Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Gametrade od zawsze ma dostępność 24h, jak im napisałem że albo mają jakiś błąd albo lecą w kulki z klientem to odpisali że jak będą mieli to poinformuja.. Olalem i kupiłem na olx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dishonored już jest :sad: jak żyć... jak żyć..

 

PS

choć wygląda na to, że podbili tylko rozdziałkę, a reszta jak z PS3.. Chyba poczekam, aż spadnie do 50 plnów

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie udostępnią wszystkim tak jak było na PS4.

Tak, ale wolałbym pograć dłużej niż 1-2 dni i to w weekend kiedy przeważnie nie mam czasu.Jak nikt nie da znać to sam postaram się sprawdzić dziś wieczorem jak wrócę z pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy ma ktos moze dzisiaj problem z zalogowaniem sie do xbox live?Mialem ustawione logowanie bez podawania hasla,dzisiaj po jednodniowej przerwie odpalam iksa,wybieram swoj profil i o dziwo pyta mnie o haslo,wpisuje je i wyskakuje,ze haslo nieprawidlowe.Na pewno wpisuje dobre haslo.Czy mial ktos podobny problem?

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szuldi na przyszłość wklep sobie w google xbox live status :biggrin:

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trafiłem na infolinii neonetu na konkretnego i ogarniętego człowieka. Najpierw potwierdził, że nie ma towaru na magazynie, a gdy mu powiedziałem, że wisi na ich stronie po 199 zł, to sprawdził i był zdziwiony, że jest. Obiecał się załatwić sprawę. Dzisiaj zadzwonił, że FH2 dostanę po tamtej starej promocyjnej cenie 149 zł w tym, albo na początku przyszłego tygodnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie , nagrywanie filmików z gier mnie kompletnie nie kręci :-)

To wszystko? Czy jeszcze trzeba gdzieś grzebać?

fdc2efcf5cfcb04913b63bf800b4c2a9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, jak sprawdzić jaką wersje mamy patcha /łatki danej gry? Bo coś ostatnio namieszalem i nie wiem czy dana aktualizacja gry się w końcu zainstalowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystąpił u mnie dziwny feler i pytanko do innych, czy ktoś się już z tym spotkał.

Grałem w niedziele do wieczora - wszystko z padem w porządku. Wracam w poniedziałek z pracy - przyciski (A) i (X) wcisnięte. Jakby przyklejone. Cięzko "odbijają" po wciśnięciu, zajmuje im to kilka sekund - co oczywiście uniemożliwia prawidłowe granie. Szybki rzut okiem w internet - należy pada przeczyścić - co też uczyniłem, benzynka ekstrakcyjna i po chwili tarcia przyciski prawie wróciły do swojego poprzedniego stanu, powtórzyłem proces z 3 razy i pomogło. Z ciekawości jednak sprawdziłem dzisiaj rano czy w porządku i znowu nie odbijają.

Wina upałów? Nie chce mi się wierzyć, że jest tak zabrudzony, żeby coś takiego się działo, mam konsolę raptem miesiąc. Mam w domu kilkuletnie pady które takiego motywu nigdy nie miały.
Ktoś się z tym spotkał? Jakieś rady? Nie widzi mi się czyszczenie benzyną pada przy każdej chęci zagrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego podlega w ogóle pod gwarancję? Poza tym, chciałem uniknąć czasu oczekiwania. Ot, zawsze warto spytać, może ktoś ma jakiegoś tipa. W sieci głównie radzą przeczyścić okolice szpary w okół przycisku, chociaż średnio bezpieczne mi się to wydaje. Najwyżej, w ostatecznosci zglosze sie z tym na gwarę, ciekawe co powiedzą. 

edit: Właśnie się skapnąłem, że w złym temacie to napisałem, powinno to się oczywiście znaleźć w "Problemy techniczne, szum wiatraczków, trudne sprawy, dlaczego ja?", sorry za zamieszanie. 

Edytowane przez drake_neith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem.

A może podczas Twojej nieobecności w domu ktoś coś wylał na tego pada?

Najlepiej zadzwoń do serwisu Microsoftu i zapytaj co z tym fantem zrobić.

 

Pomoc telefoniczna jest dostępna:

  • Od poniedziałku do piątku: 10:00-18:00
  • sobota: zamknięty
  • niedziela: zamknięty
Numery telefonów
  • 00800 441 17 96
Edytowane przez BulletPOL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki problem z przyciskiem wystąpił u mnie po niecałym tygodniu posiadania konsoli. Pad został wymieniony na gwarancji - trwało to około dwóch tygodni (wysyłka kurierem, powrót Deutsche Post).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ważne MS daje tylko rok gwarancji na pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurier zamówiony, infolinia bardzo pomocna. Swoja drogą, jak tylko zacząłem opisywać problem to od razu wiedzieli o co chodzi, czyli przypadek się musi dość często zdarzać. ;) To teraz 2 tygodnie "suszy", a tu demo Forzy akurat wyszlo. :/ 


btw. czy kartę internetową typu prepaid jak np. WBK można podpiąć pod konto do płacenia za gry, ea access itd. itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×