Skocz do zawartości
Patricko

Ekwipunek

Rekomendowane odpowiedzi

Crucible Commendation musisz garć w multi i wygrywać to szybciej nabijesz

plasteel musisz rozwalać gear czyli zbierać engramy zielone niebieskie fioletowe chyba najlepiej grać strajki w multi też wpadają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest dobry dział, ale mam pytanie. Jak najszybciej pozyskać plasteel'e do ulepszenia zbroi? I przy okazji, jak uzyskać Crucible Commendation? Mam w crucible rano 2 ale nie wszystkie akcesoria mogę nabyć przez brak powyższego. Bardzo będę wdzięczny za odpowiedzi :)

Commendation dostajesz za każdą zdobytą rangę, ale dopiero po wbiciu trzeciej. Rób bounty i w końcu wpadnie.

 

Jeżeli chodzi o plasteel to oczywiście z mielenia sprzętu. Najszybciej chyba będzie jak odpalisz misję na marsie do farmienia glimerów (exclusion zone na heroic). Engramy będą co jakiś czas wypadać a jak już dobijesz do 25k glimerów to do wieży i nakupować pancerza do przemiałki. Powtarzać do czasu uzyskania wystarczającej ilości.

Edytowane przez Karaluch69
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowy bonus za rangę jest taki że dostajesz 2 losowe fioletowe itemy jeśli zdobędziesz 3 rangę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super:) mam jeszcze kilka pytań - jak pozyskać Ascendant Smard? Druga sprawa, można sprawdzić kiedy znów będę mógł farmić marksy?:) mam już limit na ten tydzień i czekam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dojdziesz do 100 to każdy wtorek masz reset i możesz dalej robić marki a szardy dostajesz za dzienne i zmielenie zbroi fioletowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dojdziesz do 100 to każdy wtorek masz reset i możesz dalej robić marki a szardy dostajesz za dzienne i zmielenie zbroi fioletowej

... i z VoGa i często, gesto z nightfalla jak masz dużo szczęścia i z public eventów również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vault of Glass - raid (misja) na 6 osób z podstawki gry, normal 26 level, hard 30 level

Nightfall - strike na 30 poziomie "very hard"

Weekly strike - strajk weekendowy na 24-30 poziomie "hard"

Daily mision - co dziennie zmieniane misje 24-30 poziom

Crota End - raid z dodatku na 6 osób, normal 30 level, hard 33 level

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vog i nightfall, cóż to? Sorry za takie noobkowe pytanie;)

 

VoG (Vault of Glass) Raid na Venus gdzie głównym celem jest ubicie Atheona

 

Nightfall - Losowy strike wykonywany raz na tydzień (we wtorki reset) z pewnymi modyfikacjami takimi jak (Epic, Lightswitch, Burn, Nightfall)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VoG (Vault of Glass) Raid na Venus gdzie głównym celem jest ubicie Atheona

 

Nightfall - Losowy strike wykonywany raz na tydzień (we wtorki reset) z pewnymi modyfikacjami takimi jak (Epic, Lightswitch, Burn, Nightfall)

 

Gość na pewno skuma ocb z Epic, Lightswitch itp.  ;)  

Poniżej link do wyjaśnienia:

http://destiny.wikia.com/wiki/Mission_Modifier

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się robić wyższy poziom niż 3 w vanguards? Za każdy kolejny dostaje tylko taki przedmiot do zakupu lepszych zbroji i broni czy też losowy fioletowy przedmiot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie - czasem wpadnie jakaś legenda, czasem shardy, mote of light czy inne głupoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się robić wyższy poziom niż 3 w vanguards? Za każdy kolejny dostaje tylko taki przedmiot do zakupu lepszych zbroji i broni czy też losowy fioletowy przedmiot?

Reputacja będzie leciała cały czas więc w zasadzie tylko wybór czy wolisz wbijać poziomy dla vanguard/crucible czy może dla jakiejś frakcji. Przy wbiciu jest szansa na shardy/energy, legendarne przedmioty od danego vendora/frakcji, shadery, statki, moty i strange coiny. No i za każdym razem dostajesz commendation.

 

Niżej przykładowe dropy za repa Dead Orbit.

 

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze będzie leciała. Ale chodzi mi o to czy trzymać się jednego czy level owoc inne nawet jak nie są mi potrzebne bo za 3 lev dostaje się 2 fioletowe przedmioty.

Jak dobrze zrozumiałem za kolejne levelu jest to loteria że coś dostanę, czy za każdy level coś jest? (oprócz commendation)

Edytowane przez redlumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, za każdy poziom frakcji od trzeciego wpada commendation + szansa na losowy legendarny przedmiot, albo materiały.

IMO najbardziej opłaca się levelować New Monarchy i liczyć na Vanquishera albo Red Hand z dobrymi perkami. Cała reszta jest niewarta zachodu, Vanguard ma jedną dobrą pukawkę i można ją kupić (LDR 5001 czy jakoś tak), także nie ma co levelować ponad normę, a Dead Orbit i FWC nie mają nic interesującego poza shaderami. Warto jeszcze zrobić rangę 3 na Crucible i 150 marków, żeby kupić rewelacyjny The Satienne Rapier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LDR5001 posiadam już i zacząłem levelowac New Monarchy - więc podświadomie dobrze wybrałem :)

A w czym The Saterienne Rapier jest taki dobry? Mam Another NitC z perkiem Firefly (cel wybucha jeśli zabije go precision killem) i nie widzę aby był jakoś gorszy.

