Skocz do zawartości
Patricko

Ekwipunek

Rekomendowane odpowiedzi

Crucible Commendation musisz garć w multi i wygrywać to szybciej nabijesz

plasteel musisz rozwalać gear czyli zbierać engramy zielone niebieskie fioletowe chyba najlepiej grać strajki w multi też wpadają.

Ogrywam te strajki i nic.. Od kilku dni nie pozyskałem żadnego materiału do upgrade'u fioletowej zbroi :(

Jak dojdziesz do 100 to każdy wtorek masz reset i możesz dalej robić marki a szardy dostajesz za dzienne i zmielenie zbroi fioletowej

Żeby zaliczyło dzienne to trzeba wszystkie te 4 misje ogarnąć? Mimo dodatku niektóre mam zablokowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby zaliczyło dzienne to trzeba wszystkie te 4 misje ogarnąć? Mimo dodatku niektóre mam zablokowane

 

Kolego jak zakupiłeś dodatek to zrób w pierwszej kolejności misje od "eris", jak wykonasz całe story z dodatku to będziesz miał odblokowane wszystkie misje (daily, weekly i nightfall).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj codziennie przynajmniej jednego public events. Masz gwarancję przynajmniej jednego sharda którego się odbiera w przesyłce w tower. Wczoraj miałem farta bo za zabicie devil walkera na ziemi dostałem 2 shardy a potem trzeciego w przesyłce. Fioletowe Shards nie wypadają o tak po prostu przeważnie mam je z enkodowania blue entagramow. A który masz level? Bo pamiętam ze ja 24 level szybko wbiłem i się zatrzymałem potem jakoś szybko przeskoczyło mi na 26 i znowu z tydzień grania. Niedawno znowu ruszyło, parę dobrych dropow plus przedmioty za 3 rangę vanguards i mam 29 lev. Z doświadczenia wiem że czym wyższy level tym lepsze dropy nawet przy robieniu patroli.

Edytowane przez redlumek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam te strajki i nic.. Od kilku dni nie pozyskałem żadnego materiału do upgrade'u fioletowej zbroi :sad:

Żeby zaliczyło dzienne to trzeba wszystkie te 4 misje ogarnąć? Mimo dodatku niektóre mam zablokowane

 

Z ogrywania strików nie zdobędziesz materiałów. No chyba, że będziesz rozmontowywał zdobyty fioletowy gear, który nie jest Ci potrzebny. Zakładam, że brakuje ci ascendantów ( te fioletowe kulki, shard i energy) To najprościej tak jak pisali koledzy, codziennie rób daily strike. Po lewej stronie na ekranie wyboru celu "podróży"  ;) będziesz miał do wyboru kilka aktywności. Chyba drugi od góry to daily mission. Jak sobie na niego klikniesz to będziesz miał napisane jakie są nagrody. Tobie zależy na ascendant materials. Im wyższy level misji tym więcej dostaniesz. Chyba max 3. Poza tym public events. Na stronce destinypublicevents.com masz timer na której planecie i w jakiej lokalizacji odbędzie sie event. Za pierwszy masz gwarantowaną nagrodę do odbioru w wieży, ale za pozostałę też jest szansa na ascendanty. Czasami wpada zaraz po ukończeniu eventu. Tylko pamiętaj, że musisz go ukonczyć na gold tier. 

Najlepszą "farmą" ascendatów jest raid VoG :pardon:  Po ukończeniu powinieneś mieć po kilka jednych i drugich. 

 

Graj codziennie przynajmniej jednego public events. Masz gwarancję przynajmniej jednego sharda którego się odbiera w przesyłce w tower. Wczoraj miałem farta bo za zabicie devil walkera na ziemi dostałem 2 shardy a potem trzeciego w przesyłce. Fioletowe Shards nie wypadają o tak po prostu przeważnie mam je z enkodowania blue entagramow. A który masz level? Bo pamiętam ze ja 24 level szybko wbiłem i się zatrzymałem potem jakoś szybko przeskoczyło mi na 26 i znowu z tydzień grania. Niedawno znowu ruszyło, parę dobrych dropow plus przedmioty za 3 rangę vanguards i mam 29 lev. Z doświadczenia wiem że czym wyższy level tym lepsze dropy nawet przy robieniu patroli.

Teraz już nie ma gwarantowanych materiałów u postmastera za pierwszy public event. Równie dobrze można dostać coiny albo mote of light :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha to tego juz nie wiedziałem. W każdym razie coiny nie są takie złe ;) Mote of light też się przydaje ale chyba jest najsłabszy z całej trójki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha to tego juz nie wiedziałem. W każdym razie coiny nie są takie złe ;) Mote of light też się przydaje ale chyba jest najsłabszy z całej trójki.

