Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Nie czekam na Days Gone ale ktoś może czekać

Wiesz, dzięki Sony zagrałem w mistrzowskiego Bloodborne. Do tego świetnego Spiderman. Gry warte uwagi to Until Dawn - choć to samograj to bardzo przyjemny. Horizo Zero Dawn również nie jest złą grą tak samo jak nowy Kratos - jedni go wychwalają a inni tak jak ja, uważają za sredniaka. Persona 5 - to przecież jest kozak! Nier Automata, ta gierka już dostępna na Xbox ale dobry rok wcześniej grałem na Ps4. O remasterach nie wspominam bo Xbox miażdży Sony swoją wsteczną!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ok , pewnie ze zawsze lepiej miec opcje niz nie mieć . 

 

 

Co do gier gusta oczywiscie , Bloodborne imo najlepsza gra na ps4 ogrywałem na pre i nawet tu pisałem tego dnia chyba . 

 

 

Co do Until Dawn z kolei jedna z najgorszych gier w jakie gralem xddd i rozniez opisywalem swoje emotions . 

 

 

Persona mnie nie kreci . 

 

 

 

Edit : hehe znalazlem swoje wypociny o Until Dawn sprzed kilku lat , zadne prowo dla beki wrzucam

 



 

 
isano 17 Maj 2016 (edytowane)

Odświeżam tylko żeby napisać jak bardzo sie męcze przy tej "grze" imo koło life is strange czy heavy rain to nawet nie stalo , totalnie absurdalne zachowanie bohaterów , głupie płaskie postacie i gore z dupy , "gameplay" sprawia że ziewam już z 20 raz i zaraz chyba ostatecznie wyłączam ( 6 chapter ) nie wiem dla mnie to jest tylko dla fanów piły i innych tego typu produkcji snuffowych , dno :) No fajnie zrobiony Peter Stodmare spoko :) Ech postaram się dokończyć bo postanowiłem że exy Sonowskie z osyatnich miesiecy pozaliczam ale przyznaje wziałem troche w ciemno mogłem poczytać :)

 

Skończyłem , nawet szkoda mi czasu na refleksje bo są różne gusta , osobiście przy grze przytrzymały mnie do końca bardzo fajne modele postaci i wydane pieniążki , na pewno nie scenariusz i gameplay :) Nie będę się żalił bo i tak dałem nie dużo za to , ale no czasami jednak fajnie jakąś recenzje sobie poczytać , co też wszystkim co mają przed sobą Until Dawn polecam :)

Edytowane 17 Maj 2016 przez Danielski_82

 

 

 

 

 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale tu nie chodzi o to co kto lubi tylko raczej kwestia tego że Sony MA exy, a Microsoft ich NIE MA. Bo wypuszczanie non stop Forzy, Gearsów i Halo do tego nie zaliczam.

Poza tym sprzętowo też wolę x’a bo zainwestowałem w dojebany tv 4k i chcę mieć prawdziwą rozdzielczość, a nie oszukaną jak w prosiaku.

Co do systemu to czego oczekujecie, przecie to Windows Ja już od lat śmigam na Mac’u i na iOS bo windowsa i androida nie mogłem zdzierżyć. Ale... CO KTO WOLI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ale tu nie chodzi o to co kto lubi tylko raczej kwestia tego że Sony MA exy, a Microsoft ich NIE MA. Bo wypuszczanie non stop Forzy, Gearsów i Halo do tego nie zaliczam.

Poza tym sprzętowo też wolę x’a bo zainwestowałem w dojebany tv 4k i chcę mieć prawdziwą rozdzielczość, a nie oszukaną jak w prosiaku.

Co do systemu to czego oczekujecie, przecie to Windows Ja już od lat śmigam na Mac’u i na iOS bo windowsa i androida nie mogłem zdzierżyć. Ale... CO KTO WOLI

Co do systemu to jako użytkownika konsoli wali mnie to na czym to śmiga, ale chce moc uruchomić grę bez względu na to czy się inicjalizuje aktualizacja innej gry czy nie. [offtopic] Tez od lat używam ios i tu nie mam uwag, ale MacOS niestety jest coraz gorszy i coraz bardziej niedorobiony. [/offtopic]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro co kto woli, to ja wolę XOX. Multiplatformy wyglądają lepiej, a dla Uncharted 4 i Spidermana nie kupie ponownie ps4, aż takiego parcia nie mam.

