Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ok Bestia Kleryka i Ojciec Gascoine za mną. Ten drugi padł za 8 razem hehe. Gra mnie wciągnęła mega załapałem juz jak zbudowane są lokacje itp. Mega klimat. Jak pisałem wcześniej nigdy nie lubiłem Dark Soulsow a teraz poważnie zastanawiam się nad kupnem III na premierę... Mam trzy pytanka(UWAGA MOŻLIWE SPOILERY):

1. W snie tropiciela ten gościu na wózku to był Ojciec Gascoine? Bo po zabiciu tego bossa ten gościu zniknął.

2.Czytałem ze po zabiciu tego Ojca Gascoinego mogę wrócić do centralnego Yharm pogadać z gościem za oknem przy lampie a on da mi miotacz ognia tak zrobiłem ale miotacza nie dostałem.

3. Jak zdobyć dzwonek którym jak zadzwonie będę mógł pomagać innym graczom bo póki co mam tylko dzwonek którym jak zadzwonię to mi pomagają

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. To nie był Gascoigne tylko Gehrman (pierwszy tropiciel)

2. Nie pamiętam od czego to zależy, ale chyba trzeba załatwić Gascoigna jako pierwszego, a Bestię Kleryka potem. Nie ważne - potem masz możliwość kupna tej broni także luz.

3.  Podejdz do posłańców w misie na górze gdzie kupujesz przedmioty za wgląd to tam będziesz mógł kupić 2 kolejne dzwonki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do miotacza, kolejność zabicia bossów nie ma chyba znaczenia. Nie wiem czy przed walką z Gascoigne nie należało najpierw wyczerpac wszystkich linii dialogowych z NPC w oknie.

Wysłane z mojego ASUS_T00J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie znalazłem jeszcze tej misy gdzie mogę kupować przedmioty za wgląd chyba musze dobrze się rozejzec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłańcy w misie pojawiają się dopiero chyba jak będziesz miał minimum 10 wglądu.

Znajdują się oni koło chatki tam gdzie rozmawiałeś z Gehrmanem po lewej stronie na środku mniej więcej jest 3 wyjście z tej chatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrym pomysłem jest ulepszać 2 bronie? Mam topór tropiciela i mieczomlot i oby dwoch używam zależy od przeciwnikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrym pomysłem jest ulepszać 2 bronie? Mam topór tropiciela i mieczomlot i oby dwoch używam zależy od przeciwnikow

Spokojnie nazbierasz kamyki, żeby ulepszyć nawet kilka bronic do +6 czy +9. Ulepsz sobie najpierw tą, z którą więcej latasz a w międzyczasie spokojnie nazbierasz materiały na drugą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrym pomysłem jest ulepszać 2 bronie? Mam topór tropiciela i mieczomlot i oby dwoch używam zależy od przeciwnikow

 

 Topór jest bardzo OP przynajmniej na początku. Potem pewnie przerzucisz się na Ludwiga.

Chociaż teraz doszło jeszcze parę broni z dlc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pełno klejnotow można je jakoś scalac żeby był 1 konkretny?

Nie, konkretne klejnoty zdobędziesz w lochach

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywołaj szpon bestii Jozefa.

Moze mi ktos powiedziec o co chodzi?

b7b0fb01f2e8127f899866a2f9e08405.jpg

Albo tez "Przywolaj Vitusa"

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

Edytowane przez AdekO_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po użyciu dzwonka przywołujesz do pomocy NPC Huntera.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee myślałem, że ja przeciwko niemu będę walczyć.

 

A czy, żeby dotrzeć do Phtumeryjskiej Królowej mam wykonać rytuał " Wielkiego Kielicha Isz" ? (poziom 5)

Trochę się pogubiłem. Mam jeszcze kielich Korzenia Chorego Loran (4) oraz Kielich Niskiego Loran (5), który mam wybrać?

 

Edit:

Przeszedłem Niższy Phtumeryjski Labirynt i z ostatniego bosa zamiast Splugawionego Kielicha otrzymałem Przeklęty i splugawiony Kielich Korzenia. Wiecie może dlaczego?

Edytowane przez AdekO_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Przeklęty i splugawiony Kielich Korzenia to ten loch gdzie, będę mieć połowę HP a po przejściu jego dostanę Wielki Kielich Pthumeru Ihyll ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Może lekko żenujące i może już było ale śledzę sobie ten wątek i nie zauważyłem.

Wstęp do pytanka: Czy ktoś z Was wziął z dobrego serca tego żebraka (z Zakazanego Lasu) zaprosił do Rewiru Katedralnego? Ja to zrobiłem i w sumie nie byłoby problemu, gdybym zabił gnoja wcześniej. Niestety zorientowałem się za późno. "Facet" już nie żyje. Ale bydle zdążyło zabić mi: staruchę (pies ją ganiał i tak była niemiła), zakonnicę i tego sympatycznego gościa w czerwonym "płaszczu".

Pytanko: Czy przez śmierć tego ostatniego coś stracę (bo zyskałem runę ale to słabe pocieszenie - lubiłem z nim gadać ;) )

Mam coś ok 50 lvl, spenetrowałem na razie 1 loch do końca i zaszedłem do tej pory do Byrgenwerth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz odpowiedź. Na przyszłość używaj BBcode spoiler.

