Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

https://blog.eu.playstation.com/2016/04/27/coming-to-playstation-plus-in-may-tropico-5-table-top-racing-and-more/

 

Maj 2016

Tropico 5 (PS4)
Table Top Racing: World Tour (PS4)
Bionic Commando Rearmed 2 (PS3)
LocoRoco Cocoreccho! (PS3)
Switch Galaxy Ultra (PS Vita, PS4)
God of War: Ghost of Sparta (PSP, PS Vita)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://blog.eu.playstation.com/2016/05/31/nba-2k16-and-gone-home-join-playstation-plus-this-month/

 

NBA 2K16 (PS4)
Gone Home (PS4)
Echochrome (PS3)
Siren: Blood Curse (Episodes 1-12) (PS3)
God of War: Chains of Olympus (PSP/PS Vita)
Little Deviants (PS Vita)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27602590820_eca132cc07_z.jpg

http://blog.us.playstation.com/2016/06/29/playstation-plus-free-games-for-july-2016/

  • Furi, PS4
  • Saints Row: Gat out of Hell, PS4
  • Call of Juarez: Bound in Blood, PS3
  • Fat Princess, PS3
  • Oreshika: Tainted Bloodlines, PS Vita
  • Prince of Persia: Revelation, PS Vita

Do tego wcześniejszy dostęp do gry Paragon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We would like to apologise for an error that lead to Retro/Grade being offered as one of this month’s free to download games on PS Plus.

We are aware that this title has previously been made available as part of the service in 2012 and had not intended to offer it again. We have now looked into and addressed this issue to ensure that it does not happen in the future.

To rectify this we are pleased to be able to offer an additional title for PS Plus members; Tom Clancy’s EndWar (PS3) from UbiSoft, which is now available to download immediately.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest , aktywowałem triala PS+ na koncie dziewczyny (ja juz wczesniej mialem kupowany wiec nie moglem oczywiście). Na jej koncie ani na moim nie działają gry z kłudką które ściągałem gdy plusa miałem jeszcze na swoim koncie. U niej ps4 ustawione jako podstawowe u mnie też . Coś robie źle czy po prostu się nie da ?

Wysłane z mojego Picasso przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby działały gry musi być przedłużona subskrypcja na tym samym koncie.

Na innym nie zadziała żadna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za szybką odpowiedź !

Wysłane z mojego Picasso przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://blog.eu.playstation.com/2016/08/31/journey-and-lords-of-the-fallen-headline-playstation-plus-in-september/

 


    Lords of the Fallen, PS4
    Journey, PS4, PS3
    Prince of Persia: The Forgotten Sands, PS3
    Datura, PS3
    Badland, PS Vita, PS4, PS3
    Amnesia: Memories, PS Vita
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak swoją drogą to powód tego maila chyba wyssany z palca na potrzeby "promocji". Ktoś przypomina sobie taką awarie z 2015 roku?

It's a trap!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając moje szczęście, ja na bank takiego kodu nie dostanę. Moja dziewucha dostaje na swoje konto wszelkie pierdoły od Sony, a ja tylko potwierdzenia zakupów w PS Store... :angry:

 

A tak swoją drogą, fajna oferta we wrześniu. Jakże inna od typowych plusowych miesięcy.

 

No i miło zauważyć, że temat o PS+ został odblokowany. :thumbsup:

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nic nigdy nie dostaję, zmieniałem email, upewniłem się czy wszystkie ptaszki odhaczone  i to samo , jedynie powiadomienia. Jestem na czarnej liście - wierny fan od lat, nie wysyłać kodów i tak plusa opłaca.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pablos_83 napisał:

Ja też nic nigdy nie dostaję, zmieniałem email, upewniłem się czy wszystkie ptaszki odhaczone  i to samo , jedynie powiadomienia. Jestem na czarnej liście - wierny fan od lat, nie wysyłać kodów i tak plusa opłaca.

To wlasnie przez to ze placisz oferty dostaja tylko Ci ktorzy plusa olali.... 

Sony wychodzi z zalozenia ze ci co placa beda placic mozna ich doic, a jak ktos zwatpil w usluge to moze warto go zachecic. 

Jest to moim zdaniem bardzo nieprzyjazne dla klienta podejscie. Choc pewnie ma jakies uzasadnienie biznesowe.....

I tak tez jestem owca ktora daje sie regularnie strzyc za plusa od stycznia 2013r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak do konca jak piszecie - ja nie płace od 2 lat a nie dostałem - oprocz tego caly spam z ps dostaje. Co do rozpiski na wrzesień to bardzo przyzwoicie i jak ktoś się przyczepi to tylko dla zasady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minut temu, Laptok napisał:

Muszę się przyczepić, LotF już był...

  Ukryj zawartość

na XBOXie 

:24_stuck_out_tongue: 

 


Ło, to w GWG już było tyle gier z Plusa z czasów Ps3 że jedna taka pozycja jeszcze nie nadrobi, także Sony może pewnie jeszcze kilka wyłowić takich gier które były na Xboxie a nie były na Playstation. Może nowy pomysł na Plusa :24_stuck_out_tongue: Tym bardziej że ostatnio zdublowali jakiś tytuł z Plusa i ludzie szybko wyłapali to będą brać od konkurencji czego jeszcze sami nie dali :)

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm - czyżby w plusie szykowały się jakieś zmiany?

dc8d0e0cec044f3e65921040746bcd1e.png

Gry co miesiąc - ani słowa o PS3 i PS Vita.

Przeoczenie czy zapowiedź zmian?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mówili czasem, że będą 2 gry tylko, że dostępne na wszystkie platformy? Problem w tym, że takich crossoverów nie było za wiele...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Journey można było zaklepać bez konieczności posiadania abonamentu. Udało mi się w ostatnim momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos zauwazyl problem z gra po sieci bez plusa na swoim koncie? Otoz mamnnankonsoli 2--3 konta z psplusem ustawione jko podstawowe i na kontach bez moglem zawsze grac bez problemu a dzisiaj nagle wola plusa jak chce zagrac w sieci, cos zmienili? Ktos cos wie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×