Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Ciągle coś pojawiają, ciągle coś mieszają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bartbuks napisał:

Co te aktualizacje na XO takie częste? W niedzielę mi ciągnie 500mb, dzisiaj 400mb.

 

34 minut temu, SephiroT napisał:

Ciągle coś pojawiają, ciągle coś mieszają.

 

Wolę tak (bo fakt się zmienia sporo!) niż jak w PS4 aktualka 184 mega i co? ZAWSZE tylko poprawa stabilności :24_stuck_out_tongue: (a pamietacie jak sie zarzekali ze teraz tylko duze aktualizacje będą wprowadzające w hooy funkcji, a wyszło jak zawsze tak samo = z dupy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bartbuks napisał:

Co te aktualizacje na XO takie częste? W niedzielę mi ciągnie 500mb, dzisiaj 400mb.

Dostałeś w końcu to zaproszenie do previev ode mnie?

To też ma wpływ na częstotliwość aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wysłać zapkę do tego preview. Będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostałeś w końcu to zaproszenie do previev ode mnie?

To też ma wpływ na częstotliwość aktualizacji.

Mam, mam. Jeszcze raz dzięki. Czyli to dlatego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostałeś w końcu to zaproszenie do previev ode mnie?

To też ma wpływ na częstotliwość aktualizacji.

Mam, mam. Jeszcze raz dzięki. Czyli to dlatego ;)

Dostałeś w końcu to zaproszenie do previev ode mnie?

To też ma wpływ na częstotliwość aktualizacji.

Mam, mam. Jeszcze raz dzięki. Czyli to dlatego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może mi ktoś wysłać zapkę do tego preview. Będę wdzięczny.

Poszło. Jeżeli się załapiesz to dostaniesz wiadomość od M$

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam czy może mi ktoś wyjaśnić jak w menu XO, wykasować wszystkie filmy z DVR?

O ile było to banalnie proste w poprzedniej wersji OS, tak w obecnej po 5 minutach szukania napisu: skasuj, ikonki kosza, itd., się poddałem.

Nie wiem, czy wykasowali tą "zbędną" opcję, czy po prostu przestałem ogarniać co się porobiło lub doznałem martwego punktu w oczach. 

Dziękuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie zakładka społeczność w górnej części daszbora jest mała ikonka pada na tle klatki filmowej. Gdy tam wejdziesz ikonka skrajnie po prawej umożliwi Ci edycję zapisanych materiałów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, sprawdzę w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za wprowadzenie w błąd, pomyliło mi się czego szukałem w tym DVR... Nie, jak wykasować ale jak zaznaczyć wszystkie pliki i wykasować je. 

W poprzedniej wersji OS było zaznacz wszystko, usuń i gotowe... Obecnie trzeba każdy plik zaznaczać ręcznie... Tego szukam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu!!!

Koniec dźwięku włączania/wyłączania konsoli padem.

9f7b367315721f8fe989403c2f625b85.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W końcu!!!

Koniec dźwięku włączania/wyłączania konsoli padem.

9f7b367315721f8fe989403c2f625b85.jpg

Noooooooooo taka banalna opcja, ale jest :) a w ps4 to zapomnij ;) Sony wie lepiej...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M$ też wiedział lepiej.

Na jakiś czas to zniknęło ale dobry hejt nie jest zły więc do pewnego stopnia słuchają graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porównujcie delikatnego piknięcia ps4 do dźwięku jaki wydaje xo przy wł/wył.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delikatnego? To piknięcie w PS4 obudziłoby zmarłego. W Xboksie też jest bardzo głośny dźwięk, ale jakiś przyjemniejszy. Tak czy inaczej nie rozumiem po co to zmieniali. Zawsze włączanie padem było ciche, a z konsoli głośne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tej opcji wyl. pikniecia przy uruch. konsoli. Pewnie tylko w xbox preview. BTW fajnie ze mozna swoja muzyczke puszczac podczas grania. Wystarczy pendrive, aplikacja i juz. SONY niech sie uczy od MS dbac o klienta.

Cos gdzies czytalem ze BF1 ma wspierac Directx 12 a jak wiadomo nasz kochany xbox juz ma kilka gier w swojej bibliotece z jego obsluga. Pisalo ze niby ma to rozwiazac problem z rozdzialka. Ciekawe czy to sie sprawdzi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Thrasher8888 napisał:

Nie mam tej opcji wyl. pikniecia przy uruch. konsoli. Pewnie tylko w xbox preview. BTW fajnie ze mozna swoja muzyczke puszczac podczas grania. Wystarczy pendrive, aplikacja i juz. SONY niech sie uczy od MS dbac o klienta.

Cos gdzies czytalem ze BF1 ma wspierac Directx 12 a jak wiadomo nasz kochany xbox juz ma kilka gier w swojej bibliotece z jego obsluga. Pisalo ze niby ma to rozwiazac problem z rozdzialka. Ciekawe czy to sie sprawdzi.

 

Nooo to czekam na więcej info, bo może BF1 wezmę na XboxOne a nie na PS4 :24_stuck_out_tongue: (choć w sumie więcej znajomych do gry będzie na PS4 :P, ale myślę, że i z tego forum ktoś się znajdzie na One :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj sprzedałem swojego 2,5 latka z kinectem za 1100zł. Trzeba przytulić "S". Miałem nie dokładać dużo do wymiany sprzętu i myślę nad zwykłą S z 500GB ale gdzieś trochę korci wersja z 2TB tym bardziej że można wyrwać poniżej 1700zł ale czy ma to sens....?

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy lub byłych posiadaczy Fallouta 4 na Xboxa. Jak wygląda z wydajnością po patchach? Bo z tego co pamiętam na początku był czasami pokaz slajdów, a jeżeli dalej tak jest to się wstrzymam z zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dostałem testowego xboxa na jakiś miesiąc i chciałbym obskoczyć w tym czasie możliwie wszystkie warte ogrania exy.

Pobrałem sobie Ori, obie Forze, Ryse, Rise of Tomb Raider, Quantum Break. Halo czy jakiekolwiek inne futurystyczne strzelanki to nie mój klimat.

Jest jeszcze coś wartego ogrania czego nie dostane na PS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×