Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce spoilerować dołączcie sobie do tego nowego Covegnantu pomóżcie komuś zabić Bossa, przedmiot który dostaniecie użyjcie i wróćcie do kolesia z wiaderkiem, fajny czar dostaniecie i gesturkę :biggrin:

Valtr ma hełm w kształcie tego dzwonka do przyzywania starych łowców. To nie żadne wiadro...

Tak tylko mówię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może coś na temat długości DLC? 84 zł to całkiem sporo i mam nadzieję, że starczy na ładnych kilkanaście godzin...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może coś na temat długości DLC? 84 zł to całkiem sporo i mam nadzieję, że starczy na ładnych kilkanaście godzin...

Są przecieki, że jednym z bossów będzie Laurence. Ciekaw jestem jak oni to rozwiążą fabularnie bo Ludwig i Laurence jako potwory? Hmmm. Ciekawe. Załatwiłem gościa na zewnątrz zakazanego lasu. Ten czar to taki hmmm bardziej samobójczy. Aha... będąc w Byrgenwerth nie przywołujcie żadnego łowcy...przed samym wejściem przez mgłę jest inny łowca. Damian uczeń Mensisa (bodajże). Jak można przywołać 2 łowców tak po przywołaniu jednego Damian automatycznie się nie pojawia. Zajmuje jakby 2 miejsca.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem do nowego convenantu, pomogłem komuś, dostałem itemka, użyłem go, pogadalem z gościem, dał mi gesturke i listę na której mogę sprawdzić które mam miejsce w jego convenancie. Ktoś coś mówił o jakiś czarach?

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba już widziałem ten czar, walczyłem z kolesiem i przywołał jakiegoś zwierza z ziemi. A jak to dostać?

EDIT: Dobra już wiem jak to zrobic

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank gwizdkiem da się kogoś zabić bo NPC to mi zrobił :D

No da się, tylko lipa taka ze ta anaconda uderza tylko do góry, wiec złapać w to kogoś to nie lada wyzwanie. Moim zdaniem widowiskowe ale lekko bezużyteczne

No i damage szału nie robi, anaconda kosztuje 4 kule, w moim przypadku zadała 384 dmg a jednym ciosem chikage zbierałem mu mu lekko ponad 400

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że to dla jaj zrobili sam gwizdek to już beka straszna jest :D

No i damage szału nie robi, walczyłem z NPC, anaconda kosztuje 4 kule, w moim przypadku zadała 384 dmg a jednym ciosem chikage zbierałem mu mu lekko ponad 400, pistoletem prawie 150, wiec trochę lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postać mam w zasadzie pod chikage 99lvl 40 zręczności 28 bloodtinge, wiec powinno w miarę się skalowac, ale i tak lipa. Cały czas grałem arcane buildem a nowy skill build zrobiłem tylko dla tego nowego łukomiecza z dlc aczkolwiek coś czuje, ze to tez będzie skalowalność się głównie z bloodtinge...

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postać mam w zasadzie pod chikage 99lvl 40 zręczności 28 bloodtinge, wiec powinno w miarę się skalowac, ale i tak lipa. Cały czas grałem arcane buildem a nowy skill build zrobiłem tylko dla tego nowego łukomiecza z dlc aczkolwiek coś czuje, ze to tez będzie skalowalność się głównie z bloodtinge...

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

 Luk to skill/arcane, na wiki jest. 

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł patch, pojutrze rusza dodatek i musze przyznać, że zrobiło się tłoczno w Bloodborne. Samo dojście do Roma kosztowało mnie 4 walki PVP co przy tak krótkiej lokalizacji jest niezłym wynikiem. Tylko walki są w miarę łatwe, mam 99 lvl spędziłem sporo czasu farmiąc dobre gemy w lochach i mam wrażenie, że ludzie w moim przedziale nie są za bardzo przygotowani do pvp

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja zapobiegawczo zrobiłem sobie dwa buildy. Arcane juz od dawna czeka w plonacym śnie tropiciela, jutro dołączy do niego skill build. Wiem, że wejście do dlc nastąpi po zmianie pory dnia na noc a u mnie jest juz krwawy księżyc. Mam nadzieje ze nie będę musiał nowego ng zaczynać tylko po to żeby dorwać pastora

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info z ps bloga

 

Hi MANI-RULO,
You will be able to access the expansion after defeating Rom, the Vacuous Spider.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info z ps bloga

Hi MANI-RULO,

You will be able to access the expansion after defeating Rom, the Vacuous Spider.

