Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

no widzisz, ironizujesz, a napisałeś podstawową zdroworozsądkową zasadę zakupów przez internet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem ze zrobilo sie tutaj bardzo agresywnie i niemilo, nie wspominajac juz nawet o bardzo duzym offtopie, wiec czuje wewnetrzna potrzebe interwnecji na rzecz naszego kochanego forum, bo jak nie ja, Juliusz Cezar, to kto? Panie i panowie, apeluje do was o rozsadek, szanujmy wszyscy swoje zdanie i poglady oraz nie ciagnijmy juz tego offtopu, nie sluzy to niczemu tylko dalszemu chlapaniu jadem, kazdy tutaj pisze z nastawieniem ze moja racja jest najmosza itp. i oczywiscie sie nie myli, jednak probowanie kogos przekonac do swojej racji w internecie raczej rzadko konczy sie sukcesem, wiec jesli od 2 stron dalej nie mozecie znalezc jakiegos konsensusu, to moze...

dajcie se kurcze pieczone spokoj co? yao.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla rozluźnienia atmosfery, mogę napisać, że wczoraj padł Xbox live:

http://www.dualshockers.com/2015/07/26/xbox-live-currently-down-on-xbox-one-360-and-windows-10-as-many-users-cant-login/

Poczytałem trochę komentarzy i zauważyłem, że sporo ludzi narzeka na działanie sieci, ma problemy z zalogowaniem itp. Niby pada podobnie, co PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa... Xbox Live pada co tydzień, PSN pada na tydzień ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny post. 

 

A ja znalazłem rozwiązanie swojego dylematu z wyborem gry. Przypomniało mi się, że od czasu urodzin mam w szufladzie kartę podarunkową do Empiku na kwotę 150 zł. Się troszkę dopłaci i so dwie gry. Wypłato nadchodź. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na te święta nie ma hiciorów, a na zeszłych psn nie działał.

Może to jakaś nowa świecka tradycja? :biggrin:

Gratuluję zakupu i życzę przedniej zabawy, choć taka na pewno będzie.

 

p.s. po moich przygodach z keye (jeszcze nie oddali kasy, czekam na łaskę ich księgowości ;) ) jak ktoś szuka tanio, szybko i uczciwie Golda, to polecam tutaj:

http://allegro.pl/12-miesiecy-xbox-live-gold-pl-eu-us-automat-24h-7-i5552147380.html

 

Wszystko działa, kod dostałem w 20 sekund.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę się bawił dobrze mam naprawde pozytywne nastawienie , pewnie zdziwko ale marzę o tym żeby na początek ..... Zagrać po 10 latach w Halo 1 mapę Silent Cartographer na Legendary chlip , chlip :) Nie grałem w 4 słyszłem kiedyś że robili ją ludzie którzy mieli coś wspólnego z Metroidem ech bardzo bardzo mam ochotę w to pograć a przecież lada moment 5 :) Gearsy jezus maria gearsy , kolecja Rare z Perfect Darkami , Tomb Raider ( rok czekania nie dzieki ) , Sunset , Crackdown ( pierwsza część i rozwijanie gościa było świetne ) , Horizon 2 , Dead Rising , Ori , Killer Instict , Titanfall ,Ryse ... Naprawdę przekonały mnie gry i realne zapowiedzi a noe kiedyś tam , kultura pracy / wykonanie to tylko wisienka na torcie :)

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj po 2 tygodniach przerwy ( grałem w Forze i Halo) odpaliłem PS4 aby zagrać multi w BF4 ale po jednej rundzie dałem sobie spokój bo mi nerwy puściły. Nie wiem co jest ale jak wyceluje w gościa to obraz dziwnie skacze ze ogólnie za cholerę nie ubijesz typa no i ten piękny szum lasu po godzinie grania....Ja tez schowam do szuflady Ps4 chyba ze kuzyn pożyczy mi Batmana i Wiedzmina heheh i więcej żadnego plusa już nie wykupię bo nic kompletnie z tego nie mam.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorwał ktoś z Was już Win10 na pc/lapka?

Wiem, że niby nie ten temat, ale pośrednio będzie miał on wiele wspólnego z naszymi konsolkami.

Pytam, bo zapisałem się i na razie u mnie cisza, a miały być od dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też cisza na razie. Również lenovo y510p

Edytowane przez wan_zen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo, mam już WIndowsa 10, uaktualniłem na siódemce. Jak już piszecie jakie lapki to ja teraz siedzę na Asus X550C ale w zeszłym tygodniu jeszcze miałem pod reką Lenovo G510 bodaj i tam mogłem też zarezerwować windowsa. Teraz tego Lenovo używa mój tata i wiem że nie może pobrać Windowsa, dorwał skądś plik instalacyjny ale jeszcze nie wiem czy jest to coś oficjalnego czy nie, dowie się pewnie jak pobierze, natomiast "z paska" zainstalować nie mógł.

