Skocz do zawartości
Patricko

Ekwipunek

Rekomendowane odpowiedzi

Head set.

Robiles juz weekly strika (właśnie, jaki jest w tym tygodniu?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Head set.

Robiles juz weekly strika (właśnie, jaki jest w tym tygodniu?)

No właśnie HS mi się strasznie szybko zepsuł.. :/ nie robiłem, cos na hardzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, to możemy polecieć weekly na 30 lvl - zawsze to 9 coinow do przodu.

Kojarzysz jaki jest w tym tygodniu straik?

BTW

Ciekawe co dziś zaoferuje Xur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

Kojarzysz jaki jest w tym tygodniu straik?

BTW

Ciekawe co dziś zaoferuje Xur.

 

Archon Priest

 

pewnie Ice Breaker'a ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki!

Archon Priest znaczy banalny :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Plan C

Chyba się skuszę, bo do tej pory nie wypadło mi nic sensownego z Arc :|

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plan C trzeci raz heh, czyżby nowy lider....   A heavy może już nie być w ogóle. Dając 5 paczek za jednego coina Bungie chyba nie wzięło pod uwagę, że strange coiny nie są już towarem deficytowym  :)  i przelicznik jest bardzo korzystny. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy dzień, nowe problemy:) mam problem z tymi fioletowymi misjami od Eris.. Mam teraz ze trzy, że coś tam mam ogarnąć na Cosmodromie. Ale gdzie, jak?! Kojarzycie je? Ktoś pisał wcześniej że muszę je wykonać by odblokować niektóre misje.

Druga kwestia - odbiło mi się o uszy, że są ponoć jakieś kody na ekwipunek i inne gifty? Coś ktoś kojarzy? :)

Ponawiam:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie:) czy te kody Promotional Trading Card Codes (Unlocks Grimoire Cards) dają mi coś więcej czy to tylko do oglądania na Bungie.net? :)

 

Nic nie dają. Możesz sobie je przeglądać na bungie.net. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plan C trzeci raz heh, czyżby nowy lider.... A heavy może już nie być w ogóle. Dając 5 paczek za jednego coina Bungie chyba nie wzięło pod uwagę, że strange coiny nie są już towarem deficytowym :) i przelicznik jest bardzo korzystny.

Yyy, sorry za noobowe pytanie, ale co masz na myśli? Potrzebuje na gwałt strange coiny, czemu nie są już towarem deficytowym?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś grał regularnie od premiery to ma ich jak lodu. Zresztą jedno weekly i masz 9 coinów. Robisz 3 postacie czyli wszystko x3, więc z samego tego masz 27 coinów. Ja obecnie mam koło 350 sztuk i nie ma ich na co wydawać nawet. Mote of Light tak samo się kumuluje...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, to możemy polecieć weekly na 30 lvl - zawsze to 9 coinow do przodu.

Kojarzysz jaki jest w tym tygodniu straik?

BTW

Ciekawe co dziś zaoferuje Xur.

Mamy się w znajomych bo już nie pamiętam?;) jak coś, Kvass1986 . Będę ok 22 wraz z kumplem. Ja 28 lvl, on 27. To ogarniemy te weekly we trzech?:) potrzebuje coiny na tą czape u Xura ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak ktoś grał regularnie od premiery to ma ich jak lodu. Zresztą jedno weekly i masz 9 coinów. Robisz 3 postacie czyli wszystko x3, więc z samego tego masz 27 coinów. Ja obecnie mam koło 350 sztuk i nie ma ich na co wydawać nawet. Mote of Light tak samo się kumuluje...

Błagam o pomoc!!! Brakuje mi jednego coina... Ograłem już weekly na normalu, dostałem 3 ale brakuje tego jednego jedynego :)) pół nocy naparzałem publiki i nie wypadło.

Jak się rozwala egzotyki to coś fajnego wypada?

Może ktoś się nade mną zlituje i zagra weekly na wyższym poziomie? Mój plejer to tytan 28lvl :)

Edytowane przez Fredi_Bobik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam o pomoc!!! Brakuje mi jednego coina... Ograłem już weekly na normalu, dostałem 3 ale brakuje tego jednego jedynego :)) pół nocy naparzałem publiki i nie wypadło.

Jak się rozwala egzotyki to coś fajnego wypada?

Może ktoś się nade mną zlituje i zagra weekly na wyższym poziomie? Mój plejer to tytan 28lvl :)

Jak rozwalasz egzotyk to wpada Ci przede wszystkim egzotyczny shard, który jest potrzebny do zakupienia ostatniego perka w każdym egzotyku...

 

Odnośnie weekly czy nightfall, ja Ci pomogę. Ale będę dopiero koło godziny 14:00. Dodaj mnie do znajomych: coffee88 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam o pomoc!!! Brakuje mi jednego coina... Ograłem już weekly na normalu, dostałem 3 ale brakuje tego jednego jedynego :)) pół nocy naparzałem publiki i nie wypadło.

Jak się rozwala egzotyki to coś fajnego wypada?

Może ktoś się nade mną zlituje i zagra weekly na wyższym poziomie? Mój plejer to tytan 28lvl :)

Ale to chyba jest tak, że jak już ograłeś na normalu i dostałeś te 3 coiny to drugi raz jak będziesz grał tą samą postacią na wyższym poziomie już nie dostaniesz coinów.

Musisz zagrać inną postacią no chyba że masz tylko tą jedną to lipa.

Rób dużo strajków, jest duża szansa, że z jakiegoś engramu Ci wpadnie coin albo z wbitego levelu u postmastera czy cryptarcha

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak tylko odwrotnie :) Jak przejdziesz na najwyższym poziomie to zgarniasz nagrody za niższe i kolejne przejścia nic nie dają. Jak zrobił normal i teraz zrobi hard to dostanie nagrody.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest tak tylko odwrotnie :) Jak przejdziesz na najwyższym poziomie to zgarniasz nagrody za niższe i kolejne przejścia nic nie dają. Jak zrobił normal i teraz zrobi hard to dostanie nagrody

Jeśli nie robił jeszcze nightfalla to i z niego mogą mu polecieć coiny.

 

Edit: Albo nawet docelowo to co chce zakupić u Xura ;)

Edytowane przez coffee88
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Błagam o pomoc!!! Brakuje mi jednego coina... Ograłem już weekly na normalu, dostałem 3 ale brakuje tego jednego jedynego :)) pół nocy naparzałem publiki i nie wypadło.

Jak się rozwala egzotyki to coś fajnego wypada?

Może ktoś się nade mną zlituje i zagra weekly na wyższym poziomie? Mój plejer to tytan 28lvl :)

Kolego jak brakuje Ci jednego coinsa a nie masz postaci aby zrobić weekly na 30 levelu, to może zrób kolejną postać zrób story i przed ukończeniem 20lvlu na bank będziesz miał coiny.

Edytowane przez gagar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozwalasz egzotyk to wpada Ci przede wszystkim egzotyczny shard, który jest potrzebny do zakupienia ostatniego perka w każdym egzotyku...

Odnośnie weekly czy nightfall, ja Ci pomogę. Ale będę dopiero koło godziny 14:00. Dodaj mnie do znajomych: coffee88

Super!

Kolego jak brakuje Ci jednego coinsa a nie masz postaci aby zrobić weekly na 30 levelu, to może zrób kolejną postać zrób story i przed ukończeniem 20lvlu na bank będziesz miał coiny.

Wpadną coiny za kampanię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz tez farmic strike by zdobyć niebieskie orzedmioty, jeden z nich kryptarch powinien zmienić na strange coina. Jest tez jeden stramce coin w tych unikalnych skrzyniach

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×