Skocz do zawartości
NERVUS_PL

GT by Night - Endurance ***Zapraszam wszystkich chętnych***

Rekomendowane odpowiedzi

No przecież od chyba trzech tygodni jest podana data najbliższej soboty właśnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież od chyba trzech tygodni jest podana data najbliższej soboty właśnie :biggrin:

HEHE , w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak się stawić na gridzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie dam rady być jutro :(

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nie będzie. Jutro demolition derby, a później popijawa :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby się tylko nie okazało znowu, że nas będzie trzech...  :mellow: Może warto się zastanowić nad innym terminem? Jak u Was z kolejną sobotą? Sam nie wiem...  :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa... nawet nie spojrzałem w kalendarz. No właśnie. Więc kolejna też odpada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że mało ludzi może dzisiaj . Catani tez się nie odzywa a tak się nastawiał. Laker raczej nie zdąży . Ja będę jezdził wieczorkiem , zobaczymy Nervus ile osób się zbierze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście będę jak obiecałem, zawsze coś możemy pojechać  :biggrin: Będę około 22.00

Edytowane przez WRL_CATANI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam? Mi wypadło nagłe wyjście i byłem o 23:30 na chacie. Mocno 'zmęczony'. Nie mogłem nawet sms'a napisać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździmy jeszcze? Może zmodyfikujemy formułę na Gt3 bez tuningu?

TAK TAK TAK,RATUJMY ENDURANCE

Szczerze mowiac to mialem nadzieje ze jakas wytrzymalosciowka zahaczy o moj urlop a tu cisza... :(

Jeździmy jeszcze? Może zmodyfikujemy formułę na Gt3 bez tuningu?

albo GT500 bez tuningu? Albo dwie klasy jak teraz jedna to gt500 A druga GT3 kazda bez tuningu ?

+ all bmw M3 race cars :)

Marzy mi sie wyscig w ktorym bede cisnal w nsx a Jaski bedzie mnie dublowal mercem uciekajac przed piotrasem goniacym go w audi :) no i nerwus mialbys kilka bmw do wyboru :)

Albo klasa PRO- DTM+GT500

klasa AM- GT3

Wiem wiem zaraz bedzie ktos narzekal ze dtm za szybkie albo gt3 za wolne ale mysle ze majac wybor kazdy by wybral swoje wymarzone autko.zreszta nerwus nie raz podkreslal ze nie chodzi o to by wszystkie byly rowne tak jak ich kierowcy :)

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jest tak, że zawsze coś, komuś nie będzie pasowało. Nie mam też ochoty zmieniać formuły co chwila, bo zainteresowanie spadło. Poczekamy, może apetyt po dłuższej przerwie wróci na długodystansowe ściganie. Jeśli nie, to temat umrze sobie cichutko i w samotności... ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nie musimy robic serii endurance i mozemy pojechac kazdy wyscig zupelnie inny,a skoro nie chce ci sie wymayslac to jedzmy autami z ostatnich eventow np. Ostatnio ty bys jechal w schelby ja w tvr teraz mamy GT500 i w tych autach tez by sie fajnie jechalo

RATUJMY 3h ENDURANCE

Zreszta skoro taka seria ma sie ciagnac rok to nawet lepiej potraktowac te wyscigi z osobna bo kogos moze zniechecic mysl ze dolaczy w polowie sezonu

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między autami Gt3 bez tuningu są stosunkowo małe różnice (chyba że coś się w ostatnich miesiącach zmieniło :)) dzięki czemu nikt nie właduje się minę albo mu tylko to zostanie. Auta różnią się też bardzo w prowadzeniu, bardziej zwinne Audi i Bmw oraz stabilniejsze, wolniejsze w zakrętach ale szybsze na prostych Nissan i Mercedes. Poza tym dobrze wspominam nurba którego jechaliśmy według tych zasad. Każdy mógłby pojechać czym chce (wyścig jednego modelu z racji wyrównanej stawki jest mało prawdopodobny, zresztą czy to jakiś problem?). Może spróbujemy się zliczyć czy są chętni na taki wyścig na Mount Panorama. Niekoniecznie liczący się do tej serii. Podział na klasy może sobie darujmy, lepiej mieć 15 przeciwników czy 7? Lepiej pojechać następnym razem np. Dtm.

Potrafię sobie też wyobrazić wyścig odpowiednio dobranych np. lamborghini vs. ferrari :). Kombinacji jest mnóstwo ale od czegoś trzeba zacząć. Dlatego proponuję Gt3, jest sprawdzona :).

Edytowane przez jaskiniowiec95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodze w to... GT3 bez tuningu ok. Chetnie bym pojechal juz wv sobote . Sa jeszcze chetni? Na 3h GT3 PANORAMA 3h Nervus,yogi,hells,piotras? Lalek? I reszta Catani pojedziesz? Jak by tak mialo byc Nervus ze zrezygnujesz z tego tematu a nie bedziesz chcial jezdzic w innej formie to odstapisz Jaskiemu ten temat.???? Oczywiscie fajnie by bylo gdybys sie scigal z nami mysle ze kazdy moglby zaproponowac tu na forum czym chcialby wystartowac bedziemy wybierac najciekawsze i Jazda..:)

RATUJMY 3h ENDURANCE

Ja tam cały czas czekam z Mesiem na Mount Panoramę :biggrin:

No to jest nas juz trzech ktos jeszcze? Nerwus daj sie namowic jak ci sie nie spodoba to dam ci spokoj-obiecuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nadal byłaby sobota to ja jestem chętny. Oby tylko nie 22gi bo mnie nie będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×