Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Co ważne MS daje tylko rok gwarancji na pada.

Na pewno?

Punkt 10 warunków gwarancji mówi że to kraj określa długość gwarancji a u nas wszystko mms działać 2 lata.

Ważniejszy jest paragon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomb raider niby od kiedy mial byc w ofercie GWG ? Sprawdzalem wczoraj i nadal nie ma...

Od 15 września

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotify nie ma. Trzeba się zadowolić TuneIn Radio jak na razie z tego co widzę.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X ma dość ciekawą opcję streamingu :) zestreamuj sobie spotify z androida na Xa ;p

 

a tak w ogóle to się nazywa Groove - i jest w xbox music - o ile się orientuję to baza nawet większa niż w spotify - choć widzę, że w Polsce nie macie dostępu :/

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś Mad Maxa na xboxa? Ewentaulnie wyczytał jak jest na tej platformie z doczytywaniem tekstur i płynnością? 

Edytowane przez Thief27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serviio z zaznaczanym automatycznym odtwarzaniem "wtopionych napisów" - potestuję jeszcze ale chyba w końcu mam multimedialny odtwarzacz DLNA który poprawnie odtwarza wszystko :D


ooooo, FLAC'i odtwarza.

#ps4nikogo #4theplayers #betterpsn :P :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie się zawsze robi na sercu jak ktoś kupuje tego słabego Xboxa i nagle wypływa z niego na Forum potok szczerej radości z posiadania fajnego sprzętu :)

Lubię to.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze staram się pisać jak jest bez przeginania w żadną stronę.

Lepsze/gorsze (dla mnie), działa/nie działa itp. itd.

Dla mnie liczy się uzyskany efekt końcowy a pod względem multimediów Xbone wygrywa.

W gry jeszcze nie miałem czasu siąść dłużej grać. Najpierw trzeba było wszystko popatchowac i zająć się robotą.

 

!!Smart Screen!!

Nawet nie porównuję do streamingu przez aplikację PlayStation czy do Playstation TV bo tego się nie da porównać.

Podpinam pada do PC i gram bez opóźnienia. Śmiem twierdzić że w FPS'y po singlu tez bym be problemów pograł (ale to sprawdzę na Gears of War czy Titanfall'u). :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalibyście trochę więcej o tych funkcjach multimedialnych. Nie chodzi mi o sam aspekt techniczny, bo mogę poszperać w necie, ale o wasze wrażenia. W waszej ocenie XO może spokojnie pełnić funkcję centrum audio/video w domu? Próbowaliście odtwarzać filmy na BR? Jeśli chodzi o ten aspekt, zarówno PS4 jak i XO są średnio oceniane. Podobno daleko im do PS3. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalibyście trochę więcej o tych funkcjach multimedialnych. Nie chodzi mi o sam aspekt techniczny, bo mogę poszperać w necie, ale o wasze wrażenia. W waszej ocenie XO może spokojnie pełnić funkcję centrum audio/video w domu? Próbowaliście odtwarzać filmy na BR? Jeśli chodzi o ten aspekt, zarówno PS4 jak i XO są średnio oceniane. Podobno daleko im do PS3. 

Daj mi trochę czasu - akurat jest to aspekt który w PS4 jest koszmarny więc na Xbone przetestuję go na siódmą stronę ale już pierwsze wrażenia są o wiele lepsze.

Windows 10 wywalił mi wejście optyczne w karcie muzycznej więc zamierzam streamować po DLNA filmy/seriale i oglądać z dźwiękiem przestrzennym. ;)

Mam jakieś bajki córki na płytach BD to też obczajkę zrobię.

Nawet sprawdzę jak działa PS4 podpięte przez HDMI do Xbone (PS4 > Xbone > Ampli > TV).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie się zawsze robi na sercu jak ktoś kupuje tego słabego Xboxa i nagle wypływa z niego na Forum potok szczerej radości z posiadania fajnego sprzętu :)

Lubię to.

Hehe Seph zrobił to z takiej przyczajki, że od kilku dni zastanawiałem się - co on tak się rozpisał w dziale o XO? :D

I dopiero dzisiaj zwróciłem uwagę, że pojawił się też Gamertag :)

 

 

Sephirot fajnie, że dołączyłeś do tego grona, z pewnością będzie to z korzyścią dla wszystkich, bo na tyle co Cię znam, to zyskaliśmy usera, który prześwietli ten sprzęt na wylot ;)

I będzie pomocny w wielu kwestiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a mi się udało podpiąć DualShock 4 do Xbona.

*badum tsssss*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tru de laptop jak juz :p

Wysłane z iPh... aa wal sie Banzaj :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ozywając GIMX'a i dodatkowych urządzeń, ale się da.

Przy okazji można zmienić niechciane ustawienia klawiszy :P

 

...co im szkodziło dać w Gearsach swobodne bindowanie? :( ehhh gra mi się podoba ale sterowanie odpada i sami zmusili mnie do kombinowania z GIMX'em :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po kilku tygodniach obcowania z padem od XO wolę go od Duala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sephirot czekam na Twoje porównanie ps4 do xo, bo jesteś tak jak ja z konsolami ps od początku i twoja opinia będzie dla mnie cenna.

Ten gimx to urządzenie do podłączenia wszystkiego do wszystkiego? O co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po kilku tygodniach obcowania z padem od XO wolę go od Duala.

Nie chodzi mi o to co wolę a czego nie, bo do pada muszę się przyzwyczaić tylko o układ sterowania w Gearsach który mi kompletnie nie podszedł. 

Właśnie sprawdzam sterowanie w TitanFall i jest "normalne" jak w większości FPS'ów.

Wychodzi na to że żeby nie zwariować będę musiał grac w Gearsy przez GIMX'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego nie mogę do końca ogarnàć na tym padzie to virtualne piłki ( i iss i fifa ) , do strzelanin zawsze najlepiej mi się grało na tych micro przez triggery ktòre stawiajà opòr trzeba się przyzwyczaić chyba , podobnie forzy na tym padzie świetnie się sprawdzajà przez wibrację na spustach . Dla mnie osobiście dual shock 4 to niewypał ale głœwnie przez tragicznà gumę na analogach ( nie wiem może teraz jest lepsza mieszanka ale i tak śmiech , najgorsze pady pod tym względem jakie używałem w życiu ) no i syfiastà baterię , ergonomia od lat ta sama nic tu nie musieli zmieniać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy techniczne umieszczamy w... uwaga, w temacie o problemach technicznych. Niesamowite, prawda?

 

Czy ja mam naprawdę wyrzucać z Forum? Czeski! Do stu beczek zgniłych śledzi! Czy tydzień odpoczynku nic cię nie nauczył? Wiesz, że 4 warn to perm ban? Reszta nie lepsza...

 

Ostatnie, naprawdę ostatnie ostrzeżenie. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialne podsumowanie - "Now it's the time to buy Xbox 1"

 

 

  Edytowane przez m0rph
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifka w prawilnym 1080p na xboxie podobnie jak Madden , pograłem i w końcu ograniam pada pod sportówki :) I tak ma być kurna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×