Skocz do zawartości
Patricko

Wieża

Rekomendowane odpowiedzi

@ taniej chyba i tak wychodzi upgrade np: surosa u Xura niż kupienie go za tydzień za 23 coinsy.

Ps: Lepiej Thorna zrobić czy LastWorda? Co prawda teraz cały czas latam z Fatebringerem ale niestety już niedługo będzie odstawał.

Może taniej w coinsach, ale kupując nie wydajesz 7k glimerów, nie wydajesz egzotycznego sharda a ze zmielenia starego surosa dostaniesz jeszcze jeden szard.

 

Jeden szard=7coinsów u xura.

Upgrade: 7 coinów + 1 shard (7coinów) + 7k glimerrów + shard na ostani upgrade (7coinów) = 21 coinów i 7k glimerrów

Kupno u Xura: 23 coiny (shard ze zmielenia starego surosa idzie na ostatni upgrade)

 

W ogólnym rozrachunku wychodzi podobnie więc w zasadzie jak kto woli ( i oczywiście Xur musi być łaskawy).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upgrade kosztuje 1shard + 7k glimerow i poprzednia wersje, czyli żeby zupgradowac na maksa musisz mieć 2 shardy, wiec 14 coniów, w przypadku primary w tym surosa to spora różnica

Edytowane przez EgZePL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie coś mi się jebło z tymi 7 coinami na upgrade. Życie.

 

Z innej beczki. We wtorek ma znowu być Iron Banner. Ktoś ma jakieś info czy będzie coś ciekawego do zgarnięcia?

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w dni wymaksowałem nowego icebrekera i  2 egzotyczne hełmy. w środę wypadł mi nowy Gjallahorn i szybko się zmaksował na 331. Odnoszę wrażenie że te egzotyki szybciej się ekspią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś też ma problem z aplikacją na androida?

Cały czas wyskakuje mi "Login failed, check your network connection".

Nie muszę chyba nadmieniać, że wszystko jest ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xur w tym tygodniu ma 3 hełmy, i Ice Breakera

Hełm dla Warlocka jest nowy,ale nic ciekawego nie oferuje :/

Edytowane przez ExVitallin_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Xura w tym tygodniu?

Przeleciałem całą wieżę i nie znalazłem go

Jak miałeś grę odpaloną przed 10 to musisz ponownie ją uruchomić :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu!!!!!  Ice Breaker.

Edytowane przez sLk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałeś grę odpaloną przed 10 to musisz ponownie ją uruchomić :)

Dali go po 10:00

O 10:01 się zalogowałem i go nie było.O 10:06 znowu się zalogowałem i dopiero go widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dzisiaj skończy się egzotyczność Ice Breaker'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to dobrze. Jest to może nie najlepsza, ale zdecydowanie najbardziej pożyteczna broń w grze. Co idę z kimś na rajd, nightfall itd. to słyszę tylko pytanie "dobra, kto ma Icebreakera?".

Edytowane przez mat_eyo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysponujac arsenałem składającym się z prawie wszystkich egzotyków (poza Universal Remote, Thorn i 4th Horseman) absolutnie się zgadzam co do pożyteczności tej broni. Przedwczoraj Sepkisa na Nightfall'u dla "sportu" ubiłem sam z tym egzotykiem.

Edytowane przez bileczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xur w tym tygodniu ma 3 hełmy, i Ice Breakera

Hełm dla Warlocka jest nowy,ale nic ciekawego nie oferuje :/

Obsidian Mind nic ciekawego nie oferuje? Moim skromnym zdaniem najlepszy hełm dla Voidwalkera jaki można mieć, ale to tylko moja opinia. Ja kupuje bankowo.

 

Hełm, hełm, hełm. Dzięki Mat. Nie ma to jak robić w logistyce.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak grasz singerem to faktycznie się nie przyda, ale dla Voida z odpowiednimi ustawieniami to jest masakra. Można spamić specjala w nieskończoność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozwinąłem ten właśnie hełm dla Voida i mam zmaksowane Bad Juju to połączenie po prostu wymiata. Rzuciłem "nova bomb" na przeciwnikow wypadło z osiem "orb fo light" i mialem w 80% odnowionego supera, po prostu miazga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsidian Mind nic ciekawego nie oferuje? Moim skromnym zdaniem najlepszy chełm dla Voidwalkera jaki można mieć, ale to tylko moja opinia.

 

 

Ja wiem, że pisane na szybko, że każdemu się zdarza itd, ale chełm to można mieć tylko jeden, przy granicy z Ukrainą leży. Czyli co, po rajdzie cały fireteam zapyla do Tower, a Twój Warlock do Chełma leci? :biggrin:

