muszę podbić statystyki. I o co chodzi z tym, że jak chcę wrócić (przy lampie) w miejsce gdzie zabiłem Gascoina to nie mogę ? Jak dojdę w to miejsce z Wielkiego Mostu to tam gdzie ubiłem ojczulka czeka na mnie jakiś łowca, którego nie da się/ nie mogę ubić. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten łowca jest związany z jednym zadaniem pobocznym i da radę go pokonać. Nie możesz skorzystać z lampy do Grobowca Odeona właśnie ze względu na łowcę.

Do granicy koszmaru będziesz mógł wrócić. Idź do Zakazanego Lasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten łowca jest związany z jednym zadaniem pobocznym i da radę go pokonać. Nie możesz skorzystać z lampy do Grobowca Odeona właśnie ze względu na łowcę.

Do granicy koszmaru będziesz mógł wrócić. Idź do Zakazanego Lasu.

 

Rozmawiałem wcześniej z Eileen - "nad ściekami", potem po wyjściu z kaplicy (tam gdzie siedzą te dwie babki) Eileen powinna być po lewej stronie jednak jej tam nie było. Nie było jej także we wcześniejszej lokacji "nad ściekami" Pomimo to załatwiłem tego łowcę (tam gdzie Gascoine), Eileen nie przybyła poóc z nim walczyć. Coś zrobiłem źle ?

Za zabicie łowcy otrzymałem runę Tropiciel

Edytowane przez sajmon34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje jednej osoby do lochu kielicha na czwartą głębokość (potrzebne materiały już uzbierałem). Ponoć jest trudno więc ktoś by się przydał w miarę ogarnięty ;). Od razu zrobiłbym trofeum z ukrytym bossem w lochach. Ktoś chętny?

 

PSNID: Mr_Puma94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje jednej osoby do lochu kielicha na czwartą głębokość (potrzebne materiały już uzbierałem). Ponoć jest trudno więc ktoś by się przydał w miarę ogarnięty ;). Od razu zrobiłbym trofeum z ukrytym bossem w lochach. Ktoś chętny?

 

PSNID: Mr_Puma94

Nie żebym Cię krytykował, ale spróbuj sam. Zwycięstwo tam smakuje...przepysznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym Cię krytykował, ale spróbuj sam. Zwycięstwo tam smakuje...przepysznie.

 

Sam to robiłem do 4 głębokości. I już mi się samemu nie chce. A zwycięstwa już wiele razy zasmakowałem w Bloodborne.

 

No to kto chętny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam to robiłem do 4 głębokości. I już mi się samemu nie chce. A zwycięstwa już wiele razy zasmakowałem w Bloodborne.

 

No to kto chętny?

Żeby ktoś się odezwał musisz podać lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje kogoś do lochów w Bloodborne. Wczoraj z kumplem przeszedłem tylko jedną warstwę, a potem niestety czasu nie było. Tylko potrzebuje ludzi bo jest cholernie trudno. Znajomy ma zrobioną postać pod pvp, więc ciężko nam to idzie. Muszę przejść lochy chorego loran głębokości czwartej. Jestem dzisiaj praktycznie cały dzień online, od rana do wieczora (max do 20-tej).

 

Zapraszać, pisać. Czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie ukończyłem Bloodborne i gra jest faktycznie świetna, ale dla mnie okazała się wcale nie takie trudna i frustrująca jak głosi obiegowa opinia. Troszkę dała mi w kość na początku, gdy musiałem wyczuć sterowanie, zasięgi broni i zasady rządzące rozgrywką, ale na pewno nie tak jak parę innych gier a już na pewno na żadnym etapie się nie zaciąłem (jak np na tej przeklętej windzie w finale God of War4 lub odpieraniu zmasowanego ataku Hellghast w ostatnim Killzone  grrrrrrrr...) Tak naprawdę nie ginąłem zbyt często a z bossów dwóch najtrudniejszych wymagało ode mnie trzech podejść (Amelia i Amygdala), reszta ginęła za drugim a niektórzy nawet z marszu w tym paru wydało mi się całkiem bezradnych (Darkbeast Paarl, One Reborn, bossowie z Upper Cathedral Ward). Aż nabrałem ochoty na Dark Souls, którego wcześniej się obawiałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam już 3 pępowiny. Brama otwarta. Czy mógłby ktoś łopatologicznie napisać jak zgrać teraz save na pena i jak go przywrócić po pierwszym starciu z bossem za bramą? Chciałbym zobaczyć wszystkie 3 zakończenia. Jak dalej postępować? Czy najpierw przechodzić lochy czy można  na ng+ ? Chodzi o poziom trudności. Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

 

Edit.

 

Te pepowiny to zjeść przed wejściem za bramę? Po przywróceniu save, znowu trzeba je jeść? Obojętnie którą opcję (1 czy 2) wybiorę przy rozmowie z Gehrmanem to przy przywróceniu save będę mógł wybrać inną opcję tak?

Edytowane przez sajmon34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoisz przed bramą przed zjedzeniem pępowiny.

 

Krok 1:

Zgrywasz SAVE na pendrive/chmura

 

Krok 2:

Wchodzisz za bramę, wybierasz opcję numer 1. Koniec gry.

 

Krok 3:

Ładujesz save z pendrive.

Wchodzisz za bramę, wybierasz opcję numer 2. Koniec gry.

 

Krok 4:

Ładujesz save z pendrive.

Konsumujesz 3 pępowiny.

Wchodzisz za bramę.

 

 

W lochach poziom trudności nie zwiększa się z kolejnymi NG, więc obojętnie kiedy tam wejdziesz.

Ja robiłem lochy przed końcem pierwszej gry.

Zaleca się poziom 100+ aby bezproblemowo lochy pozaliczać.

Edytowane przez adick007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki.

Jeszcze takie pytanie:

 

 

"Krok 1:

Zgrywasz SAVE na pendrive/chmura"

 

Napisz prosze jak to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim języku masz menu konsoli, że tak trudno w opcjach znaleźć?

Jeśli polski to:

Ustawienia

Zarządzanie zapisanymi danymi aplikacji

Zapisane dane w pamięci masowej

Skopiuj na USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ktoś chętny na speed run ng+? Skończyłem właśnie fabułę w Bloodborne i zaczynam ng+. Tylko wiecie, samemu to tak nudno. W tym tygodniu online będę od 15-tej, do max 19-tej. Pisać, zapraszać. Czekam :) Oczywiście micro, i miła atmosfera obowiązkowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Europie już 3 grudnia, sprawdziły się zapowiedzi, że będzie jeszcze w tym roku. Ehh Fallout 4, DLC do BB, SW Battlefronts i jeszcze nowa Fifa i NBA - z domu przestanę wychodzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, ciekawe ile będzie contentu. Widać kilka nowych broni. Będzie ciekawie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne The old Hunters Edition na PS4, ktore bedzie dostepne od 3 grudnia bedzie zawieralo podstawke+ DLC czy jak?

Zastanawialem sie nad zakupem uzywki Bloodborne ale skoro ma niedlugo wyjsc z dodatkiem to moze warto zaczeka?

 

 

Edytka:

Tak ma wyjsc i osobno i w pakiecie z podstawka :)

Edytowane przez OsamaBombLaden87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wersja pudełkowa będzie zawierała BB + DLC - tak jak we wszystkich poprzednich grach z serii Souls ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobry powód żeby zacząć grać od nowa, poczekam na jakieś konkretniejsze info, bo zainteresował mnie szczególnie łuk który widać na filmiku.

Podejrzewam, że będzie działać na zasadzie broni palnej i do atakowania używać będzie naboi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×