 

Za moty można kupować engramy na egzotyki u xura, to chyba ich najbardziej wartościowa cecha ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się trafi w daną klasę. Ja już mam hełm tytana a gram hunterem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie żart Bungie  ;)  Ja otworzyłem już kilka engramów od xura i nigdy nie wpadło mi nic dla mojej klasy  :blink:  Żeby zdobyć hełm dla tytana na którym mi zależało, musiałem odszyfrować engram warlockiem ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niejest tez do końca tak jak piszesz ja na 10 engramów zdobyłem 7 dla swojej klasy to jest RNG i fuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można do tego podchodzić ze kupujesz sharda a czasami masz masz bonus w postaci części zbroji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niejest tez do końca tak jak piszesz ja na 10 engramów zdobyłem 7 dla swojej klasy to jest RNG i fuks

 

Szczęściarz  ;)  Kilku znajomym udało się jeden wylosować, ale 7/10  :shok:  gratulacje  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ogrywania strików nie zdobędziesz materiałów. No chyba, że będziesz rozmontowywał zdobyty fioletowy gear, który nie jest Ci potrzebny. Zakładam, że brakuje ci ascendantów ( te fioletowe kulki, shard i energy) To najprościej tak jak pisali koledzy, codziennie rób daily strike. Po lewej stronie na ekranie wyboru celu "podróży" ;) będziesz miał do wyboru kilka aktywności. Chyba drugi od góry to daily mission. Jak sobie na niego klikniesz to będziesz miał napisane jakie są nagrody. Tobie zależy na ascendant materials. Im wyższy level misji tym więcej dostaniesz. Chyba max 3. Poza tym public events. Na stronce destinypublicevents.com masz timer na której planecie i w jakiej lokalizacji odbędzie sie event. Za pierwszy masz gwarantowaną nagrodę do odbioru w wieży, ale za pozostałę też jest szansa na ascendanty. Czasami wpada zaraz po ukończeniu eventu. Tylko pamiętaj, że musisz go ukonczyć na gold tier.

Najlepszą "farmą" ascendatów jest raid VoG ardon: Po ukończeniu powinieneś mieć po kilka jednych i drugich.

Teraz już nie ma gwarantowanych materiałów u postmastera za pierwszy public event. Równie dobrze można dostać coiny albo mote of light :)

Ogromne dzięki za wszelkie odpowiedzi :)

Ok, ogarnę te public events, tylko jak je znaleźć w "set destination"? I czym jest gole tier? ;)

Chętnie bym przeszedł też ten raid VoG, ale nie mam ekipy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromne dzięki za wszelkie odpowiedzi :)

Ok, ogarnę te public events, tylko jak je znaleźć w "set destination"? I czym jest gole tier? ;)

Chętnie bym przeszedł też ten raid VoG, ale nie mam ekipy :)

 

Public events pojawiają się cyklicznie w różnych lokacjach podczas  patrolów. Wysłałem Ci linka do strony na której podane jest kiedy i gdzie dany event się pojawi. Czyli lecisz na patrol na danej planecie, sprawdzasz na stronie gdzie będzie event, udajesz się do danej lokalizacji i czekasz aż się pojawi. 

Gold tier, hmm musisz go ukończyć na złoty medal  ;) A tak na serio to będziesz wiedział o co chodzi jak jakiś rozpoczniesz, np eliminacja celu, pojawia się jakiś mob, którego musisz uśmiercić w określonym czasie, czyli biegasz za nim i starasz się go zabić przed upływem czasu, który pokazuje Ci się na ekranie i tyle. Jak Ci się uda to ukończyłeś event na gold tier  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie żart Bungie  ;)  Ja otworzyłem już kilka engramów od xura i nigdy nie wpadło mi nic dla mojej klasy  :blink:  Żeby zdobyć hełm dla tytana na którym mi zależało, musiałem odszyfrować engram warlockiem ....

To są kpiny, polowałem na hełm dla tytana helm of saint-14 i co , zmarnowane 140 mote of light, dostałem same hełmy dla nie swojej klasy postaci a jako, że posiadam trzech tytanów nie miałem możliwości spróbować inną klasą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są kpiny, polowałem na hełm dla tytana helm of saint-14 i co , zmarnowane 140 mote of light, dostałem same hełmy dla nie swojej klasy postaci a jako, że posiadam trzech tytanów nie miałem możliwości spróbować inną klasą.

 

Ja właśnie helm of saint dostałem rozszyfrowując warlockiem  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Public events pojawiają się cyklicznie w różnych lokacjach podczas patrolów. Wysłałem Ci linka do strony na której podane jest kiedy i gdzie dany event się pojawi. Czyli lecisz na patrol na danej planecie, sprawdzasz na stronie gdzie będzie event, udajesz się do danej lokalizacji i czekasz aż się pojawi.

