Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś grał w jedynkową wersję R6 , śmiga to w miarę ? Kurde wczoraj się podkręciłem jak zobaczyłem u ziomka na pleju synchroniczne wejście z buta ( póki psn mu nie padł hehe ) , i mimo że mam kilka gier do przejšcia kusi jak cholera :)

Jaka jedynkowa wersja?

R6 zawsze polecam :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eksboksowo Łanowa? :D

Ja tylko w wersję z PS4 grałem

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wytłumaczcie mi proszę (ale łopatologicznie krok po kroku :P) jak nagrywać z gry i na jakich zasadach to działa??

 

Chciałem nagrać epicką walkę w WoT więc wciskam 2 x XB Button później (w/g instrukcji na ekranie) bodajże X i co?? nagrywa mi 20 sekund? WTF??

 

Na jakich zasadach to działa? Myślałem że po naciśnięciu nagrywa (5 minut wstecz jako początek i dalej) tak ktoś pisał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to appka netliksa działa na xksie ok , po przelogowaniu z regionu NA można sobie pobrać choć daję sobie głowę obciąć że oferta np . na wyspach jest wieksza zwłaszcza w sf (pidczas ostatniego pobytu oglądałem stare star treki tu nie widzé deep space nine ) . Niemniej jakość streamingu w hd wspaniała ( jest i 4k ) i mam nadzieje że jednak ograną sié tam i będą tam sukcesywnie uzupełniać bibliotekę ( podobnie jak lektora bo lubię czasami jak zasypiam heh ) . Jak ktoś niespecjalnie przepada za torrentami jak najbardziej polecam podobnie jak spotify :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to appka netliksa działa na xksie ok , po przelogowaniu z regionu NA można sobie pobrać choć daję sobie głowę obciąć że oferta np . na wyspach jest wieksza zwłaszcza w sf (pidczas ostatniego pobytu oglądałem stare star treki tu nie widzé deep space nine ) . Niemniej jakość streamingu w hd wspaniała ( jest i 4k ) i mam nadzieje że jednak ograną sié tam i będą tam sukcesywnie uzupełniać bibliotekę ( podobnie jak lektora bo lubię czasami jak zasypiam heh ) . Jak ktoś niespecjalnie przepada za torrentami jak najbardziej polecam podobnie jak spotify :)

Oferta jest zależna od licencji. Np do House of Cards sprzedali licencję nc+ i na obecną chwilę netflix nie może go dodać do swojej oferty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj testowałem trochę, sporo rzeczy z US brakuję, co jest zrozumiałe, np. takiego House Of Cards. Nie wszystkie pozycje mają napisy lub lektora.

Z czasem podobno ma się to zmienić, same menu również ma dostać spolszczenie.

Jak będzie, zobaczymy. Gdyby ten Netflix wszedł do nas kilka lat temu powiedziałbym WOW, teraz już kilka innych serwisów ma lepszą ofertę. No ale przynajmniej jest, nie trzeba kombinować z jakimiś DNS-ami czy innymi diabłami.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj testowałem trochę, sporo rzeczy z US brakuję, co jest zrozumiałe, np. takiego House Of Cards. Nie wszystkie pozycje mają napisy lub lektora.

Z czasem podobno ma się to zmienić, same menu również ma dostać spolszczenie.

Jak będzie, zobaczymy. Gdyby ten Netflix wszedł do nas kilka lat temu powiedziałbym WOW, teraz już kilka innych serwisów ma lepszą ofertę. No ale przynajmniej jest, nie trzeba kombinować z jakimiś DNS-ami czy innymi diabłami.

W necie czytałem, że podobno problem z napisami związany jest z urządzeniami na których korzystamy z serwisu. Na Apple podobno wszystko śmiga idealnie. Reszta to loteria. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, testowałem na X, lapie i tablecie, wszędzie ta sama historia.

Jakoś specjalnego ciśnienia na tego Netflixa nie mam bo mam go już od dłuższego czasu, fajnie że już jest oficjalnie w Polsce i jesteśmy coraz mniej traktowani jako trzeci świat w tej globalnej wiosce, ale jest jeszcze sporo do poprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W necie czytałem, że podobno problem z napisami związany jest z urządzeniami na których korzystamy z serwisu. Na Apple podobno wszystko śmiga idealnie. Reszta to loteria. 

Proszę cię, jak nie masz wiedzy na dany temat to lepiej nic nie pisz.

Nie ma problemu z napisami bo angielskie napisy są wszędzie a audio francuskie, hiszpańskie czy koreańskie potrafi być w niektórych filmach do wyboru.

...po prostu nie ma jeszcze ani polskiego audio ani napisów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie widziałem ani jednego a odpalałem i z PS4 i z Laptopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię że "nie ma" tylko ze praktycznie nie ma.

Polskie audio czy napisy są w niewielu pozycjach

Akurat Jessica Jones ma nawet polskie audio jak odpaliłem z laptopa teraz. 


Źle się wcześniej wyraziłem, przepraszam.

Chodziło mi o to że polskiej zawartości jest bardzo ale to bardzo mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak to debrałem ;)

Musimy teraz czekać na systematyczne zwiększanie bazy pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie usłyszał jak to 4k się sprawuje , badź co bądź jedyna sensowna opcja jak komuß nie po drodzę z zatoką a tv obsługuje . Ogólnie przycisnałem Matrixa i wrażenia nadal mega pozytywne jeżeli chodzi o bitrate , trochę beka że tak mało materiałów z PL mimo wszystko wiadomo jaki nasz rynek jest wyczulony na punkcie lokalizacji .

Ale w końcu będę mógł przycisnąć Narcos jak człwiek , polecałem wszystkim znajomym zanim wyszedł a oglądnę ostatni heh :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos Netflixa:

Lista obecnych pozycji z polskimi napisami - stale są dodawane nowe według Netflix Polska.

http://www.netflix.com/browse/subtitle/pl


Każda losowo wybrana pozycja z listy miała nawet polskie audio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos Netflixa:

Lista obecnych pozycji z polskimi napisami - stale są dodawane nowe według Netflix Polska.

http://www.netflix.com/browse/subtitle/pl

Każda losowo wybrana pozycja z listy miała nawet polskie audio.

Fajnie, że listy nie można przeglądać bez założenia konta ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że listy nie można przeglądać bez założenia konta ;)

No największy facepalm w ch... ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem payment service currently unavailable przy zakładaniu konta na Netflixie?

 

Na Xbone lub w innym miejscu?

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę je włączyć ale z zasilania z pada styka, 15 zeta za 4 akumulatorki? Taaa

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

ce41433e5200618e2679c1e3bbe674fe.jpg

Jeszcze ciepłe.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×