Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ida do pajaka Roma na gorze siedzi babka na bujanym fotelu (przenosi do Auli 1pietro?) gdy podszedlem pogadac zalaczyla sie animacja teleportu ale urwalo i mnie nigdzie nie przenioslo.

Nie moglem juz z nia pogadac ani nic wiec ja zabilem i wypadlo mi oko. Duzo stracilem? Czy to jakis poboczny quest ktory ogarne na ng+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna z broni pod skill mi nie odpowiada. Testowałem wszystkie i dla mnie taki Ludwig czy Mieczomłot, kładą każdego z adwersarzy dużo szybciej.

Jedynie Blade of Mercy mi się podoba, ale brak możliwości wkładania run i dość słaby dmg mnie odpycha. Do tego nie działają na niej buffy.

 

Ze co??

Nie da sie do Blade of Mecy wlozyc run i nie mozna buffowac broni??

 

Jesli tak jest, to w tym momencie upadla moja koncepcja postaci, a tyle sie wczoraj nameczylem zeby zrobic postac pod skilla :(

Czyli w tej grze liczy sie tylko silla i tyle na ten temat (no chyba ze ktos chce grac ta katana, ale to daleka droga)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłe w klinice zaproszenie do zamku. Czy ta lokacja jest dodatkowa czy fabularna bo nie wiem czy mam tam iść teraz czy eksplorować dalej dziedziniec za więzieniem gdzie było 3 hunterów naraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcjonalna, ale opłaca się zaliczyć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...dzięki wizycie w Cainhurst dostaniesz gest "make contact" który przydaje się do zdobycia runy +30% blood from enemies. Dzięki czemu szybciej wyexpisz postać. Musisz po prostu użyć tego gestu na motherbrain.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol? Gdzie w cainhurst masz gest "make contact"? On jest w Upper Cathedral Ward.

 

W Cainhurst znajdziesz.

- bosa Martyr Logarius, ciekawa walka.

- itemy takie jak Evelyn najlepszy pistolet pod blood, Reiterpallash szybka broń pod skilla/blood, set knighta, executionera i wiele innych

- covenant królowej Annalise, (kolejne itemy po złożeniu jej przysięgi m.in. katana i najlepszy set z physic. def. opcjonalnie można odblokować drugi covenant (kolejne itemy)

- dobre źródło bloodstonów z gargojli (nawet 3 poziomu)

Edytowane przez DoV
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz po prostu użyć tego gestu na motherbrain.

 

Ten gest wykonuję się po zabiciu motherbrain?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...dzięki wizycie w Cainhurst dostaniesz gest "make contact" który przydaje się do zdobycia runy +30% blood from enemies. Dzięki czemu szybciej wyexpisz postać. Musisz po prostu użyć tego gestu na motherbrain.

A nie przypadkiem w sierocińcu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gest wykonuję się po zabiciu motherbrain?

Raczej przed^^ podobno się respi jak już ją zabiłeś.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie mój błąd. Wydawało mnie sie że jest za bramą po drodze do bossa w cainhurst. 

 

Co do gestu to zależy jak walczymy z bossem. 

 

Spoiler odnośnie bossa.

 

 

Ja zrzuciłem motherbrain na ziemię po czym musiałem tylko do niej zejść i zabić jednym strzałem ponieważ wtedy już nie atakuje. Więc wtedy na spokojnie można wykonać gest ponieważ nie ma walki.

 

 

Podobno można jeszcze zrobić to w normalny sposób ale tego nie potwierdzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jeden z latwiejszych bossów. Zabij najpierw pająki a potem skup się na nim. I wal go po bokach bo łeb ma "pancerny"

Wiem gdzie go walic, pajaki to tez nie problem. Rozwala mnie mnie takimi skalami,krysztalami ktorymi zaczyna walic do mnie w polowie walki. Nie wazne ile byl biegal robil uniki zawsze leca w moja strone i 90% z nich mnie trafia. Czasem 2-3 pociski na raz trafia i koniec. Tu trzeba miec farta i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze co??

Nie da sie do Blade of Mecy wlozyc run i nie mozna buffowac broni??

 

Jesli tak jest, to w tym momencie upadla moja koncepcja postaci, a tyle sie wczoraj nameczylem zeby zrobic postac pod skilla :sad:

Czyli w tej grze liczy sie tylko silla i tyle na ten temat (no chyba ze ktos chce grac ta katana, ale to daleka droga)

Blades mają od początku Arcane damage więc nie da się ich buffnąć innym elementem, ale niemożliwość wkładania run? O tym nie słyszałem.