Edytowane przez mat_eyo
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Ice Breaker był naprawdę bronią egzotyczną, warto było grać licząc że w końcu nam wypadnie:) teraz jest dostępna dla każdego i to w śmiesznej cenie z DMG 331, niestety Xur nie oferuje ulepszenia tej broni co zmusza mnie do zakupienia drugiego ponieważ mój obecny ma jedynie 300DMG, nadal jest to potężna giwera ale wraz z nowym dodatkiem który prawdopodobnie będzie już w marcu stanie się ona zbyt słaba na rajdy bez DMG na 331:/ Tak w ogóle uważam że wraz z pojawianiem się kolejnych dodatków i zwiększaniem poziomu nasz poziom broni powinien zwiększać się automatycznie, tymczasem trzeba czekać na ulepszenie u Xur-a, zakupić exotic shard za 7 SC, i zapłacić 1x exotic shard+1SC za upgrade broni, mało tego, taka aktualizacja kasuje nam wszystkie dotychczasowe ulepszenia broni jakie odblokowaliśmy, jest to po prostu paranoja, o ile płacenie za ulepszenie broni można przeboleć to już rozwijanie jej na nowo jest nie do przyjęcia, jest to takie sztuczne wydłużanie czasu gry, ze zbrojami jest podobnie, wypasiona rajdowa zbroja z Glass-a jest za przeproszenie gówno warta po ukazaniu się dodatku, zamiast dać graczowi możliwość rozwinięcia już posiadanej zmusza się go do przemielenia obecnej na żyletki i staranie się ponownie o nową co jest czasochłonne i drogie bo legendarne elementy zbroi wymagają niestety shardów i i w niemałych ilościach bo ponad 50 a i oczywiście zbroja z croty wymaga juz innych shardów niz ta z Glasa żeby nie była za łatwo. Gra mi się podoba, fajnie gra się z kumplami ale ta syzyfowa praca przy rozwoju postaci jest krótko mówiąc głupia i zniechęcająca. Dla kogoś kto może poświęcić 8h dziennie na grę nie stanowi to problemu ale dla kogoś takiego jak ja kto może pograć 3-4h dziennie jest to już utrudnienie.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Kasowanie parków po upgradzie u Xura jest lipne i zmusza to bezsensownego grindu. Sam ostatnio zrobiłem up Surosa i kasku Tytana.

Sytuację trochę ratują te itemki, które można dostać u Xura - na boost xp dla danego typu broni (nie korzystałem, więc nie wiem jak to się spisuję w praktyce).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boost jest ale po pierwsze, także kosztuje i po drugie, nadal wymaga od nas czasu:/ Ja najszybciej robię upgrade na oddając bounty ale jak wiadomo w danym momencie możemy mieć tylko jednego egzotyka w danej chwili na postaci co blokuje mi levelowanie innych egzotyków i w ten sposób levelując ponownie Ice Breakera będę zmuszony zrezygnować z levelowania np. GJALlAHORNA. Powinni to poprawić, ulepszenie broni u Xura płatne ale bez kasowania perków, po zwiększaniu poziomu gry powinno pojawiać się dodatkowe drzewko na naszych zbrojach do jej rozwoju tak abyśmy mogli chodzić w tym co mamy i mieć możliwość osiągnięcia np. 32 lvl. Druga sprawa to kwestia estetyczna, mi np. bardziej podobał się secik który miałem przed tym z raidu na krocie, teraz mam z croty który da mi możliwość wbicia 32 lvl ale osobiście wizualnie mi się on nie podoba, gracz ma tutaj za mało do powiedzenia:/ Jestem graczem od najmłodszych lat, grałem jeszcze na prostych, pierwszych konsolach które można było kupic na bazarach, przegrałem wiele gier MMO i szczerze mówiąc w żadnej nie spotkałem się z tak bezsensownym systemem. W każdej innej grze czas który mogłem jej poświęcić był wystarczający aby nie odstawać od reszty i móc brać udział w różnym wyzwaniach w grze, moja postać była wymaksowana a dla tych którzy mieli więcej czasu twórcy gier przygotowali bronie i pancerze o tych samych właściwościach co te najwyższe ale o unikalnym wyglądzie także nikt nie był tutaj pokrzywdzony, tutaj jest to spieprzone.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile "expienie" egzotyków jestem jeszcze w stanie przeboleć, to bezużyteczności całego setu zbroi z raidu (czy to VoG'a czy Crot'y) w momencie wyposzczenia nowego dodatku gdzie za MARKSY można nabyć cały set o oczko wyżej już nie. Pamiętam ile radości dało mi posiadanie całej zbroi dla tytana z Vog'a i ile zawodu w momencie gdy ujrzałem set na 31 Level u sprzedawców w The Dark Bellow. W marcu niestety czeka nas to samo przy House of Wolves. :sad:

Edytowane przez bileczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nic z tym nie zrobią to stracą graczy, mnie na pewno z dwóch powodów. Po pierwsze to nie ma sensu, w kółko robienie tego samego żeby za dwa miechy robić to jeszcze raz i jeszcze raz... i tak do usranej śmierci. Po drugie zauważyłem że ludzie z którymi gram są coraz bardzie na takie zabiegi wpływowi i tak jak jeszcze niedawno miałem kilku takich stałych kumpli z którymi oprócz rajdu mogłem porobić weekle czy nightfall tak teraz wiecznie nikogo z nich nie ma bo na potęgę tworzą kolejne postaci, maksują je i cały tydzień tłuką raidy, coś co było dodatkiem stało się podstawą całej gry, w tym tygodniu musiałem sam robić kilka razy daily i weekley na hardzie zupełnie sam bo jak nie crota do glass a jak już to zrobią to kolejna postać czeka na raid w kolejce, wszystko po to żeby wydropić jak najwięcej materiałów i egzotyków i wbić ten 32 lvl, wszystko inne włącznie z PVP jest już nie ważne, ci którzy nie zarazili się raidami przestali grać w DESTINY a ja zostałem gdzieś po środku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×