Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Następny miesiąc, dwa będzie się naprawdę sporo działo.. Kolejny news, tym razem nt. apki

 

http://majornelson.com/2015/09/17/xbox-app-on-windows-10-new-updates-available-today-and-preview-program-coming-soon/

 

baj de łej - dziś wychodzi The Book of Unwritten Tales 2 i Plague Inc. - ktoś, coś, gdzieś?

 

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja stałem się szczęśliwym posiadaczem xbone! :) w porównaniu do ps4 to cudo! Nie chciałem wierzyć innym, ale ta konsola jest fenomenalna, wykonanie, wygląd, jakość samych gier, (w końcu wszystko chodzi płynnie), pad to majstersztyk. Jestem mega zadowolony. Wersja niebieska z forza 6.

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe nagraj unboxing :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ardek

Widzę, że nie zapiąłeś pasów...  :nono:

Edytowane przez m0rph
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiemy ile w tym prawdy, ale na necie ludzie pisali że pad w edycji forza 5 jest lepszy pod względem czułości gałek i podobno bumpery lepiej chodzą, jak ktoś będzie miał porównanie z forum, niech zda relację.

Akuratnie, bardzo podoba mi się wersja konsoli z titanfall, ale już chyba praktycznie nie do zdobycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiemy ile w tym prawdy, ale na necie ludzie pisali że pad w edycji forza 5 jest lepszy pod względem czułości gałek i podobno bumpery lepiej chodzą, jak ktoś będzie miał porównanie z forum, niech zda relację.

Akuratnie, bardzo podoba mi się wersja konsoli z titanfall, ale już chyba praktycznie nie do zdobycia.

Tak jest, bo to już jest ten nowy pad z wejściem na mini jack. Przy okazji mieli poprawić też bumpery.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa z tym wejściem na Jacka, tylko jak zapewne chce podłączyć zestaw z mikrofonem to już i tak musze mieć tą jebYtna przejściówkę :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa z tym wejściem na Jacka, tylko jak zapewne chce podłączyć zestaw z mikrofonem to już i tak musze mieć tą jebYtna przejściówkę :-D

W sumie nie interesowałem się tematem, ale może nie trzeba?

Zależy ilo pinowy jack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad jest już nowy z wejściem jack, bumpery, poprawione tylko Krzyżak klika jak bumpery co mnie będzie irytować w bijatykach :/ cena przez infolinię w Saturnie 1799 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad jest już nowy z wejściem jack, bumpery, poprawione tylko Krzyżak klika jak bumpery co mnie będzie irytować w bijatykach :/ cena przez infolinię w Saturnie 1799 zł.

Jeszcze napisz dla Czeskiego czy mikrofon działa przez to wejście :biggrin:

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawione w jakim stopniu? Bo powiem że te z mojego pada trochę mnie irytują, lepiej klikają, szybsza reakcja? :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro po robię testy na spokojnie, bo dzisiaj tylko konfing + trochę forzy 6 i tomba w biegu...

Czeski co Ci nie pasuje w tych bumperach z wcześniejszej wersji?

Edytowane przez ardek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawione w jakim stopniu? Bo powiem że te z mojego pada trochę mnie irytują, lepiej klikają, szybsza reakcja? :-D

 

Wciskają się na całej długości.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro są takie poważne zmiany w padzie tzn Gałki,bumper, Jack, powinni za free wymieniać na nowe :-D, według mnie są na tyle duże zmiany że mogą wpływać na samą grę jak na użytkowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta i powinni wymieniac wszystkim konsole na te edycje limitowane, bo tak i juz... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta i powinni wymieniac wszystkim konsole na te edycje limitowane, bo tak i juz... 

O nie! ja niebieskiej nie chcę :beee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chce zamowic dwa pady od XO do PCta, znalazlem taka aukcje http://allegro.pl/pad-bezprzewodowy-xbox-one-box-nowy-sklep-24h-i5661952407.html, tylko cena mnie zastanawia bo np karen za prawie 200 zl wystawia, oficjalny sklep microsoft tez a tutaj 50 zl taniej wlasciwie. Sklep wyglada na uczciwy, tylko zastanawia mnie czy sa jakies wersje padow z innych rynkow ktore czyms tam sie roznia od wersji europejskiej, bo chcialbym uniknac wtopy;)

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że do PC narazie tylko kabel.

W listopadzie dopiero będą odbiorniki USB osobno w sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×