Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gra zaliczona, jestem usatysfakcjonowany. Będę teraz grał w NG+, ale w mnieszym wymiarze czasowym. Gra na wysokim poziomie, ale nie jest to top1 tej generacji. O dziwo nie ma obecnie 100% najlepszej gry na PS4, bo GTA V to jednak nadal poprzednia generacja.

Jak nie ma obecnie 100% najlepszej gry? BB jest najlepsza obecnie, więc nie wiem o czym Ty piszesz:D

" Obecnie " jest tu słowem kluczowym baj de łej:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NG+7 zrobione w 50 minut. Zastanawiam sie ile jeszcze wzrosnie poziom trudnosci. Na jakich jestescie NG+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest kozak, to czy jest najlepsza to każdy sam sobie odpowie w zależności od osiągniętego pozytywnego wrażenia. Tu chodzi też o pewien sentymentalizm do zauważonych smaczków w grze. Jednych jara to bardziej innych mniej.

Dla mnie to fenomen stworzyć taki świat gry, żeby pamiętać każdy detal każdej lokacji co do 1 metra !! Nie pamiętam dawno takiego uczucia...

A w ostatnich czasach to wręcz warte docenienia...

Dobrze że wychodzi Wiesiek :) nie będzie smutno po BB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie jadę NG+17. Z przerwą na siku zaliczyłem w 19 minut. Dobrze, że w październiku wychodzi nowy Assassin's Creed, bo brakuje mi wyzwań. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hej Hej

 

Czy warto wzmacniać Rozpruwacz?? Mam teraz +2 i się zastanawiam czy warto wydawać te 8 kamieni na +3?? 

 

Jestem na etapie Rewiru katedralnego i na razie odkryłem drogę do Starego Y. (i latarnię) więc te 8 kamieni dla mnie to spory wydatek...

 

Może lepiej kitrać na później / lepszą broń... ??

 

BTW: I mam klejnot (0,7%) atak fizyczny (mój pierwszy klejnot) też myślę czy go do Rozpruwacza nie wsadzić...

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej

 

Czy warto wzmacniać Rozpruwacz?? Mam teraz +2 i się zastanawiam czy warto wydawać te 8 kamieni na +3?? 

 

Jestem na etapie Rewiru katedralnego i na razie odkryłem drogę do Starego Y. (i latarnię) więc te 8 kamieni dla mnie to spory wydatek...

 

Może lepiej kitrać na później / lepszą broń... ??

 

BTW: I mam klejnot (0,7%) atak fizyczny (mój pierwszy klejnot) też myślę czy go do Rozpruwacza nie wsadzić...

klejnot możesz zawsze z bronie wyjąć i włożyć do innej wiec nie zastanawiaj się i wkładaj go do broni, co do kamieni ja zawsze upgrejduje swoja broń ma maksa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klejnoty dowolnie możesz zmieniać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poradniku jest napisane:

Musimy jednak pamiętać o pewnej pułapce. W Zakazanym Lesie na górze wieży spotkamy pewnego Bohatera Niezależnego. POD ŻADNYM pozorem NIE sprowadzamy go do kaplicy Oedona. Powiem nawet więcej. Zaatakujcie go, ale najpierw upewnijcie się, że nie macie ze sobą zbyt wielu tętnień krwi.

Ja go tam zaprowadziłem... Co się zepsuje? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Już tradycyjnie w grach z serii Souls jest jakiś NPC, który

zabija innych NPC. Ten z dachu w lesie to właśnie taki zabijaka, ale już po kilku pierwszych zdaniach można wyczaić, że nie jest to przyjemniaczek.

W Bloodborne z tego tytułu nie ma jednak zbyt poważnych konsekwencji

Edytowane przez adick007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Świetna gra, jedyne czego żałuję to że poskąpiłem i kupiłem wersję US bo mimo że mój angielski jest na przyzwoitym poziomie to w tej grze połowy nie rozumiem :P To moja pierwsza gra od FS, na razie jest w miarę ok, chociaż zdarzają się frustrujące śmierci (ubiłem amelkę). Próbowałem iść tam na prawo od kościoła ale po przeniesieniu się do nowej lokacji była jakaś tragedia, chyba trzeba trochę wzmocnić postać zanim się tam wróci. W każdym razie klimat miażdży, jako kolejna osoba polecam każdemu wahającemu się :biggrin:

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na pewno na długie godziny. Szczególnie z lochami które jeszcze nawet nie liznalem ;-)

- Wysłane z fona przez Tapatalk -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Można kogoś prosić o pomoc z bossem pająkiem w lochach, np poniedziałek godziny przedpołudniowe?

