Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm wczoraj pogralem chwile... i powiem tak... dosyc ciezki poczatek :) chyba z 10 zgonow zaliczylem i troche sie zrazilem... cala gra tak wyglada czy pozniej jest troche latwiej ? :P

moze to kwestia ze poprostu srednio chcialo mi sie grac :P haha klimat fajny... moze jutro zaczne jeszcze raz :) w Wiedzminie tez poczatek byl hard :) ale pozniej bylo coraz latwiej

Edytowane przez TaMLiN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cała gra tak wygląda? Później jest jeszcze gorzej jak będziesz miał liche podejście, przede wszystkim się nie zrażaj, to normalne że się umiera w tej grze. Musisz przyzwyczaić się do całej tej mechaniki, ale nic na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarniesz i będzie łatwo dosyć. Ja się tylko męczyłem z Bestią Żądna Krwi i Logarius. Reszta za max 4 razem. A nigdy nie grałem w żadne gry tego typy. Na początku żałowałem kupna i chciałem przez okno wyrzucić, a teraz to dla mnie najlepsza gra. Mowa o podstawce, bo dodatek trochę więcej mi krwi napsuł:D

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i troche o to chodzi ze 3 miesiace ogrywalem Wiedzmina i za cholere nie ogarniam sterowania postacia (wszystko inaczej i pod innym przyciskiem) :)

ciezko mi sie robi uniki a i ataki nie zawsze ladaja tam gdzie chce... ale trzeba troche posiedziec zeby nabrac nowych nawykow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i troche o to chodzi ze 3 miesiace ogrywalem Wiedzmina i za cholere nie ogarniam sterowania postacia (wszystko inaczej i pod innym przyciskiem) :)

ciezko mi sie robi uniki a i ataki nie zawsze ladaja tam gdzie chce... ale trzeba troche posiedziec zeby nabrac nowych nawykow...

 

Spokojnie nawyki przyjdą same. Jak 3 miesiące męczyłeś wieśka to nic dziwnego, że się przyzwyczaiłeś. Jak już przyzwyczaisz się do mechaniki BB to zaczniesz czerpać mega fun z gry. Poza tym lokuj cel ( R3) wtedy nie będziesz bił na oślep, chociaż lokowanie nie w każdej walce się sprawdza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co się dzieje... zabiłem germana wziąłem odznake i kupiłem ostrze pogrzebowe i nie wskoczyło mi trofeum esencja tropiciela...a mam wszystkie lewe i prawe bronie...

Oczywiście robie numer z "sejwami" ;) aby nie przechodzić trzy razy po platynę...

Edytowane przez martinxxx.ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz szpony z lochów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mam...

Nawet zaginione

Nawet jeszcze raz sejwa wczytałem i germana jeszcze raz załatwiłem dla pewności bo może wtedy nie załapało...i nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nic nie poradzicie? Nikt nie miał takiego przypadku?

Kurcze platyny nie wbije bo zostało mi tylko oprócz esencji (która nie wskoczyła) jeszcze jedno trofeum musze wszamać te trzy pempowiny i zrobić sito z germana i jego późniejszego kumpla....

PLEASE HELP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez martinxxx.ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes pewien, ze masz wszystkie bronie? Sprawdzales z lista na wiki? Dwie pochodnie itp. Jakis czas temu ktos mial podobny przypadek. Przejzyj watek pare stron wczesniej, bo nie pamietam co dokladnie zrobil, ale w koncu wpadlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes pewien, ze masz wszystkie bronie? Sprawdzales z lista na wiki? Dwie pochodnie itp. Jakis czas temu ktos mial podobny przypadek. Przejzyj watek pare stron wczesniej, bo nie pamietam co dokladnie zrobil, ale w koncu wpadlo.

Wszystko sprawdzone z netem... wszystkie lewe o prawe bronie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@martinxxx.ma

Znany bug. Po patchu sie spieprzyło coś. Ale spokojnie, wbijesz platyne. Zakup najpierw w sklepie 3 podstawowe bronie. JEśli nie pomoże to idz dalej i pochodnie dorwij jeszcze raz. To jest problem z postaciami które zaczynało się expic przed patchem i po patchu się ta trofka wiesza. Jednym słowem, potrzebujesz pokupować bronie jeszcze raz. 

Zazwyczaj najprawdopodobniej 3 pierwsze, dalej pochodnia tropiciela i zwykla pochodnia. 

Gdzieś tam wstecz jest post gdzie opisuje rozwiązanie dokładnie. Znajomy miał ten sam problem i udało się. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziękuję serdecznie za pomoc....kupiłem 3 podstawowe bronie i trofka wskoczyła. .. ;)))))

Platyna wbita. .... ufffff :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zatem gratuluje platyny!

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki...

A teraz muszę kumplowi oddaç jego podstawke...i nie wiem czy jak kupie goty to mi sejwy z podstawki odczyta .... poadstawke mam tą polska dołączaną do ps4...i goty też bym Polskie zakupił... jedni piszą że grają dalej postacią z podstawki a inni że muszą zaczynać od początku... średnio mi się widzi kupować podstawke i dlc cyfrowo...

Edytowane przez martinxxx.ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki...

A teraz muszę kumplowi oddaç jego podstawke...i nie wiem czy jak kupie goty to mi sejwy z podstawki odczyta .... poadstawke mam tą polska dołączaną do ps4...i goty też bym Polskie zakupił... jedni piszą że grają dalej postacią z podstawki a inni że muszą zaczynać od początku... średnio mi się widzi kupować podstawke i dlc cyfrowo...

 

Z tego co pisali ludzie to edycja GOTY nie czyta sejwów z podstawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, no widzisz to nawet lepiej. Sam się zastanawiałem nad Goty bo podstawkę sprzedałem po platynie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata, blood rock do kupienia we śnie tropiciela...

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cena dosyć słuszna  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata, blood rock do kupienia we śnie tropiciela...

I tak się nie opyla kupować. Lepiej zaliczyć lochy, a potem z glifów robić pierwsze piętro (do zrobienia w kilka min) i zdobyć skałę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak się nie opyla kupować. Lepiej zaliczyć lochy, a potem z glifów robić pierwsze piętro (do zrobienia w kilka min) i zdobyć skałę.

Chodziło mi o sam fakt, że pojawiła się taka możliwość. A co do glitchow to tylko za pierwszym razem zdobędziesz blood rocka, potem będziesz dostawał tylko wiedzę szaleńca. No chyba ze to tez zmienili którymś patchem

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×