Gold tier, hmm musisz go ukończyć na złoty medal ;) A tak na serio to będziesz wiedział o co chodzi jak jakiś rozpoczniesz, np eliminacja celu, pojawia się jakiś mob, którego musisz uśmiercić w określonym czasie, czyli biegasz za nim i starasz się go zabić przed upływem czasu, który pokazuje Ci się na ekranie i tyle. Jak Ci się uda to ukończyłeś event na gold tier :)

Dzięki Tobie udało mi się ogarnąć trochę tych eventow i zyskać trochę materiałów! :) czasem mam tylko problem ze znalezieniem tego. Mam na stronie np że za 2 min zaczyna się na Księżycu (i tu nazwa rejonu) ale niekiedy nie mogę tego rejonu znaleźć :D jest jakiś patent na to?

Kolego jak zakupiłeś dodatek to zrób w pierwszej kolejności misje od "eris", jak wykonasz całe story z dodatku to będziesz miał odblokowane wszystkie misje (daily, weekly i nightfall).

No właśnie tu mam problem.. Jak przeglądam te planety to mam wszystkie misje ogarnięte poza raidami. Tak samo jak klikam w tą planetkę ze strikami mam wszystko zrobione poza tą jedną zablokowaną..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 jest jakiś patent na to?

W grze nie ma żadnego wsparcia w nawigacji, jeśli o to Ci chodzi. Filmik na YT, na pewno w necie są jakieś mapy, albo stara dobra eksploracja - przejedziesz mapy kilka razy i będziesz znał na pamięć. Księżyc jest akurat najmniejszy, bo ma tylko trzy regiony - zaczynasz patrol w Archer's Line i jak pojedziesz w prawo, to jesteś w Anchor of Light, a jak pojedziesz lewo, to jesteś w Hellmouth.

//

edit: a tak w ogóle to chyba wiesz, że jak wejdziesz w Nav Mode, to w lewym dolnym rogu pokazuje Ci, gdzie jesteś :) To w sumie tyle.

 

No właśnie tu mam problem.. Jak przeglądam te planety to mam wszystkie misje ogarnięte poza raidami. Tak samo jak klikam w tą planetkę ze strikami mam wszystko zrobione poza tą jedną zablokowaną..

Masz zablokowane, bo w tym tygodniu na Nightfall i Weekly jest strike, który pokaże się na mapce dopiero gdy wykonasz questy od Eris. Tych nie ma na mapach planet, dopóki osobiście ich nie weźmiesz od niej w wieży. Najpierw masz od niej trzy misje główne, a potem masz serię kilku mniejszych zadań, które wykonujesz podczas patrolu w kosmodromie. Dopiero jak to zrobisz, odblokuje się strike. Generalnie jak coś jest zablokowane, to najedź na to kursorem, to pokaże Ci, dlaczego jest zablokowane.

 

Natomiast tak jak Ci koledzy mówili wyżej, Public Eventy i Daily Story, to tylko dodatki do podstawowej farmy materiałów, czyli raidów. Bo z tych dwóch pierwszych to są takie malutkie ilości, że zanim nazbierasz do ulepszenia wszystkiego, to wyjdzie trzeci dodatek. Na Vault of Glass zgarniasz 20 szt. w jednym przelocie na normalu, dwa razy tyle na hardzie. Także polecam Ci skupić swoje wysiłki na znalezieniu ekipy, co na PS4 jest właściwie śmiertelnie proste ze względu na ogromną ilość graczy.

Edytowane przez Siriondel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa i jeszcze jedno, te eventy mają 3 stopnie szansy na pojawienie się, ale to masz opisane na tej stronce co Ci podesłałem. Także staraj się celować w te zielone masz największą szanse, że się odbędą. 

Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś timer eventów mi śpieszył  ;)  tzn. musiałem czekać nawet do 4 minut dłużej niż wskazywał czas ze strony na pojawienie się eventu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o eksplorację, to na stronce z eventami po kliknięciu nazwy lokacji wyskakuje filmik jak tam dojechać z lokacji startowej ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za moty można kupować engramy na egzotyki u xura, to chyba ich najbardziej wartościowa cecha ;)

Dzisiaj Xur mi zniknął!!! Gdzie on polazł?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Xur jest dostępny tylko w weekendy (piątek - niedziela)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Xur jest dostępny tylko w weekendy (piątek - niedziela)

A ok, spoko, fajną ma robotę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy dzień, nowe problemy:) mam problem z tymi fioletowymi misjami od Eris.. Mam teraz ze trzy, że coś tam mam ogarnąć na Cosmodromie. Ale gdzie, jak?! Kojarzycie je? Ktoś pisał wcześniej że muszę je wykonać by odblokować niektóre misje.

Druga kwestia - odbiło mi się o uszy, że są ponoć jakieś kody na ekwipunek i inne gifty? Coś ktoś kojarzy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Do którego lvl dobiłeś?

Dziś wracam do domu i będę miał dostęp do ps4 więc można by jakieś striki pobiegać.

HS masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×