Skocz do zawartości
lennox

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

A kupiłem ponownie Gta V, jak coś RekuPL :) nigdy nie ggrałem online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Domyślam się że teraz wszyscy zajęci są ubijaniem upiorów, ghuli i innych okropieństw w W3, ale czy ma ktoś ochotę pograć wspólnie w GTA Online? Gram 4fun. Wszystko co się da :)

PSN: Teynarix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dostałem po bracie GTA, chce pograć na online i jest jeszcze sens grać? sporo osób gra? bo jak to będzie jak w San Andreas, że długo po premierze będą ludzie grali to super. Na czym najszybciej można zarobić pieniądze nie licząc napadów? Jakaś konkretna misja/wyścig nie od rockstar? Widzę, że niektórzy mają własne samoloty, albo zentoro czy addery a mi bardzo powoli hajs wpada. I z jakiej broni najlepiej zabijać gdzieś tak na 35 poziomie?  Jakaś szybka i skuteczna

Edytowane przez Kubuhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma legalnej drogi do szybkich milionów. Znajdź sobie ekipę, róbcie napady, tak najprościej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje dwóch osób do robienia napadów. Wymagam jedynie hs i dobrego nastawienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziś zacząłem swoją przygodę z GTA ONLINE, chciałbym znaleźć kogoś, albo cała ekipę do gry, najlepiej z hs mój id to PINGWINEQ, zapraszajcie mnie i prosze o wiadomość, że jesteście z forum

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie auto polecacie? Adder, Zentoro czy jakieś inne? Niby Adder ma największą prędkość, a widze że przerobione Zentoro są lepsze a prostej, choć tuningując auto prędkość się nie zmienia, no chyba że jeszcze jakieś inne polecacie do wyścigów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że statystyki widoczne się nie zmieniają to po tuningu auta są szybsze. Na wyścigi z długimi prostymi Adder. Zentoro jest najbardziej uniwersalne bo ma dobre prowadzenie, przyśpieszeni oraz prędkość i dlatego najwięcej osób używa tego auta. Na wyścigi z dużą ilością zakrętów najlepsze będzie Entity XF bo ma najlepsze prowadzenie z wszystkich samochodów. Jest jeszcze nowe auto Osiris i ponoć jest ono najlepszym sportowym autem.

 

Wyścigi w GTA Online są bardzo dopracowane. Każde auto prowadzi się inaczej i wybór odpowiedniego auta do wyścigu ma kolosalne znaczenie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość idiotów w tych napadach mnie przeraża, szczególnie w tym, co trzeba uciekać na motorach do kanionu i potem pontonem. Tragedia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość idiotów w tych napadach mnie przeraża, szczególnie w tym, co trzeba uciekać na motorach do kanionu i potem pontonem. Tragedia 

Zapraszamy do naszej ekipy, - uciekamy kurumami  ;)  ... i nawet nie wsiadamy na motory ;)

Gramy codziennie wieczorami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do naszej ekipy, - uciekamy kurumami  ;)  ... i nawet nie wsiadamy na motory ;)

Gramy codziennie wieczorami...

Polecam, miałem okazję zagrać z kolegą, czysta profeska i bardzo płynnie wprowadza w świat takiego laika jak ja,

Pozdro !

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich chętnych zapraszamy do Ekipy - NOCNA JAZDA - zapisy otwarte.

Codziennie nas przybywa i online jest minimum 3 osoby na tygodniu, w weekend jest komplet.

Od wczoraj testujemy stream na żywo.

Ekipa posiada już własny profil na FB.

Link do profilu ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli jest jakieś miejsce to też bym chętnie dołączył .. grałem trochę w GTA i na PS3 i teraz na PS4 ale online bylo zawsze lekka tajemnica dla mnie owiane i nie ogarniam go szczerze mowiac .. jest tego tam duzo i tak na prawde nie wiem co mam robic + nikogo nie znam wiec samemu nawet mi sie niechce sprawdzac tych wszystkich trybow. Posiadam headset jak cos wiec jesli by ktos kiedys gral to moze bym dolaczyl i podpatrzal co i jak :) PSN: Cepheus119

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o dodanie do ekipy mnie i kumpla, gramy wieczorkami gdzies co drugi dzien. PSN: szutekk i twar14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś teraz? Zapraszam id PINGWINEQ

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi ktoś z was napady? Pograłbym z kimś ogarnietym, bo akurat jest podwójne RP. Niestety nie mam na obecną chwilę HS-a :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gramy codziennie po 22:00

dziś będzie nawet 2 ekipy to możesz się załapać..

zapraszamy - bez HS'a też damy radę - ważne żebyś dołączył do imprezy i nasłuchiwał co się dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi ktoś z was napady? Pograłbym z kimś ogarnietym, bo akurat jest podwójne RP. Niestety nie mam na obecną chwilę HS-a :(

Jeśli jesteś chętny to pisz my sumie codziennie gramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś gra bez spinania, dla samej zabawy to zapraszam serdecznie. Ślijcie zaproszenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was ochotę pograć regularnie, nie tylko wieczorami ale również w ciągu dnia w międzyczasie wbijajac trofea i dobić możliwie szybko do 100lvl?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×