Reszta ich exów mnie nie interesuje.

Co do systemu, to problem lekki miałem tylko na początku po przesiadce. Teraz śmigam bez problemu i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Offtop ale nie przesadzałbym z tym IOS to już nie te lata  , pisałem godzinę temu post z iPada najnowszy os i właśnie efekty w topicu RDR bo czcionka zwariowała :)

 

O tym że w ciągu ostatnich lat chamsko zostało usuniętych wiele gier z app store nie wspomnę . Nie mogę już dziś odpalić np. legalnie kupionego Soul Calibura czy perełki BioShocka IOS ...

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię swojego PROsiaka a teraz kiedy mam wersję z RDR2, która jest cichutka to już w ogóle. Długo nie mogłem zrozumieć jak można grać na XO/s/x. W ostatnim czasie zacząłem mieć ochotę wypróbować tą maszynkę i naprawdę jestem zadowolony. Mając tylko jedną konsole trzeba iść na jakieś kompromisy. Ps4 daje exy a Xbox w sumie całą resztę.
Mało tego, najbardziej jest śmieszne to, że ja nie jestem nolajfem i nie spędzam przy konsolach dużej ilość godzin a jeszcze posiadam Nintendo Switch jako super uzupełnienie i z jedne strony głupio mi z tego powodu a zdrugiej strony czuję, że mogę zagrać w gry bez ograniczeń...

Druga sprawa jest taka, że gdyby Ps4 Pro miał moc XOX oraz wsteczna kompatybilność to Xbox byłby zupełnie nie potrzebny. Oczywiście sytuacja może się całkowicie odmienić przy nowej generacji konsol gdyż plotki mówią, że to właśnie Xbox będzie dominujący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tego nie dajo w zestawie?

No ale już mam i teraz tylko grać.6e13a1b429354563a698b58053377a38.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tego nie dajo w zestawie?


Zeby zarobić?

Gratulacje zakupu.
Ja mam słabość do exow od Sony, miałem krótka przygodę z xo slim i powiem ze po tym co MS pokazał jesli chodzi o xox jestem pod wrażeniem. Jesli konsola zielonych nie popełni błędu premierowego xo i bedzie odpowiednio mocny (spodziewam sie umiarkowanego skoku mocy w stosunku do xox) to pewnie wybiorę konsole od MS (jesli czegoś nie spiernicza) a konsole od Sony kupie ale zdecydowanie pózniej jak uzbiera sie conajmniej 5 exow ktore bede chciał ograć.

Póki co kombo lapciak plus ps4 mi wystarcza. A i prawda jest taka ze gier do ogrania mam wiecej nizli mocy przerobowych i nawet bez kupna nowego sprzętu grania mam na lata.

Teraz tylko pozostaje życzyć studiom ktore kupił MS sukcesów i tego zeby mieli budżety na duże tytuły. Oraz zeby znaleźli balans miedzy ogrygonalnoscia a znanym i lubianym.

Miłego grania.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet maja.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolos28...bo głównym założeniem są baterie.

 

Ja jadę na bateriach, córa ma to dziadostwo i fajnie się sprawuje.

Przyjemnym faturem jest dioda w kabelku która pokazuje czy się już naładowało.

Uważaj na kabel przy wtyczce ...9-latka potrafiła tak zaginać że go złamała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam eneloopy i ładuje je dość rzadko ale tez nie gram ostatnio jakos dużo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, CePeeN napisał:

Budżet maja.

 

Wiem cztytalem. Badziej chodzi o to jak go spozytkuja nie oszukujmy sie Infamous, Ratchet i SpiderMan mimo iz to dobre lub bardzo dobre gry nie wyznaczaja moim zdaniem nowych trendow, to sprawdzone dobre pomysly w ladnym opakowaniu i sporo innych gier od Sony taka jest gdzie czesto dodaje sie dobre opowiadanie historii.

