Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

A jak jest ze sluchaniem swojej muzyki podczas grania? Jest taka możliwość czy nie ma?

Edytowane przez ardek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nic nie trzeszczy odpukać , jedyny delikatny dyskomfort to te górne triggery a raczej ten "klik" właśnie . Mogę tylko potwierdzić że z czasem idzie się przyzwyczaić , teraz to z dual shockiem mam problemy przez ten mały rozmiar :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowany wczorajszą rozmową z Sithem... wystawiłem swoje PS4 na handel i sprzedałem. Jutro prawdopodobnie kupię Xboxa :) I jeszcze przez kilkanaście dni będę miał PS4 :D 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowany wczorajszą rozmową z Sithem... wystawiłem swoje PS4 na handel i sprzedałem. Jutro prawdopodobnie kupię Xboxa :) I jeszcze przez kilkanaście dni będę miał PS4 :biggrin:

Aha i potem będzie na mnie? :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha i potem będzie na mnie? :biggrin:

Nie, żona bardziej naciskała. :) 

 

Czy mam zwracać uwagę na coś przy zakupie? Unikać jakiejś konkretnej wersji? Czy może dołożyć i kupić 1TB? Poradźcie! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrażę swoje zdanie, bo opinie pewnie są różne:

Przede wszystkim kup nówkę, nie lubię się bawić w używane sprzęty.

Co do wersji z 1TB to są już w Polsce? Chyba ceny jeszcze takie, że raczej nie warto?

Mi się co prawda dysk zapełnia szybko, ale mam też zewnętrzny z kolenym 500gb, więc zastanów się czy warto dopłacać, bo pewnie będziesz grał głównie w Fifę ;)

No i w przeciwieństwie do ps4 możesz podłączyć zewnętrzny dysk zawsze :thumbsup:

 

Cholera sam coraz bardziej zastanawiam się nad sprzedaniem ps4... w sumie od kupna XO nie odpalałem jej ani razu, a za tą kasę mógłbym sobie odkupić Wiedźmina na XO i nabyć nową Fifę.

No i jeszcze by zostało :P

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też w tych sprawach wolę kupować nówki. Dysk zewnętrzny też mam, ale rację masz z tym, że raczej zostanę przy Fifie. Choć czekam na Mafię 3. Ale damy radę ;) 

 

Ja sprzedałem, bo by mi tylko zawalała miejsce. Tzn kolega już ją dogadał, kilkanaście dni jeszcze u mnie postoi zanim mu ją zawiozę. Bałem się, że będzie ciężko sprzedać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Bart, rób gamertaga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Another one bites the dust..

akBEkTU.jpg 

 

btw - wersja 1TB w sumie nie warta zachodu (gotówki) - Normalny X + kieszeń na USB 3.0 + dysk 7200 i masz lepiej, więcej i szybciej. Właśnie jutro odbieram WD Black - porównam z normalnym Seagatem czasy - wg tabel powinno być prawie 2 razy szybciej.. we will see..

Edytowane przez m0rph
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje w tym tygodniu zakup xbone forza 6 edition. Nawet spoko wygląd i do tego już nowsza wersja pada jak i samej konsoli. Martwi mnie jedynie tandetny odgłos przygazówki przy włączeniu, wyłączeniu i wysunieciu płyty :( mam nadzieje że da się to gdzieś wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się wyłączyć tak samo jak pikanie przy Playstation.

 

Cut_Bomb_Wires.jpg

 

 

...dla odmiany przy włączaniu/wyłączaniu  konsoli padem pikania nie ma (na PS4 zawsze jest).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupione!

Co mi daje ea Access? Czy 17 będę miał pełna wersję gry jak ja kupie, czy tylko będę mógł grać przez 10 h?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wszystko co jest w EA Access grasz ile chcesz dopóki masz aktywny abonament - za wyjątkiem tego w ofercie są gry, które możesz sobie sprawdzić - ileś tam godzin grania, żeby wiedzieć, czy chcesz kupić, czy nie. Dodatkowo na każdą grę EA masz 10% (bodajże - o ile mnie pamięć nie myli) zniżki od ceny w Xbox Store.

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo chłopaki w fut coś mówili, że jeśli ktoś ma ea access, to już 17 będzie miał Fifę i będzie grać. Czyli to tylko 10 h gry na pełnej wersji, czy dla ea access premiera jest te kilka godzin wcześniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maddena można było grać tydzień przed premierą w ramach ea abo , 10 h licznik się załączał przy kaźdym uruchomieniu wszystkie tryby były dostępne łącznie z tą karcianką . Jak mniemam tutaj będzie podobnie ( no może z wyjątkiem tych kart bo w fifie to jednak biznes :) )

Edit: a jednak karcianka będzie teź wcześniej na xie :) Ale nawet przy zakupie pograsz przed pre "tylko" 10 h :)

https://www.easports.com/fifa/news/2015/fifa-16-on-ea-access

On September 17, play 10 hours of FIFA 16 before it’s released with EA Access, only on Xbox One. Build your Squad in FIFA Ultimate Team™ and be one of the first to try FUT Draft. Plus, EA Access members save 10% on all EA digital purchases on Xbox One, including FUT packs, FIFA points, game purchases, and more.

All of your progress, stats, and unlocked items from the FIFA 16 trial carry over when you buy the retail or digital version, so you can continue your winning season right from where you left off.

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych dyskami zewnętrznymi - nie chce mi się teraz tabelki robić (na weekendzie coś wymodzę) - różnica pomiędzy dyskiem wewnętrznym, zewnętrznym 5400, a zewnętrznym 7200 na razie na przykładzie FH2:

 

Przenoszenie gry z wewnętrznego na zewnętrzny 5400 - 21 minut 10 sekund

Przenoszenie gry z wewnętrznego na zewnętrzny 7200 - 14 minut 40 sekund

 

Uruchomienie gry:

Wewnętrzny: 49,9 sek

Zewnętrzny 5400: 46,9 sek

Zewnętrzny 7200: 37,8 sek

 

Kieszeń - Sharkoon USB 3.0

Dysk 5400 - Seagate SV35 2TB

Dysk 7200 - WD Black 2TB

Edytowane przez m0rph
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba kupię hybrydkę, wsadzę do środka a jako zewnętrzny pójdzie oryginalna 500gb wpięta na USB z tyłu konsoli. ;)

Znalazłem za 160zł ST1000LM014 jeszcze na gwarancji ;) Żal nie brać. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wsadzałbym 256GB SSD do  środka tylko na system i duży 7200 po USB 3.0 - gdyby nie gwarancja :) Wolę wszystko przenieść na szybki zewnętrzny niż pożegnać się z 20 miesiącami gwarancji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekaj czekaj, to w XBone wymiana dysku uwala gwarancję? Fak, tego nie przewidziałem. Założyłem że podobnie jak w PS4 można to bezkarnie samemu zrobić.

Dopiero teraz zobaczyłem filmik i plomby. 

W takim razie również podepnę jakiś dysk zewnętrzny. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USB 3.0 ma większą przepustowość, niż wewnętrzny interfejs naszych nekst genuf... poracha w chooy :/ 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ciekawe jak będzie chodzić konsola na nowym dysku hybrydowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybsze ładowanie systemu i tyle - gry będą już normalnie śmigać, jak śmigały - windows swoje musi zagospodarować :biggrin:

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×