Dzieki

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjaralem sie jak przeczytalem kto jest ostatnim bossem,poki niezobaczylem na miniaturce do trofki jak wyglada...Chyba sobie jaja robia :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja zapobiegawczo zrobiłem sobie dwa buildy. Arcane juz od dawna czeka w plonacym śnie tropiciela, jutro dołączy do niego skill build. Wiem, że wejście do dlc nastąpi po zmianie pory dnia na noc a u mnie jest juz krwawy księżyc. Mam nadzieje ze nie będę musiał nowego ng zaczynać tylko po to żeby dorwać pastora

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

 

Tutaj znajdziesz pełny opis, też stoję w płomieniach i mam nadzieję, że nie będę musiał wejść w NG++ ;) 

 

http://blog.eu.playstation.com/2015/11/20/how-to-access-bloodborne-the-old-hunters-expansion/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassac już można - o północy się odblokuje, cała zawartość jest w ostatni patchu, plik old hunters ma 11MB, więc to taki w sumie klucz tylko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjaralem sie jak przeczytalem kto jest ostatnim bossem,poki niezobaczylem na miniaturce do trofki jak wyglada...Chyba sobie jaja robia :[

On którego bossa ci konkretnie chodzi?

Nie ukrywam że Laurence jest rozczarowujący, bestia kleryka?Poważnie?

Za to  fajnie że znamy imię łowcy? Nie spodziewałem się kobiety :)

 

Tutaj znajdziesz pełny opis, też stoję w płomieniach i mam nadzieję, że nie będę musiał wejść w NG++ ;)

 

http://blog.eu.playstation.com/2015/11/20/how-to-access-bloodborne-the-old-hunters-expansion/

Dokładnie, ta sama sytuacja, ale raczej powinniśmy wejść bez problemu.

Panowie, czy jak zassam teraz zawartość to nie będe się musiał podpinać do internetu o północy?

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie, czy jak zassam teraz zawartość to nie będe się musiał podpinać do internetu o północy?

 

Szczerze mówiąc to nie wiem, ale tak na logikę chyba będziesz musiał podłączyć, tak aby konsola/Twój profil dostał uprawnienia do tej zawartości, ale tak jak mówię - to tylko na logikę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie puchary trzeba robić aby dotrzeć do królowej Yarhnam? Narazie zrobiłem Kielich phutemorów, średni kielich phutemorów, niższy kielich putemorów i teraz wypadł mi puchar (nie pamiętam dokładnie nazwy) przęklety kielich korzenia ale tam potrzebuje ale z tego co widzę potrzebne są składniki związane z loranem więc teraz pobiegłem do lochów lorana(wreszcie jakaś odmiana) i czy mam zrobić następnie ten przęklęty puchar korzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie puchary trzeba robić aby dotrzeć do królowej Yarhnam? Narazie zrobiłem Kielich phutemorów, średni kielich phutemorów, niższy kielich putemorów i teraz wypadł mi puchar (nie pamiętam dokładnie nazwy) przęklety kielich korzenia ale tam potrzebuje ale z tego co widzę potrzebne są składniki związane z loranem więc teraz pobiegłem do lochów lorana(wreszcie jakaś odmiana) i czy mam zrobić następnie ten przęklęty puchar korzenia?

 

Jeśli nie chcesz zbłądzić trzymaj się tego poradnika (niestety wersja inglisz, jeśli Ci to przeszkadza to na pewno znajdziesz gdzieś wersję PL)

http://www.playstationtrophies.org/forum/bloodborne/262927-bloodborne-trophy-guide-road-map.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Pthumeryjski Labirynt - Głębokość 1 (3 warstwy)

2.Środkowy Pthumeryjski Labirynt - Głębokość 2 (3 warstwy)

3.Niższy Pthumeryjski Labirynt - Głębokość 3 (4 warstwy)

4.Przeklęte Splugawienie Pthumerów - Głębokość 4 (3 warstwy). Twoja postać ma tutaj tylko połowę życia.

5.Pthumeryjskie Ihyll - Głębokość 5 (3 warstwy)

Na pewno będziesz potrzebować składników które możesz znaleźć:

Czerwona galareta (Kielich Chorego Loran/Wielki Kielich Isz)

Tajemna mgła (Kielich Niskiego Pthumeru)

Bękart Loran (Kielich Chorego Loran/Kielich Niskiego Loran )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie się wchodziło do DLC?

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×