Skocz do zawartości
lennox

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

To nie wiem co jest nie tak bo z żadną grą nie mam problemów tylko z tym gta 4, jak zagram 1 misję to jest sukces, a nawet jak ja gram to zawsze gram 2vs 3, 2vs 5, 6 vs 12 i tak caly czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może zauważył bądź zauważy dopiero po moim poście problem z amunicją w online ?

Zawsze w ustawieniach misji brałem "zakup całą amunicję" i z bańki. Ostatnio (od kilku dni) zauważyłem, że pojawiają się jakieś kosmiczne kwoty, w stylu 15k-20k i brakuje amunicji, której nie używałem.

Z ciekawości raz zakupiłem wszystko, przeszedłem misję używając tylko karabinka specjalnego, a przy następnej misji znowu pokazało, że można kupić amu do pistoletu, obrzyna i snajerki, których w ogóle nie używałem od czasu zakupu całej amunicji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że jak zginiesz nawet podczas misji to tracisz część amunicji z każdej broni? 

 

Osobiście u siebie nie zauważyłem porażających kwot wydawanych amunicję, no może raz, kiedy forumową ekipą robiliśmy freestyelową rozwałkę w obozie nudystów to chyba musiałem 100k wydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem by była taka zależność, o której piszesz. No chyba, że to się dzieje dopiero od jakiegoś pułapu rangowego i przegapiłem to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest na odwrót... Kupie w lobby przed misja full ammo, i jak jest powtorka misji albo kolejna to mimo wystrzelania/wykorzystania czesci nadal mam full i nie moge dokupic ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ekipy do grania. W online jestem świeży, singla przeszedlem na ps3. Dziś zacząłem grac na ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zaproszenie do gangu, proszę o przyjęcie! Dodajcie mnie też do znajomych na PSN: pakasiedlce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem gdyz kupiem sobie gtaV oraz ps4 chcę pobrać w mojej sesji a ciagle wyskakuje komuniakt ze nie znaleziono kompatybilnych osob czy jakos tak a jak probuje sie polączyć z jakimś członkiem to ładuje i po chwili komunikat ze sie nie powiodlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał pograc to zapraszam do znajomych, Mmrozio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim.
Z miłą chęcią popykam w miłym gronie (: 
PSNid: Adus89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich grajków GTA Online. Wysłałem prośbę o dodanie do waszej ekipy. PSN ID: GrejFoks. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jeszcze wysłał podanie o przyjęcie do ekipy na social Clubie i nie zostało do tej pory zaakceptowane to niech napisze mi PW z nickiem z SC. No i pamiętajcie, że po akceptacji podania musicie jeszcze raz potwierdzić dołączenie do ekipy na Social Clubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , chętnie pogram w GTA5 online :)

 

Mój nick: gdynia_1987

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w te GTA na poprzedniej generacji ale offline, teraz na PS4 zagrałem online i stwierdzam że Rockstar nie powinno się zabierać za gry multi. Po pierwsze przy pierwszy kontakcie z tym trybem nie wiadomo o co chodzi, samouczek beznadziejny, długie ładowanie się rozgrywki, lagi jak cholera (walisz do kolesia cały magazynek i okazuje się że to co widzisz to pozostałość po graczu który jest już przy tobie i wali do ciebie z shotguna, na mapie jeden wielki chaos, tam się ścigają, ci się ubijają, jakiś koleś kampi z dachu, jeszcze inny napierdziela ze śmigłowca, po prostu jeden rozpierdziel jak w jakiejś piaskownicy, ten tryb powinien być zatytułowany "GTA ARMAGEDON" bo jest tam wszystko mydło i powidło, już APB REOLADEDS było lepsze, dziwie się jak można w to grać, wyłączyłem po 3h bo już dłużej nie wytrzymałbym tej męki, gratuluję wytrwałości z tym tytułem a może po prostu jestem za stary na takie pierdoły:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem aktywnym graczem i chcialbym żebyście mnie dodali do waszej grupy :) 

nick spidi1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 przy pierwszy kontakcie z tym trybem nie wiadomo o co chodzi, samouczek beznadziejny

Jakoś nie przeszkadza to milionom graczy na całym świecie.

 

na mapie jeden wielki chaos, tam się ścigają, ci się ubijają, jakiś koleś kampi z dachu, jeszcze inny napierdziela ze śmigłowca, po prostu jeden rozpierdziel jak w jakiejś piaskownicy

Piaskownica to definicja GTA.

 

kiedy te napady na bank ? ;)  :psbutton:

Teoretycznie powinny wyjść przed 24 marca, ale biorąc pod uwagę to, że Rockstar ostatnio uwielbia przekładać premiery można powiedzieć, że data jest bliżej nie określona ;)

Edytowane przez danken000
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w te GTA na poprzedniej generacji ale offline, teraz na PS4 zagrałem online i stwierdzam że Rockstar nie powinno się zabierać za gry multi. Po pierwsze przy pierwszy kontakcie z tym trybem nie wiadomo o co chodzi, samouczek beznadziejny, długie ładowanie się rozgrywki, lagi jak cholera (walisz do kolesia cały magazynek i okazuje się że to co widzisz to pozostałość po graczu który jest już przy tobie i wali do ciebie z shotguna, na mapie jeden wielki chaos, tam się ścigają, ci się ubijają, jakiś koleś kampi z dachu, jeszcze inny napierdziela ze śmigłowca, po prostu jeden rozpierdziel jak w jakiejś piaskownicy, ten tryb powinien być zatytułowany "GTA ARMAGEDON" bo jest tam wszystko mydło i powidło, już APB REOLADEDS było lepsze, dziwie się jak można w to grać, wyłączyłem po 3h bo już dłużej nie wytrzymałbym tej męki, gratuluję wytrwałości z tym tytułem a może po prostu jestem za stary na takie pierdoły:)

Chyba jesteś za stary :) Wiesz w ogóle że tryb swobodny to tylko jeden z wielu trybów online w gta ?? poza tym gdyby wszystkie online byly takie same to troche slabo by bylo .

mi ten chaos sie podoba to jest gta a nie jakis mincraft :biggrin:

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym swobodnym jest najwięcej zabawy (pomijam trudniejsze misje do Rona czy Martina) - jeszcze jak masz dobrą ekipę to śmiechu jest co niemiara. Można robić tysiące rzeczy, np. lecieć Titanem i w 10 osób zrobić z wielkiej wysokości skoki spadochronowe, pójśc do strip clubu i pobić się z ochroniarzami, któzy na pomoc wezwą policję i zaczyna się jatka, tak naprawdę ogranicza Cię tylko wyobraźnia oraz fizyka gry.  

 

A to że trafiłeś na Armageddon - zdarza się. Czasem dołączy mnie też do sesji, w której gra banda dzieciaków, ale po prostu klikam odszukaj nową sesję i po temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zrobimy jakies te wyzwania aby podniesc nasz ranking :D

tylko jak to zrobić?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×