Jeśli nie robiliście tego to odpalcie Windows Update i wyszukajcie aktualizacji, u mnie w ten sposób rano wyszukało 10.

E: Żeby nie syfić więcej w tym temacie to napisze tutaj

@haobao_PL a to nie jest tak że w ciągu roku jak ktoś zaklepie Windowsa 10 to ma za darmo na zawsze a po upływie roku każdy nowy użytkownik, ktoś kto w ciągu roku nie zarezerwował sobie systemu, będzie musiał za niego zapłacić jak to normalnie było do tej pory?

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem dziś, że ta aktualizacja jest darmowa tylko na rok ? A co później ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A później musisz bulić, a co myślałeś :)

 

 

Ja już po operacji. Aplikacja Xboxowa jest obłędna. Streaming wyśmienity. Zero zauważalnego opóźnienia. Chodzi jak burza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@haobao_PL a to nie jest tak że w ciągu roku jak ktoś zaklepie Windowsa 10 to ma za darmo na zawsze a po upływie roku każdy nowy użytkownik, ktoś kto w ciągu roku nie zarezerwował sobie systemu, będzie musiał za niego zapłacić jak to normalnie było do tej pory?

 

Jest tak jak piszesz.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A później musisz bulić, a co myślałeś :)

 

 

Ja już po operacji. Aplikacja Xboxowa jest obłędna. Streaming wyśmienity. Zero zauważalnego opóźnienia. Chodzi jak burza.

Czy dzięki temu streamingowi na PC można z PC streamować na innej platformie niż twitch? Czy działa to tylko na takiej zasadzie że na innym urządzeniu można grać w grę z One i nie ma możliwości nic więcej z tym robić? Pytam ponieważ nie wiem za bardzo jak to działa a współpraca Xboxa z windowsem 10 jest jedną z rzeczy dzięki której rozważam kupno XO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja Xboxowa jest obłędna. Streaming wyśmienity. Zero zauważalnego opóźnienia. Chodzi jak burza.

A ten stream chociaż 1080p ma, czy standardowo 798p ;)

Sieć między Magnetowidem a PC masz via kabel, czy Wifi? Jakie gierki testowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jakiej rozdzielczości był. Nie widziałem różnicy w grafice. Sieć kablem. Tomb Raider. Pisząc zero opóźnienia porównywałem na oko, bo mam monitor zaraz obok TV. Wiem, że pytasz na okoliczność lagów w fpsach, ale tego nie testowałem.


A w ogóle jedna fajna opcja jest jak gramy w dowolną grę na PC. Windows+G włącza menu w którym możemy nagrać filmik, zrobić screena i tam parę innych. Tylko dość spore wymagania, bo chyba AMD serii 7000 i Nvidia 600 to minimum żeby nagrywać film.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a u mnie jeszcze nie ma. Ostatnio w ogóle lapek coś świruje i po którejś aktualizacji wypiernicza wszystko i twierdzi, że moje konto jest tymczasowe.

Nie ma m.in. zakładek w przeglądarce, tapety itp... Przywracałem po tym system bo mnie to irytowało.

 

btw. Rory McIlroy narobił mi smaka na golfa, zaraz mi się czas skończy, a gierka fajna. Tłukę challenge. Daliby coś w EAA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale z tego z ludzie piszą najpierw trzeba zaktualizować z 7/8.1 na 10, a dopiero później można zrobić czystą instalkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co masz na myśli - bo to paradoks co napisałeś. 

 

Skoro zaktualizujesz Win7/8/8.1 do 10 - To masz 10.

Skoro chcesz czystą wersję po formacie, to nic nie masz na dysku.

Ze źródła które podałem masz wybór instalacji od nowa na czysto - ale wtedy potrzebujesz mieć klucz aktywacyjny, który masz do oryginalnego Windowsa 7/8/8.1. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co masz na myśli - bo to paradoks co napisałeś. 

 

Skoro zaktualizujesz Win7/8/8.1 do 10 - To masz 10.

Skoro chcesz czystą wersję po formacie, to nic nie masz na dysku.

Ze źródła które podałem masz wybór instalacji od nowa na czysto - ale wtedy potrzebujesz mieć klucz aktywacyjny, który masz do oryginalnego Windowsa 7/8/8.1. 

Mam rozumieć że nagrywam to na płytę/usb i instaluje na czysto z kluczem win 7 beż wcześniejszego "przechodzenia" z paska ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×