Niższy Pthumeryjski Labirynt - Głębokość 3 warstwa 3

Edytowane przez AdWolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jaki masz lv?. Mogę ci pomóc, ale dopiero od jutra.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osób, które niedawno zaczęły przygodę z BB mam mały, jak to się modnie teraz mówi 'tip" pamiętajcie o korzystaniu z tych przedmiotów

 

http://www.bloodborne-wiki.com/2015/03/arcane-items.html

 

Nie wiem dlaczego, ale grając skupiłem się na szlachtowaniu wyłącznie orężem i całkowicie o nich zapomniałem, być może ktoś wyparł je ze swojej świadomości tak jak ja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można kogoś prosić o pomoc z bossem pająkiem w lochach, np poniedziałek godziny przedpołudniowe?

Niższy Pthumeryjski Labirynt - Głębokość 3 warstwa 3

Ten boss jest prosty, weź wybij większość małych pajączków, żebyś miał łatwy dostęp do "Romka", podejdź go z boku i przysmaż palnikiem. Zdejmie mu ok. połowy energii. Zrzuci kolejną porcję pająków i zrobi atak co rzuca tymi skałami/odłamkami lodu. Przetrwaj atak, rozwal te małe pajączki, żebyś znowu mógł podejść do niego, pamiętaj tylko, żeby smażyć mu boczki. Tym sposobem w lochu pada mi pod drugim smażeniu, w podstawce wystarczyło raz i było po "Romku" nawet nie zdążył drugiej porcji pajączków zrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz lv?. Mogę ci pomóc, ale dopiero od jutra.

Lv 95, ok jak do jutra się nie uda to się odezwę. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę, czy prawdą jest, że poziom trudności lochów jest niezależny od poziomu NG - w sensie loch na NG ma taki sam poziom trudności (hp, obrażenia etc.) jak np w NG++? Druga kwestia, czy coś stoi na przeszkodzie, aby podejść do nich dopiero w NG+? Coś stracę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lochy są niezależne od NG+, zostaję ten sam lvl. Stracisz najwyżej dostęp do jednego rodzaju broni i najlepszych gemów do broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lv 95, ok jak do jutra się nie uda to się odezwę. Dzięki.

Według kalkulatora, masz trochę dla mnie za mały lv. Musiałbyś mieć minimum 110, także odpada.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś w stanie napisać mi krok po kroku, które lochy robić po kolei by dojść do Królowej? Leciałem prawie wszystkie lochy, a zdobyłem tylko kilka kielichów...i żaden z nich nie był tym Pthumeru :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Byłby ktoś w stanie napisać mi krok po kroku, które lochy robić po kolei by dojść do Królowej?

 

Proszę, wraz z wymaganymi przedmiotami do stworzenia:

 

Pthumeryjski Labirynt - Głębokość 1 (3 warstwy)

        Tętnienia krwi: 1000

        Krew Rytualna (1): 6

        Pthumeryjski Kielich

 

Środkowy Pthumeryjski Labirynt - Głębokość 2 (3 warstwy)

        Tętnienia krwi: 1800

        Krew Rytualna (2): 6

        Kielich Środkowego Pthumeru

Niższy Pthumeryjski Labirynt - Głębokość 3 (4 warstwy)

        Tętnienia krwi: 3200

        Krew Rytualna (3): 9

        Kielich Niskiego Pthumeru

Przeklęte Splugawienie Pthumerów - Głębokość 4 (3 warstwy) [Twoja postać ma tutaj tylko połowę życia].

        Tętnienia krwi: 5500

        Krew Rytualna (4): 9

        Bękart Loran: 2

        Tajemna Mgła: 22

        Splugawiony Kielich

Pthumeryjskie Ihyll - Głębokość 5 (3 warstwy)

        Tętnienia krwi: 11500

        Krew Rytualna (5): 9

        Czerwona Galareta: 4

        Tajemna Mgła: 25

        Żyjąca struna: 1

        Wielki Kielich Pthumeru Ihyll

 

Aby zdobyć część surowców będziesz musiał odwiedzić jeszcze kilka innych Lochów, m.in. Chorego Loran. Powodzenia :)

Edytowane przez adick007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie. To nie tak działa, że coś Ci się automatycznie otwiera.

Po zaliczeniu wszystkich warstw danego lochu w nagrodę za ubicie bossa drugiej lub trzeciej warstwy zwykle dostajesz kielich.

Dopiero zdobyty kielich + reszta wymaganych przedmiotów pozwala Ci na stworzenie kolejnego lochu.

 

Co do konkretnych lochów zobacz sobie mój post #3331

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu mam właśnie problem...bo grałem jak wściekły w te lochy i nie zrobiłem podajże z loran ostatniego i ostatniego z isz...a tak to wszystkie, a żaden Pthumeru mi nie doszedł. Ciągle mam te 3 co na początku. Chyba, że właśnie te akurat ostatnie (sinister) muszę zaliczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×