Skocz do zawartości
Patricko

Ekwipunek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy ktoś, kto również trafił No Land Beyond z dodatku może uświadomić mnie, czy ta gówniana snajperka ma jakiekolwiek praktyczne zastosowanie poza możliwością przerobienia jej na bardziej użytecznego exotic sharda? Dostałem to na Crota's End dziś i o boziu, co za śmieć. Niesamowity ekwipunek zawiera to DLC, doprawdy.

Po prostu w głowie mi się nie mieści, w jaki sposób ludzie, którzy są odpowiedzialni za najbardziej zbalansowane FPS PvP poprzedniej generacji, nie są w stanie teraz zbalansować kilku spluw na PvE. Ciągle jakieś zmiany, ciągle jakieś głupie pomysły. Jak jakieś fajtłapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żeś wywołał wilka z lasu :P No Land u Xura. Moja wiatrówka lepiej się prezentuje :)

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha ja pierdziu, co za padaka! To jest na chwilę obecną najgorszy egzotyk i co to, Bungie chce go wcisnąć wszystkim czy jak? :hunter: A na Reddicie było śmiechowo chociaż, bo wszyscy byli już niemal pewni, że "Santa Xur" przyniesie im Icebreakera albo Gjallarhorna.

 

No ale plus jest dla mnie taki, że wreszcie mój Hawkmoon wróci do akcji, bo jest upgrade do 2.0. Nie mogę się doczekać, jak wpadnę z tym na Crota's End i zacznę zamiatać kosmitów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha ja pierdziu, co za padaka! To jest na chwilę obecną najgorszy egzotyk i co to, Bungie chce go wcisnąć wszystkim czy jak? :hunter: A na Reddicie było śmiechowo chociaż, bo wszyscy byli już niemal pewni, że "Santa Xur" przyniesie im Icebreakera albo Gjallarhorna.

 

No ale plus jest dla mnie taki, że wreszcie mój Hawkmoon wróci do akcji, bo jest upgrade do 2.0. Nie mogę się doczekać, jak wpadnę z tym na Crota's End i zacznę zamiatać kosmitów :P

Raczej mało osób załapie się na cokolwiek u xsura bo serwery nie działają, na psn nie idzie się zalogować, ze strony bungie też wyskakuje error także lipa, też z chęcią zrobiłbym upgrade do hawkmoona a tak to lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy jest Santa xur ? I co ma w swojej ofercie godnego polecenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekawice dla huntera z niewidka u xura.

Edytowane przez DeraIeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie dodatki mają te buty dla tytana? Zresztą i tak najbardziej interesuje mnie egzotyczny engram :)

Rakietnicy nikomu nie polecam, bardzo słaba. Nie ma nawet podejścia do Gjalahorna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lepsza od hunger of crota ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo. Dragons nie ma nawet namierzania, co ją dyskwalifikuje na wstępie wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wtopilem coinsy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Rakietnicy nikomu nie polecam, bardzo słaba. ...

 

Również nie polecam (no chyba że do kolekcji).

 

Ale lepsza od hunger of crota ?

 

W życiu.

 

--

Przynajmniej u Xur'a bedzie mozna wymienić mote'y na egzotyczne shardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj miałem dzień konia.

3x full Crota + 2 razy Atheon (sam boss) i wpadł Vex, Gjallahorn, Truth, Patienc and Time, Ice Breaker, Black Hammer 30 shardow (wreszcie 32 lvl) i kilka elementów pancerza dla moich postaci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@polo508

To ja myślałem ze miałem szczęśliwy wtorek (3xCrota, 1xAtheon, 2xNightfall) Hawkmoon, Ice Breaker, Gjallahorn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xur na dziś bieda z nędzą. 

Broń The Last Word.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh straszny żal.... Przynajmniej exotic sharda kupię  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej ze 100 paczek "heavy'ków" sobie kupię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dupach się poprzewracało? Malo jest zawartości w grze to i te same egzotyki dają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, że dają te same tylko że dają gów...ne ;)   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/news/2015/01/09/oto-najpopularniejsze-bronie-w-destiny.shtml

Moim zdaniem ten ranking źle się nazywa.Powinien się nazywać bronie,z którymi latają gracze,bo nic lepszego nie chce im wypaść.

Przecież gdyby każdemu wypadał Gjallarhorn,to każdy by z nim latał,a nie z jakimś innym badziewiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Thorna czy Surosa jednak wystrzelisz więcej naboi niż z rakietnicy, a pewnie tak jest liczone to wszystko.

Edit:

A, nie widziałem tego nowego zestawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Przez całą grę używałem hand gun-a rare regulator Mk 56. Teraz za zrobienie 3 lev vanguard dostałem fioletowe scout rifle. Próbuje tym grać ale jakoś średnio mi idzie. Zamierzam kupić klatę za vanguard marki i są dwie. Jedna do pary scout rifle + shotgun druga hand gun + śnieg rifle. I sam nie wiem co kupić.

Jak się przedstawia używanie tych bronie w raidach? Widziałem ze ludzie używają hand gunow zaś scout rifle nie widziałem. W hand ginie jestem przyzwyczajony ze precision shot = kill zaś tutaj musze się przestawić ze musze strzelać po parę razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom wiele osób używa scoutow na raidach. VoC i Mida jest chyba najczęściej widziana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×