Skocz do zawartości
NERVUS_PL

GT by Night - Endurance ***Zapraszam wszystkich chętnych***

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli nie uda się zebrać chętnych do 15 to nie będę dalej próbował. Jeżeli uda się na najbliższą to pojedziemy w najbliższą :). Potrzebuje jeszcze dobrać zużycie opon/paliwa żeby moja oferta była kompletna ale to dla mnie chwila i może zrobię to wieczorem i sprawdzę jeszcze raz czy auta nadal są konkurencyjne dla siebie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam i sie zastanawiam....Mnie korci pojechac 3h wyscig poraz kolejny. Jednak jesli mozna to ogromnie bym chcial na Silverstone pojechac... Ale widze ze to za szybko nie nastapi. Ten obecny tor na ktorym jest plan sie scigac mi wogole nie pasuje wiec nie pojade. Jednak gdybscie tak zamienili kolejnosc to ja bede pierwszy chetny... szczegolnie ze widze ze inni tez chca aby cos pojechac. Podoba mi sie opcja bez tuningu. Dodatkowo Lambo vs Ferrari no miod nie pomysl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W soboty na pewno odpadam. Dwa razy w tygodniu mi w zupełności wystarczy, a i tak jeżdżę więcej bo zawsze coś trenujemy. Także sorry :pardon:

Edytowane przez lalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są też tacy co bardzo lubią Mount Panorama ;). Pojeździj jakimś autem Gt3, może ci się spodoba :). A Silverstone to dobry pomysł na następny wyścig ;) ale narazie nie ma co zajmować się tak niepewną przyszłością.

Spoko lalek, dzięki że się określiłeś.

Edytowane przez jaskiniowiec95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bardzo chciałem pojechać 3H na MP bo uwielbiam ten tor i prawie nam się udało, gdyby nie te jebane dźwięki. Już nawet wbijałem w ten tuning bo po prostu chciałem ten tor pojechać. Niestety kilka razy nie mogłem, ale chyba nic nie straciłem jak pisaliście o 3 osobach. Super jeśli byłoby bez tuningu i bardzo chciałbym jechać Audi. Testowaliśmy z Jaskim i Lakerem kilka miesięcy temu MP w GT3(bo miał być chyba niedługo taki event, swoją drogą pewnie po gt500 byłby to kolejny pewniak na pełne pokoje) i 3 autami robiłem podobne czasy oprócz  Audii bo  nie mogłem przejechać nim czysto okr. Merc i BMW były szybsze na prostej od GTRa i Audi, ale nie na tyle aby nie można było nimi zaatakować.

Żeby było zróżnicowanie, to ja mógłbym jechać w tym gorszym srebrnym R8. 

Pamiętam, że wtedy Jaski nastawiał się na GTRa, wiec może by go wziął?
Laker, w żółtym lub czarnym r8?
Mataman jak by jechał wziął by pewnie GTRa bo bez tuningu te auto sporo zyskuje. 
BMW pewnie Nerwus.
Catani już od dawna na Merca się nastawia. 
Yogi, pewnie by chciał Merca bo pamiętam, że zawsze go brał gdy robiliśmy jakieś jazdki w gt3
Ja tego srebrnego LMS r8 
Łukaszasada chyba też by wziął GTR

Jeszcze pamiętam, że był chętny Killroy i Heels, a teraz jeszcze Rholek i może Error by się przekonał do toru. 

Nikogo nigdzie nie wrzucam, a po prostu tak widzę wybór po ostatnich wyścigach 3H.

Co jeszcze fajnego, że naprawdę sporo jest kombinacji tych aut bo taki GTR ma 2 teamowe i base model(jeszcze jest Nismo bez naklejek, ale odpada bo ma za krótką skrzynie) Audi ma chyba 3 premiumy i kilka standardów z gt3.

Bmw tylko jedno tak jak Merc, ale tego drugiego można dowolnie malować.
Forma bez tuningu mogłaby kogoś na ostatni moment przyciągnąć, bo nie trzeba się martwić tuningiem i jak się zna jako tako tor, to wystarczy kilka okr przejechać przed wyścigiem. Gdyby uzbierało się 10 osób, to już by było fajnie. 
 

Edytowane przez piotras3
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zgadzam się zarówno z Nervusem jak i z Wami chłopaki.:)

 Rywalizacja aut amatorskich z GT3 ma swój smaczek i na różnych torach wszystko się zdarzyć może :) Do tego możliwość tuningu i eliminowanie problemów setupu tez daje mi sporo frajdy. Na MP mam w garazu gotowego , nowiutkiego , odpicowanego i świetnie ustawionego Maclarena i chciał bym nim kur..a:) w końcu śmignąć ten tor:) Przypominam ze nie pojechaliśmy tego wyścigu tylko i wyłącznie z powodu problemów z dzwiękiem a w oryginalnym terminie było sporo chętnych;) Auta w tej serii nie są zrównoważone ale dzięki temu każdy może powalczyć z każdym a gdy bardziej skillowi zawodnicy biorą słabsze auta to robi się mega miodzio:) Mi osobiście podobał się każdy poprzedni wyścig i  nie mam powodów do narzekań. Na potwierdzenie mojej teori o możliwościach walki w tym evencie: w jednym wyścigu , jadąc amatorskim Maclarenem wygrałem z Nervusem w osławionej BMce , można powalczyć między klasami :thumbsup:  :biggrin:  

