Jump to content
Sign in to follow this  
MichalEEEk

FIFA 15

Recommended Posts

Ja jestem ciekawy grafiki. Nie jest to dla mnie najistotniejsza rzecz, ale jeśli gra jest mocno podobna do poprzedniczki a grafike ma gorszą to trochę słabo. No chyba, że demo world cupa nie zabłysneło grafiką w porównaniu do fify 14 ;)

Ja jestem ciekawy grafiki. Nie jest to dla mnie najistotniejsza rzecz, ale jeśli gra jest mocno podobna do poprzedniczki a grafike ma gorszą to trochę słabo. No chyba, że demo world cupa nie zabłysneło grafiką w porównaniu do fify 14 ;)

https://www.youtube.com/watch?v=SmqpyeCK0kE :P

beta już jest 15

a tu fut ale jakość :/

https://www.youtube.com/watch?v=A9bvvJJ2vgQ

Edited by pannowak5

Beta jest na XOne i X360

Edited by Krosek

Ale patrząc na trybuny będzie to raczej rozgrywka z XOne.

To na pewno XO, ciekawe jak wygląda to wszystko na ps3.. Sam już nie wiem czy warto wydawać 200zł na 15, skoro i tak przez neta grać raczej nie będę..

Pany,fifa 15 na stara generacje to imo kasa w bloto,na starych konsolach strzelam ze bedzie aktualizacja skladow i kosmetyczne zmiany wzgledem 14

• Like 1

Tak też czytałem ze na tym samym silniku graficznym... ale ja jeszcze rok na ps3 a we wrześniu ps4 tak sobie obiecałem.

Ja mimo wszystko na 15 i tak się skuszę na PS3. Co by nie mówić FUT ciągle jest, większość się przeniesie na 15 nawet na starej generacji, a poza tym czekam na te BPL w trybie kariery. Do PS4 na razie mnie nie ciągnie. ;)

Powiedzcie mi, czy będzie można zrobić update z wersji PS3>PS4 jak w FIFIE14? PS4 zamierzam w grudniu dopiero kupić, a na FUT15 będę miał ciśnienie... 

Powiedzcie mi, czy będzie można zrobić update z wersji PS3>PS4 jak w FIFIE14? PS4 zamierzam w grudniu dopiero kupić, a na FUT15 będę miał ciśnienie...

Watpie. A rok temu bylo cos takiego w ogole?

Na BF-a tak ale na FIFE?

Tak da rade z ps3 na ps4. Było o tym pisane.

Więc jak zaczne grac na ps3 w ultimate i np po kilku miesiacah będe chcial na ps4 uruchomic to przeniose swoj skład i druzyne z ps3?

tak całe konto przeniesie całe z ps3 na ps4  pisałem na Fb  o tym w linku na dole ale to już głęboko jest masz tu grfike.

post-39933-0-00217300-1409338329_thumb.j

Witam. Razem z znajomym chcemy kupić fife z PSN. Wiecie kiedy pojawi się w sklepie? I czy 15 wejdzie na konsolę z dyskiem 12 gb. Tyle ma mój kolega. Pozdrawiam.

Jeżeli była jakaś beta FIFY 15 na X360 to chyba nie jest to fake i mozna zobaczyc jak fifa smiga na old genach :)

PS: Sorry jezeli ktos wrzucal juz wczesniej :)

Nigdy nie bylem i chyba nie będę wymagającym graczem i jak dla mnie wygląda to dość spoko aczkolwiek wiadomo od Fify12 mamy co roku odcinanie kuponów wiec nie można wymagać nie wiadomo ile natomiast nie mam na stanie w kolekcji piły wiec FIFA15 zagości do mnie wyjątkowo na premiere.Dzieki za filmiki