 

Według Wiki miejsca na runy są więc nie wiem czemu nie można z nich korzystać.

http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Blade+of+Mercy

 

Panowie, czy ktoś może mi wyjaśnić czym konkretnie różnią się wersje danej broni (normal, uncanny i lost)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze co??

Nie da sie do Blade of Mecy wlozyc run i nie mozna buffowac broni??

 

Jesli tak jest, to w tym momencie upadla moja koncepcja postaci, a tyle sie wczoraj nameczylem zeby zrobic postac pod skilla :sad:

Czyli w tej grze liczy sie tylko silla i tyle na ten temat (no chyba ze ktos chce grac ta katana, ale to daleka droga)

Runy możesz wkładać bez problemu. Inna sprawa, że kolejne miejsca na runy odblokowują się wraz z progresem danej broni, także jak ktoś ma broń nie ulepszoną kamyczkami to niech się nie dziwi, że nie może wkładać run. Za to istotnie nie można buffować tej broni jak również wielu innych które zadają dodatkowe obrażenia inne niż fizyczne. Blade of Mercy zadaje dodatkowe obrażenia od mocy tajemnej.

Edytowane przez Nautilus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje,blade of mercy niby skaluje sie na A ze skilem a jak laduje lvl w skill to atak.ta bronia wzrasta o 2 ,troche malo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie jestem odkrywcą, ale jak się jedzie do healing church workshop( prawe wejście od lampy z cathedral ward) to w połowie drogi jest wyjście, trzeba uchwycić moment. Lądujemy na pierwszym piętrze nad lampą w starym yharnam, mozna tam znaleźć rune zwiększająca ilośc pocisków o 4, oraz 2 inne itemy.

Taki patent

Jak juz było mówione to sorka

Edytowane przez Spux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olalem Roma na chwile i trafilem do zapomnianego zamku :) klimatyczna scenka jak dilizans nas zabiera :)

Ci to jest Pusta Skorupa, czesciowo wezwany Ebrietas i ryk bestii? Czary? Ktorys jest przydatny jak nie poszedlem w tajemna czy lepiej je sprzedac na level?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie, czy ktoś może mi wyjaśnić czym konkretnie różnią się wersje danej broni (normal, uncanny i lost)?

Różnią się rodzajami kamieni jakie może w nie włożyć np. Ludwiś normalnie ma 2x kółka i chyba półksiężyc, lost ma każdy rodzaj, a uncanny ma dwa kółka i trójkąt. Skalowanie i dmg zostaję takie samo jak w normalnej broni.

 

 

Nie czaje,blade of mercy niby skaluje sie na A ze skilem a jak laduje lvl w skill to atak.ta bronia wzrasta o 2 ,troche malo

 

Może przekroczyłeś soft cap na skillu i broń ma wolniejszy przyrost dmg, soft cap jest na 25, a hard cap na 50 punktach.

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi patch z nowym trybem ktory juz spodobal sie fanom strzelanek! Po wielu godzinach narzekania na fb ze gra jest za trudna FS sie ugielo!

 

 

Mozna tez miec akimbo na pvp:

 

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha dobre,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnią się rodzajami kamieni jakie może w nie włożyć np. Ludwiś normalnie ma 2x kółka i chyba półksiężyc, lost ma każdy rodzaj, a uncanny ma dwa kółka i trójkąt. Skalowanie i dmg zostaję takie samo jak w normalnej broni.

 

 

Może przekroczyłeś soft cap na skillu i broń ma wolniejszy przyrost dmg, soft cap jest na 25, a hard cap na 50 punktach.

no wlasnie mam ponizej 25 wiec nie bardzo kumam ,na moj rozum A powinno dawac ok 4

Olalem Roma na chwile i trafilem do zapomnianego zamku :) klimatyczna scenka jak dilizans nas zabiera :)

Ci to jest Pusta Skorupa, czesciowo wezwany Ebrietas i ryk bestii? Czary? Ktorys jest przydatny jak nie poszedlem w tajemna czy lepiej je sprzedac na level?

mam obydwa ,szalu nie robia ale przydaja sie przewrocic mniejszego przeciwnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mam ponizej 25 wiec nie bardzo kumam ,na moj rozum A powinno dawac ok 4

A to nie zależy też czasem od bazowych obrażeń? W sensie, że mimo wysokiego skalowania to damage w blade jest na tyle niski, że dostajesz niewielki wzorst? Taka szalona myśl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabiłeś pająka, fabuła poszła do przodu, księżyc zmienił kolor i stara latarnia jest zniszczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×