Skocz do zawartości
Patricko

Vault of Glass

Rekomendowane odpowiedzi

Czy glitch z unieruchomieniem Atheona nadal działa?

Czego to ludzie nie wymyślą, niezły patent. Ktoś potwierdza, że działa ?

Edytowane przez laska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie chodzi o jego unieruchomienie, tylko o to że spada ze skarpy i umiera :)

Za każdym razem jak przenosi ludzi do portalu to Atheon unieruchamia się.

 

Z checkpointem to chyba chodziło o tryb Hard. Z normala na harda na bank nie przechodzą checkpointy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa, działa.

 

Bugiem jest tez to, ze da sie "skopiowac" save'a na inne postacie.. a zapowiadali ze oprocz zgrania itd. wazny bedzie lider druzyny wchadzacej na Raid .. no i gdzie ta kluczowa rola? Kazdy kto doszedl do jakiegos etapu w Raidzie moze zaczynac z tego miejsca z nowym zespolem, wystarczy ze to on zostanie liderem. Chyba ze to na tym polega ta 'kluczowosc lidera'... bo chyba fajniej by bylo gdyby tylko lider mial save'a i tylko on mogl by kontyunowac wczesniejsza rozgrywke.

 

Na chwile obecna wyzwaniem na Hardzie jest ostatni boss oraz zdobycie dwoch reliktów przed nim. Ale gdy to bylo robione nikt jeszcze nie mial u nas 30lvl  ... zobaczymy jak pojdzie we wtorek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co dostawaliście po skończeniu RAIDa na normalu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba być nawet liderem aby dostać tzw. checkpointa :) A czy sposób działa to pewnie tak :P Próbowałem, ale nie udało mi się tytanem. Podobno się da 2 granatami (exo chest) lub z 1 granatem + Shockwave.

Raz udało mi się go zrzucić, ale nie stety gdy ja odliczałem do wipa -,-

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

– Walka z Templarem
— Siedzenie na kolumnach snajperskich nie będzie już teraz bezpieczne
— Relic jest teraz usuwany i respawnuje się gdy jego posiadacz opuści strefę rozgrywki

 

Czyli cu, teraz taktyka na 1 boss'a z miejcowka po lewej stronie odpada? Dobrze rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymysli sie cos nowego ;), 

 

takie głupie pytanie, podczas gdy trzeba podnieść relic i walczyć z templarem, to ścieżka w miejscu gdzie jest skrzynia z bloomem, jest jakoś zamknięta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No my nie stosujemy zadnych trickow. Poprostu zdjecie oslony i walimy w niego. I tak w kolko. Wszystko w obrebie pola walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymysli sie cos nowego ;), 

 

takie głupie pytanie, podczas gdy trzeba podnieść relic i walczyć z templarem, to ścieżka w miejscu gdzie jest skrzynia z bloomem, jest jakoś zamknięta?

brak przejścia i po drugie  , poświęcają sie mobki giniesz , nie rozwalisz oracli to giniesz

Edytowane przez j3acek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy jeżeli zrobiło się VOG od checkpointa (last boss) to gdy zacznę z inną ekipą od nowa będę mógł zebrać nagrody z innych bosów i skrzynek?

Próbował już tego ktoś?

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj mi się pofarciło, z Atheona na hardzie mi poleciał 2x Atheons Epilogue i Vex Mythoclast :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patcha wprowadzili troche pozniej, wiec dalo sie przejsc pierwszego bossa kampiac ze spotow snajperskich .. eldorado sie jednak skonczylo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli zrobiłem Raid na normalu, to jak będę w tym samym tyg. robił na hardzie to dostanę nagrody? Bo z tego co wiem dzisiaj Patricko z ekspedycją mieli ruszać na Harda. Udało mi się dobić 29lvl więc również mogę ruszyć też ale jeśli nic nie dostanę to szkoda mi czasu trochę... 

edit: zrobiłem research i wychodzi, że na hardzie będe tylko za checkpointy dostawał. Ze skrzynek nic mi już nie poleci...

Edytowane przez winiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×