Edytowane przez redlumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Satienne Rapier ma właśnie Firefly jako jedyna broń z tym perkiem dostępna u vendorów, a do tego ma Outlaw oraz dwa dobre perki na ammo - High Caliber Rounds oraz Armor-Piercing Rounds. Naturalnie Firefly jest głównym atutem, także jeżeli wylosowałeś Another NitC z tym perkiem, to też jesteś ładnie ustawiony na primary (dopóki nie zdobędziesz Fatebringera) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, za każdy poziom frakcji od trzeciego wpada commendation + szansa na losowy legendarny przedmiot, albo materiały.

IMO najbardziej opłaca się levelować New Monarchy i liczyć na Vanquishera albo Red Hand z dobrymi perkami. Cała reszta jest niewarta zachodu, Vanguard ma jedną dobrą pukawkę i można ją kupić (LDR 5001 czy jakoś tak), także nie ma co levelować ponad normę, a Dead Orbit i FWC nie mają nic interesującego poza shaderami. Warto jeszcze zrobić rangę 3 na Crucible i 150 marków, żeby kupić rewelacyjny The Satienne Rapier.

Dobijam dopiero do 3 rangi w Crucible, bardzo dużo grania? Ile mniej więcej godzin zajmie mi dobicie do 3 rangi w New Monarchy? :)

Vault of Glass - raid (misja) na 6 osób z podstawki gry, normal 26 level, hard 30 level

Nightfall - strike na 30 poziomie "very hard"

Weekly strike - strajk weekendowy na 24-30 poziomie "hard"

Daily mision - co dziennie zmieniane misje 24-30 poziom

Crota End - raid z dodatku na 6 osób, normal 30 level, hard 33 level

Mam pytanie o ten raid. O co tam chodzi? Latałem z kumplem z 30min bez celu, tłukliśmy wrógów na 26 lvl i tak w kółko.. A te misje dzienne to są te po wybraniu set destination z lewej strony w pionie? Jeśli tak to dzisiaj miałem same zablokowane przez DLC. Macie w ogóle ten dodatek? Warto? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Satienne Rapier ma właśnie Firefly jako jedyna broń z tym perkiem dostępna u vendorów, a do tego ma Outlaw oraz dwa dobre perki na ammo - High Caliber Rounds oraz Armor-Piercing Rounds. Naturalnie Firefly jest głównym atutem, także jeżeli wylosowałeś Another NitC z tym perkiem, to też jesteś ładnie ustawiony na primary (dopóki nie zdobędziesz Fatebringera) :)

Haha tez mam outlaw i Firefly ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Satienne Rapier ma właśnie Firefly jako jedyna broń z tym perkiem dostępna u vendorów, a do tego ma Outlaw oraz dwa dobre perki na ammo - High Caliber Rounds oraz Armor-Piercing Rounds. Naturalnie Firefly jest głównym atutem, także jeżeli wylosowałeś Another NitC z tym perkiem, to też jesteś ładnie ustawiony na primary (dopóki nie zdobędziesz Fatebringera) :)

A mnie wydropiło z tym perkiem Badger CCL, ma lepsze staty jeszcze niż Rapier, ale oczywiście nie ujmuje mu to, że to i tak dobra broń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o ten raid. O co tam chodzi? Latałem z kumplem z 30min bez celu, tłukliśmy wrógów na 26 lvl i tak w kółko.. A te misje dzienne to są te po wybraniu set destination z lewej strony w pionie? Jeśli tak to dzisiaj miałem same zablokowane przez DLC. Macie w ogóle ten dodatek? Warto? :)

 

Kolego najprościej to jest wpisać w youtoube "Vault of Glass full raid" i tam obejrzysz jak robic poszczególne etapy raidu, zaznaczam że ekipy mają różną taktykę , po prostu trzeba się tego nauczyć, zebrać z 4-5 osób na podobnych levelach i poprosic jakiegoś wyjadacza aby poświęcił trochę czasu na pokazanie jak to przechodzić.

Co do dodatku to ja sobie nie wyobrażam w tej chwili gry bez niego, ale są gusta i guściki. Ja naprzykład w tym tygodniu nie zrobiłem jeszcze żadnego nightfalla ani weekly za to codziennie męcze raidy (najwiecej czasu schodzi mi przy "crocie" na hardzie i to wyłacznie przez lagi :/)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi za któryś poziom Vanguarda wypadł Badger CCL z Outlawem i wybuchowymi pociskami, jest ekstra. Latam tylko z nim, nie pamiętem kiedy ostatnio wyciągnąłem Surosa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego najprościej to jest wpisać w youtoube "Vault of Glass full raid" i tam obejrzysz jak robic poszczególne etapy raidu, zaznaczam że ekipy mają różną taktykę , po prostu trzeba się tego nauczyć, zebrać z 4-5 osób na podobnych levelach i poprosic jakiegoś wyjadacza aby poświęcił trochę czasu na pokazanie jak to przechodzić.

Co do dodatku to ja sobie nie wyobrażam w tej chwili gry bez niego, ale są gusta i guściki. Ja naprzykład w tym tygodniu nie zrobiłem jeszcze żadnego nightfalla ani weekly za to codziennie męcze raidy (najwiecej czasu schodzi mi przy "crocie" na hardzie i to wyłacznie przez lagi :/)

Dodatek kupiony, jest git, dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×