 

Było zaatakować tego gostka w Zakazanym Lesie, zamienił by się tam w bestię. Ogólnie z przeprowadzonej z nim rozmowy w lesie można wywnioskować, że coś gościu kombinuje.Co to za gościu w czerwonym płaszczu? Po za tym nic nie straciłeś na śmierci zakonnicy i staruchy. Jedynym cennym NPC w rewirze jest Arianna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok. Dzięki za odpowiedź - nic nie straciłem na szczęście. I faktycznie z tego wszystkiego nie zauważyłem, że to spoiler

chodziło mi o tego gościa co sobie leżał z prawej strony od wejścia - co poinformował nas, że możemy "zapraszać" tam ludzi  

Edytowane przez Kpt.Bomba
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rzecz mnie intryguje (piszę post pod postem bo jest zupełnie nie związane z poprzednim). Pytanie o "ukrytą lokację".

 

Mam pytanie odnośnie sposobu trafienia do Budynku Auli. Wiadomo, że żeby tam trafić musimy iść na prawo od Arcykatedry mieć Kamień ze sobą, który otrzymaliśmy od gościa z okna. Następnie podejść do drzwi, które prowadzą do wioski Yahar'gul. Robal, który zwisa sobie z sufitu weźmie nas w łapsko itd itd.

Pamiętam, jak nie wiedziałem dokąd prowadzą te drzwi, podszedłem tam i (jeszcze nie było widać tego dziwoląga) zaczęło powstawać coś w stylu czarnej dziury itd.

Mam pytanie o podobne zjawisko tylko gdzieś w okolicach rewiru katedralnego. Wtedy myślałem, że to pułapka (za nagrobkami, w miejscu, w którym zabraliśmy jakieś stroje - chyba tropiciela). Czy ktoś może doszedł o co tam chodziło? Czy to też był sposób na dotarcie w jakieś miejsce dziwne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rzecz mnie intryguje (piszę post pod postem bo jest zupełnie nie związane z poprzednim). Pytanie o "ukrytą lokację".

 

Mam pytanie odnośnie sposobu trafienia do Budynku Auli. Wiadomo, że żeby tam trafić musimy iść na prawo od Arcykatedry mieć Kamień ze sobą, który otrzymaliśmy od gościa z okna. Następnie podejść do drzwi, które prowadzą do wioski Yahar'gul. Robal, który zwisa sobie z sufitu weźmie nas w łapsko itd itd.

Pamiętam, jak nie wiedziałem dokąd prowadzą te drzwi, podszedłem tam i (jeszcze nie było widać tego dziwoląga) zaczęło powstawać coś w stylu czarnej dziury itd.

Mam pytanie o podobne zjawisko tylko gdzieś w okolicach rewiru katedralnego. Wtedy myślałem, że to pułapka (za nagrobkami, w miejscu, w którym zabraliśmy jakieś stroje - chyba tropiciela). Czy ktoś może doszedł o co tam chodziło? Czy to też był sposób na dotarcie w jakieś miejsce dziwne?

Jeśli masz dodatek, to w tym miejscu jest "portal" do niego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, pierwsza gra From Software z jaką mam do czynienia i przy pierwszym podejściu odbiłem się jak piłka tenisowa od ściany. YOU DIED, YOU DIED, YOU DIED i YOU DIED :D i ciągle powrót do tej pieprzonej latarni. Muszę trochę poćwiczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, pierwsza gra From Software z jaką mam do czynienia i przy pierwszym podejściu odbiłem się jak piłka tenisowa od ściany. YOU DIED, YOU DIED, YOU DIED i YOU DIED :D i ciągle powrót do tej pieprzonej latarni. Muszę trochę poćwiczyć...

Dla mnie też będzie pierwszą, napalilem się strasznie. Kupuje dla sprawdzenia mojej cierpliwości ;)

Przykładowo przy cod bo 3 multi jeden pad poleciał i musiałem kupić bowy, ciekawe co przy tym będzie ;)

Mam nadzieję na dobra zabawę ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też będzie pierwszą, napalilem się strasznie. Kupuje dla sprawdzenia mojej cierpliwości ;)

Przykładowo przy cod bo 3 multi jeden pad poleciał i musiałem kupić bowy, ciekawe co przy tym będzie ;)

Mam nadzieję na dobra zabawę ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Jeśli przy COD poleciał pad, to szykuj się na kupno nowej konsolki ;-)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej bałem się o moje zdrowie/ życie niż o pady :P Po ubiciu Bloodstarved Beast, Sieroty i Amygdali w lochach musiałem się wtulać w ścianę, żeby mi serce żeber nie połamało :P

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupie to zdam krótką relacyjke i mam nadzieję na na prawdę świetną zabawę ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie lubiłem takich gier ale klimat miażdży grafika tak samo odkrywanie itp. Az napalilem się na Dark souls 3... zawsze można użyć dzwonu przywołanie i ktoś przybędzie z pomocą jak bd mial problemy z przejściem czegoś. Mam nadzieje ze dark souls 3 graficznie i gameplayowo będzie zbliżone do bloodborne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×