Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Ale chyba czytałem, że teraz będzie możliwość utworzenia czatu przez PC (na w10). Może to rozwiąże problem większości headsetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BrzozaLuk

Pady z wejściem 3,5mm są już dodawane do zestawów z dyskiem 1TB. Możliwe też, że niedługo będą je dodawać do 500GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba czytałem, że teraz będzie możliwość utworzenia czatu przez PC (na w10). Może to rozwiąże problem większości headsetów.

W sumie to zawsze może być jakimś (chociaż mało wygodnym) rozwiązaniem...

Ale z drugiej strony, TB wypuściło modele które obsługują chat przez USB - może więc po tej całej aktualizacji do Windowsa 10, Xone obsłuży też headsety innych firm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam! :D Radoś ma wielka. Od godziny konfiguruje, gold już kupiony, teraz czas na EA Access. ;) Trzeba przyznać, przesiadka z ps3 jest dość mocna, ilość opcji i rozbudowanie UI robi wrażenie. Oldschoolowy VHS wygląd jest spoko, całość sprawia solidne wrażenie, żona zaakceptowała wygląd więc jest dobrze. ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle tego VHs-a w konsoli nie widzę ;) Mi bardziej przypomina przerośnięty dekoder.

Edytowane przez Pan J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle tego VHs-a w konsoli nie widzę ;) Mi bardziej przypomina przerośnięty dekoder.

Miałem baaaaaaaaardzo podobny magnetowid JVC na początku lat 90tych. ;) Róznił się wielkością dziury i ilością przycisków. ;) Chociaż dekoder i dvd player też przypomina. ;) Co nie zmienia faktu, że wygląda jednak lepiej pod telewizorem niż moje białem Ps3 Slim. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kierownik zapytał dziś którą konsole ma kupić. Nie zgadniecie co odpowiedziałem :D

Teraz pytanie do tych co ostatnio kupowali, gdzie bywają najtaniej wersje 1 TB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie w ogóle ciężko jest dostać.

Przynajmniej w Polsce.

Jest tylko w MS store za 1799 golas, a w sklepach wersja z Call of Duty.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wolałbym kupić 500gb a za zaoszczędzoną kase nabyć 2tb dysk zewnętrzny.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle tego VHs-a w konsoli nie widzę ;) Mi bardziej przypomina przerośnięty dekoder.

Mnie się kojarzył z VHS-em dlatego, że siłą perswazji w podświadomość nam wciśnięto, że to "magnetowid", a to przecież dużo nowocześniejsze urządzenie i przypomina pierwsze odtwarzacze dvd:

THUMB_PAN_lgbd370bluray_7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o przypomnieliście mi. nie chce ktoś kupić Pulp Fiction na Xboxa?

f97f77e345ba1ecf3506e445cbae14b2.jpg

51a861d43da7f31ffacc37e7f9ca2acf.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telepatycznie chyba wyjąłeś to PF, bo ja sprzęt z szafy dla porównania wyciągnąłem i szybkie foto porównawcze telefonem:

bf0bbf62de2f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir Nałęczowianka na zdjęciu to do chłodzenia Pleja? :D

Trololololo :P

 

Kurde, mi się nie ostało żadne wideło, a kaset trochę jest;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir Nałęczowianka na zdjęciu to do chłodzenia Pleja? :biggrin:

 

Nie Pleja tylko Playa. Get it? ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na X360 dzisiaj każdy dostał na własność i na zawsze Gearsy 3 :) Przyjemnie.

 

Teraz taka rozkminka. Jeśli dobrze rozumiem, to gdybym miał X360 i pobrał te Gearsy3 to potem mógłbym przez stronę zaklepać je na XO i grać we wstecznej kompatybilności? Dobrze myślę?

Gdybym znalazł kolegę z X360, który na swojej konsoli zrobił drugie konto z moimi danymi i zassał GoW3, to miałbym Gearsy3 na XO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo trza będzie ps3 na x360 wymienić jak będą takie niespodzianki zapodawac te chłopaki z majkrosoftu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bie można poprsotu zaklepać mając tylko xo ? Skoro u sony tak działa to u nich pewnie też.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić XO na święta, ale tak sobie siedzę wczoraj, gram w pożyczonego Wiedźmina (gra solidne 2/10) i sobie wymyśliłem, że kupię szybciej. Ale to nie będzie tak bardzo szybko, bo we wrześniu Phantom Pain i właśnie po jego ukończeniu kupię. Noooooo to mam nadzieję jakoś w październiku. Fajnie, nie? No. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bie można poprsotu zaklepać mając tylko xo ? Skoro u sony tak działa to u nich pewnie też.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

 

A możesz zaklepać na PS4 grę z Plusa na PS3 i ją ściągnąć na PS4? Nie bardzo c'nie? No właśnie :)

Miałem kupić XO na święta, ale tak sobie siedzę wczoraj, gram w pożyczonego Wiedźmina (gra solidne 2/10) i sobie wymyśliłem, że kupię szybciej. Ale to nie będzie tak bardzo szybko, bo we wrześniu Phantom Pain i właśnie po jego ukończeniu kupię. Noooooo to mam nadzieję jakoś w październiku. Fajnie, nie? No. 

 

Brawo! Kibice już wstali z miejsc :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryse son of rome od sierpnia w GWG ;-)

G2 / SwiftKey

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cebulowe pytanie ;) można to Ryse zaklepać bez posiadania konsoli? Oczywiście mając Golda aktywnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie to tylko plota z 4chana ale tak, wydaje się, że jeśli masz wykupionego Golda, to w sklepie internetowym wydasz polecenie zassania i tyle. Kupisz konsolę to się powinno ściągnąć automatycznie. Sam jeszcze poznaje ten system więc nie bierz za pewnik tego co napisałem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gold na miesiąc jest tani, więc najwyżej sprawdzę. Dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×