Gry nie musza isc w oryginalny niepopularny temat (jak Hellblade), zeby odniosly sukces. Horizon Zero Dawn to tez bezpieczne polaczenie mechanik z innych sandboxow ba nawet ma odpowiednik wież znanych z gier ubi. To co moze MS jak i tym studiom wyjsc na dobre to wlasnie jakis blockbuster tytul moze nie przelomowy ale za to wykonany bardzo dobrze a moze nawet i rewelacyjnie (grafa, gameplay) ktory zdobedzie wysokie noty i nie bedzie Forzą Horizon n+1 ;)

 

@Kolos28podobnie jak @SephiroTjade na aku i powiem co pewnie sam zauwazyles ze porownujac DS4 do pada od XO to ten drugi jesli chodzi o czas pracy wypada o lata swietlne lepiej. na dolaczonych duracellkach gralem lacznie 24h (w sesjach 6+6+4+4+4) i bylem w szoku ze mozna tak grac. PS4 kupilem od razu drugi pad bo nie lubie grac na kablu nie chce zeby mi sie cos dyndalo mierzy kanapa a konsola. Sam jade na aku od philipsa i nawet ostro wydygane daja rade. przy 4 kompletach z ktorych 1 w padzie z pozostale 3 w gotowosci nie mam zadnych problemow. A wymiana baterii zajmuje niewiele wiecej nizli to co robie przy PS4 czyli wylaczenie rozladowanego pada i podlaczenie go do ladowania oraz podlaczenie drugiego pada zeby grac.

 

O innych zaletach pada juz pisalem i chyba nawet mieslismy dyskusje o tym.

 

I jak wiesz chwale co w mojej opinii dobre a ganie to co mi sie nie podoba. I podobnie jak Ty najwieksza bolaczka dla mnie na poczaku byl UI czy tez dashboard od XO.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tego charger'a, to chodzi fajnie w padach standardowych, a np. włożyłem go do pana z edycji GoW 4 i już nie sprawował się dobrze. Rozładowywał się co chwila. Próbowałem update'y robić pada i inne cuda... nie dało rady. Jade na eneloopach ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mag To jest trochę mit z tymi wieżami , co chwile to czytam a prawda jest taka że i w Far Cry 5 i Odyseji ten element jest już bardziej jako ciekawostka . 

Bo rozumiem że chodzi o formułe rodem z Far Cry 3 , synchro żeby „popchhnąć” region do przodu . Proces ten ogólnie zaczał sie juz w Watch Dogs 2 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kolos28 napisał:

Dlaczego tego nie dajo w zestawie? emoji16.png

No ale już mam i teraz tylko grać.6e13a1b429354563a698b58053377a38.jpg

 

 

Będzie pan zadowolony :D mam w domu dwa takie zestawy, bo jeden poszedł razem z XO do Córy, a drugi kupiłem sobie razem z XOX. Kabel mam podpięty pod ładowarkę od telefonu, więc służy często do ładowania smartfona i co jakiś czas pada. Świetna rzecz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam mojego prosiaka, ale w momencie jak dokupiłem koksa, to dopiero czuć te jakość obrazu. Potwor z tej maszyny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak to jest z dodawaniem gier do biblioteki.

 

Nie chciałbym pobierać gier z Golda ale chciałbym aby mi nie przepadły i były dostępne zawsze przy aktywnej subskrybcji.

 

Obecnie jest B1 w Gold za free a ja nie chce go pobierać ale chce mieć go w bibliotece tak jak na ps4, jest to możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a jak to jest z dodawaniem gier do biblioteki.
 
Nie chciałbym pobierać gier z Golda ale chciałbym aby mi nie przepadły i były dostępne zawsze przy aktywnej subskrybcji.
 
Obecnie jest B1 w Gold za free a ja nie chce go pobierać ale chce mieć go w bibliotece tak jak na ps4, jest to możliwe?
Nie pamiętam dokładnie. Ale zawsze możesz dać do pobrania, po chwili anulujesz pobieranie a gra będzie widoczna w zakładce gry do pobrania

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby to jest jakieś wyjście ale nie ma normalnego dodawania do biblioteki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niby to jest jakieś wyjście ale nie ma normalnego dodawania do biblioteki?
Jak miałem xo to również chciałem robić tak jak Ty ale z poziomu konsoli nie mogłem takiej opcji znaleźć więc robiłem tak jak pisałem post wcześniej

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu przeglądarki normalnie się dodaje do biblioteki, później jest opcja zainstaluj lub nie

 

Z poziomu konsoli zaczyna się pobierać , wtedy trzeba anulować

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z konsoli jest tylko taka opcja jak pisze Pablos. Ja tak robię cały czas i nie jest to jakieś upierdliwe. Po prostu zamiast "dodaj do biblioteki" klikamy anulowanie pobierania. Kwestia nazewnictwa przycisków.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się jakaś aktualizacja systemu - niecałe 400MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×