 

Jednak z drugiej strony spojrzałem na grafik i pomyślałem że w takim tempie to ten 1 sezon będziemy jechać minimum z rok czasu:( Przyznam że choć seria miodna to serce wyrywa się do bardziej zmiennych koncepcji. Mogło by to być miejsce do realizowania pojedynczych wypasionych wizji a zarazem pole testowe pod eventy GTbN ( np , GT300 Cup, Lambo vs Ferrari,GT3, GT2!!!  itd , itp , pomysłów może być dużo i fajnie było by tym rotować :)  Przy takim zmiennym koncepcie musiał byś Nervus przeprojektować stronę główną na bardziej ogólną , lub stworzyć wątek poboczny do aktualnego , wiem że to dodatkowa robota zawsze, ale jak byś się przekonał do projektu i znalazł czas to wiem że wyjdzie to kozacko :biggrin:

 

Reasumując najbliższy wyścig ja osobiście chciałbym jechać w aktualnej koncepcji :biggrin:  A w przyszłości jestem za rotacją pomysłów łącznie z aktualną koncepcją  mieszanki aut:)

Dodam tez że życie danego projektu nie musi kończyć się śmiercią naturalną :) Jesteśmy zgraną ekipą  i jeśli wypływa potrzeba to potrafimy się dogadać :biggrin: 

 

W sobotę chętnie wylecę do Australii , tą lub przyszłą , jak wolicie :biggrin:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zeby z tymi misiami yogiego nam nie wywiezli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 7 osób, nie za mało? Jeśli ktoś ma ochotę pojechać to niech nie czeka tylko daje znać. Auto GT3 opony WT, zużycie szybkie, 8.11.2014 sobota, zbiórka o 22.30 :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na 3-godzinny wyścig 7 osób to troszkę mało.

A jak z tym tunnigiem w końcu? Bo niektórzy piszą o jego braku, a inni aby był. Ja osobiście wolałbym bez jeśli auta są porównywalne.

A auta GT3 to te wszystkie z pierwszego postu? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najbliższa sobota odpad... Jestem chory i nie wiem, jak dzisiaj wytrzymam Suzukę... Następna sobota :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj z wyścigów na ostatnią chwil gówno wychodzi, dodatkowo 3 h wyścig nie jest dla wszystkich atrakcyjny. Ustalmy następną sobotę i zróbmy jako tako sztywne zapisy i zasady. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz usztywnić zasady? Wszystko jest robione na szybko dlatego biorę pod uwagę jeszcze przyszłą sobotę. Jeśli nie zabierzemy tych 9 osób to nie ma co startować. W ostatnich dwóch wyścigach na mecie było siedem aut. Nam ktoś wypadnie przed, ktoś w trakcie i skończę wyścig z lakerem :). Jeszcze dwie osoby i jedziemy jutro. Jak nie to zbieramy do następnej soboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mogę jechać, ale zawsze lepiej jak jest więcej osób. Gdy nie pojechaliśmy przez dźwięki było nas ok 10. Z tego co pamiętam: ja, Jaski, Nervus, Laker, Yogi, Catani, Mataman, Killroy, Hells i chyba jeszcze Buggarek? 
Wiem, że na takie wyścig często był chętny Łukaszasada, a teraz Rholek i Error?  Jak by tyle osób było chętnych na za tydzień, to chyba lepiej wtedy pojechać? 

A z zasadami, to dokładnie się określić, o której godzinie i dokładnie co i jak. Teraz nie ma już tych bzdur z dźwiękami, więc chyba nie będzie problemu w miarę punktualnie wystartować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu było czterech chętnych. Ja, yogi, catani i Hells? Teraz jest aż siedmiu :). Za tydzień znów może być czterech a może i dwunastu. Jakby siedem osób wystartowało i dojechało do mety to już jest moim zdaniem ok jak na tak mało popularną formę zawodów. Problem w tym że zawsze ktoś prędzej czy później odpada. Jak do wieczora nikt się jeszcze nie zgłosi to poczekamy do przyszłej soboty.

Zasady: auto Gt3; opony WT; zużycie szybkie; sobota 22.30. Czegoś brakuje?

Edytowane przez jaskiniowiec95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie jutro to moge miec problem bo jak wroce do roboty to kumpel bierze urlop i leci do Polski na 2 albo 3 tyg. zreszta w wtedy piatki tez bede troche pozniej konczyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma przydzielanych konkretnych aut dla każdego? Mogę nadal sobie SLS'a wybrać? :)  Bo chyba nim mi się najprzyjemniej jeździ z tych dostępnych. Jeszcze ogromną frajde sprawia BMW, ale troszkę ryzykowny wybór :)

Edytowane przez Rhol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma przydzielanych konkretnych aut dla każdego? Mogę nadal sobie SLS'a wybrać? :)  Bo chyba nim mi się najprzyjemniej jeździ z tych dostępnych. Jeszcze ogromną frajde sprawia BMW, ale troszkę ryzykowny wybór :)

chyba nie ma ograniczen co do ilosci danego modelu ,ja raczej cos innego niemieckiego

Jedziemy za tydzień.

No to lipton :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×