Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam sobie przedłużyć plusa o co najmniej rok.

 

Nadal mamy niesamowity przelicznik 3,25 w stosunku do dolara co przy obecnych kursach walut może się długo nie utrzymać.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, pablos_PRO napisał:

Polecam sobie przedłużyć plusa o co najmniej rok.

 

Nadal mamy niesamowity przelicznik 3,25 w stosunku do dolara co przy obecnych kursach walut może się długo nie utrzymać.

 

 

Pfyyyy, ja tam PLUSA kupuję za 3-5$ za rok :24_stuck_out_tongue: (a w gry i tak nie gram z PLUSA :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak się dziwię że cokolwiek płaciusz .

 

Rasowy cebulak jedzie w rok na 24 darmowych 14 dniowych trialach

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiaj otrzymałem ofertę na przedłużenie plusa za 156 zł na 12 miesięcy

6e7f541c168b479568740c0df60ca9d0.jpg

Oneplus 3 & Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem na mail'a ofertę "plusa" od Sony za 156 zł, może jakieś promo świąteczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nieaktywnego.

 

Waham się od miesiąca czy przedłużać, ale może jednak skuszę się na tą promocję.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem, niestety parę dni temu kupiłem plusa na rok. A wahałem się długo. Wyczekali mnie skurwisyny... :donald:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam nieaktywnego. Chyba się skuszę.

Oneplus 3 & Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem i myślę by się nie skusić... Dla gier :pazura:

Tap Tap z Z3

Edytowane przez graqzu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wziąłem, przynajmniej duchy mi się wyświetlą w Bloodborne :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co oczywiście nie mają aktywnego plusa. Sony takie dobre...

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, Wszebor napisał:

Dla tych co oczywiście nie mają aktywnego plusa. Sony takie dobre...

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Dokładnie. Mnie plus kończy się 24 grudnia. Pięknie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sLk ma aktywnego plusa i dostał mail'a, więc Wy może też dostaniecie. Na wszelki wypadek sprawdźcie czy macie włączone otrzymywanie mail'i od Sony.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maile chyba nie mają nic do rzeczy, jedynie informują o promocji.  Ja przeczytałem o tej akcji na forum, zajrzałem na maila, pusto i wszedłem na playstation store i wyświetla 156 zł nawet jako niezalogowany. PS+ witam ponownie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, masz rację :)

 

Wrzucam linka jakby ktoś nie mógł znaleźć :24_stuck_out_tongue:

 

@down faktycznie mając aktywnego plusa wyświetla komunikat o nie kwalifikowaniu się do zakupu...

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając aktywnego plusa nie da się niestety kupić. Mój plus kończy się 25 :/ rewelacja. Człowiek przez lata wydaje tysiące złoty na ich produkty i nie kwalifikuje się do zniżki. Co za debile tam pracują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku tez była taka akcja, tylko dla nie posiadających plusa => Only For  Payers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to ująłeś ;) na szczęście powoli odchodzę od sprzętów tej marki i docelowo pokaże im pięknego fucka. Ich polityka w stosunku do klienta, to niesmaczny żart. Najpierw wymiana tv i tel Sony. Co do konsoli, zobaczymy, co przyniesie przyszłość :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tomisior napisał:

Mając aktywnego plusa nie da się niestety kupić. Mój plus kończy się 25 :/ rewelacja. Człowiek przez lata wydaje tysiące złoty na ich produkty i nie kwalifikuje się do zniżki. Co za debile tam pracują.

 

No wlasnie nie debile....

Spojrz na sieci komorkowe, lepiej zmieniac niz byc dlugoletnim klientem - dziwne to ale musi sie oplacac.

Tutaj Sony tez chce przyciagnac tych co plusa mieli a nie maja, lub tych ktorzy niedawno zakupili konsole i nie mieli plusa. Bez ponoszenia "kosztow" jesli promocja byla by dostepna dla wszystkich i wtedy stali uzytkownicy uslugi, ktorzy i tak placa tez by ja kupili po promocyjnej cenie.

Co wiecej smiem twierdzic ze okres promocji tez bazuje na danych kiedy uzytkownikom konczy sie subskrybcja - zakladajac ze konsole i PS+ sprzedaja sie jako prezenty gwiazdowe to ci co im plus konczy sie 24 czy 25 sobie nie skorzystaja.

To jest moim zdaniem prosty rachunek ekonomiczny.

 

Nie zmienia to faktu ze jako osobnik placacy od paru lat za PS+ czuje sie takim postepowaniem zniesmaczony. To ze rozumiem czemu Sony tak postepuje nie zmniejsza ani o jote mojego rozczarowania.

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, MagEllan napisał:

Co wiecej smiem twierdzic ze okres promocji tez bazuje na danych kiedy uzytkownikom konczy sie subskrybcja - zakladajac ze konsole i PS+ sprzedaja sie jako prezenty gwiazdowe to ci co im plus konczy sie 24 czy 25 sobie nie skorzystaja.

To jest moim zdaniem prosty rachunek ekonomiczny.

 

Dokładnie. Zgadzam się z Tobą @MagEllan w 100%. Sam padłem ofiarą tej "niesprawiedliwości" :24_stuck_out_tongue: Miałem plusa do 23 grudnia, ale jakoś w ciągu roku wpadł kodzik na przedłużenie plusa o jeden dzień (nie pamiętam, czy sony coś nam oddało w ramach rekompensaty za coś czy jak?) wpisałem i teraz mam do 24 grudnia czyli nie skorzystam.

 

Czysta i zimna kalkulacja. Nie ma co się nadymać, bo firma (każda) jest nakierowana na zwiększenie zysków i minimalizacji kosztów - na tym polega "byznes".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze,

 

czy ktoś wie może przypadkiem, czy mogę wykupić PS Plus zanim zarejestrowałem konsolę? (konsola jest pod choinkę a promocja zaraz mija ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×